Asi/ Гордата Аси - НТВ /3-та тема

  • 55 542
  • 774
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 0
dessyslava,аз налитах налитах та си немаш на представа тои завалията взе да се мори hahaha Joy
А аз чакам да ми каже ходи си при Демир ама не тои си трае Joy

# 766
  • Мнения: 295
и на това ако не му се казва жена КЪСМЕТЛИЙКА
http://www.youtube.com/watch?v=uMLNjz-9bNk&feature=related

Ами такава била,онакава била,ама и с късмен била! Peace

Галя, за това те харесвам. Раз- прас и готово. Така си е. Каквато и да е гледала е с двете очи като е избирала. А ние хубавиците, ще си седим и само ще въздишаме, и точим лиги. Пък тя ако е грозновата.

Тинче, чакам с нетърпение. Ти си нашето ангелче.  Hug

# 767
  • plovdiv
  • Мнения: 54
извиняваите,ама може ли някои да ми пусне линк за това- кои кога беше роден
и каде ?Мисля 4е сам 4ела преди ,но сега не мога да ги намеря Thinking

# 768
  • София
  • Мнения: 5 334
Аз да си кажа главното:
Мурат Йълдъръм - 13.04.1979 - Коня Laughing Laughing

# 769
  • Мнения: 198
А тя 05.07.1982 в Истанбул
Ако им правиш хороскоп,ще помагам!Поназнайвам това-онова! hahaha

# 770
# 771
  • plovdiv
  • Мнения: 54
  bouquet  bouquet  bouquetвярно сега се сетих-тин4ето
4етох тогава Simple Smile

# 772
  • Мнения: 13
Исам да благодаря на Ива81 и Суит сара за невероятните клипчета.Уникални са първото ми въздейства с много добре подбраните моменти, а и вмкънатите на заден фон кадри, с причините за техните разминавания, просто неверотно майсторско направено, второто клипче е с много добре подбрана музика...   bouquet

Извини ме, ама така разбирам поста ти, че ми благодариш за клипчетата. Само искам да кажа, че аз съм само консуматор - и то голям. Не съм ги правила аз. Има други момичета във форума, които са си профи на тази тематика. Аз просто съм един полу- фанатизиран фен който е влюбен до идиотизъм в сериала, и разбира се в Мурат Joy Joy Joy Joy Joy
Но все пак, се радвам, че са ти харесали. Пак заповядай!  bouquet
Не сме се разбрали  Wink, благодаря за откривателските ти способности, знам че не си ги правила ти

# 773
  • Мнения: 0

 Offline

Пол:
Публикации: 0


Местожителство:
софия


  Re: Asi/ Гордата Аси - НТВ /3-та тема
« #177 Вторник, 22 Септември 2009, 17:13 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Това е стара и грешна информация.
Сериала започна да се излъчва .
Нито Туба и Мурат  ,нито Бергюзар ще играят в него.



 Момичета информацията не е стара и грешна Туба ще участва във игралния  филм, а другото е сериал

# 774
  • Мнения: 0
Копнах го от друг сайт... 

Актрисата Тюлай Гюнал  изпълнява ролята на Сюхейла (лелята на Демир) в сериала " Аси" , а от 25 еп. изпълнява и песента "Sevdali".http://www.youtube.com/watch?v=R2Bxv7hAst4
Родена в Бурса през 1954 г.Образование- Анадолската гимназия в Бурса. Учила в Анкарския Университет – Театър , а след дипломирането  ,  идва в Истанбул да учи пеене . През този период тя е била певица и омъжена за известния актьор Bülent Kayabaş. Едва на почти 40 г. ,  през 1993 г. започва театралната си кариера в Диарбакърския Театър, след което е назначена в Анкара, а  от 2007 г. – на постоянен договор - където работи 14 години. В Истанбул участва в много частни театри. С Haluk Bilginer изпълнява ролята на Жана д,Арк по пиесата на българския писател-драмартург Стефан Цанев  с голям успех вече 3 сезон
С Четин Текиндор – Ихсан от „ Аси” често са пратньори в постановките в театрите в Анкара и Адана. Тюлай Гюнал има участие над 40 сериали , филми и театрални постановки. Дама , с ясно политически позиции, активно участва в първомайски демонстрации и ..... арестувана.






За съжаление не е вярно това което си написал тя е 1970  г родена  в Кастамону град в Турция.Да наистина е много млада в сериала за да изглежда толкова възрастна и се парави 2 часа грим..... Ето и една снимка от нея вижте как изглежда извин сериала : http://www.sinematurk.com/images/kisi/8190_2.jpg

Общи условия

Активация на акаунт