Asi/ Гордата Аси - НТВ /3-та тема

  • 55 554
  • 774
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 295
Галя за теб винаги Joy Joy Joy Joy Joy
Аз имам още доста подобни, но обещах няма да ви тормозя повече за днес newsm51

Севи, бях сигурна, че ще те заразим.

# 721
  • Мнения: 2
Изгледах всичко отново, рева като магаре.
Боже, какви хора са измислили всичко това?! Какво трябва да си преживял, за да напишеш такова нещо... През какво трябва да ти мине сърцето и душата, за да сътвориш такъв сценарий. Всичките тези мисли, чувства действия са като ураган, който помита и рязпилява всичко, и в същото време както феникса се ражда от пепелта, всичко най- хубаво и най- стойностно в живота се заражда отново - по- красиво, по- ценно и по- скъпо, готово да бъде изживяно отново с цялата сила, която може да даде едно сърце, което обича. Сърцето май е най- важното нещо в живота на човек. Истинския смисъл е в това да обичаш и да бъдеш обичан, да гориш, да бъдеш изпепеляван!
Сериала е нечовешки.... newsm45

Индира, така ме нацели, че нямам думи с този клип. Имам го записан, но съм си го пускала два пъти. Както започне и очите ми се пълнят със сълзи....
       Ивче благодаря ти ,че те има

# 722
  • Мнения: 198
Не знам,но определино ме изненада!Млад и при това симпатичен  ThinkingЩе вземе и тя да влезе в час,пък туку виж и светнало,че и Мурат не е лош! hahaha

Галя за теб винаги Joy Joy Joy Joy Joy
Аз имам още доста подобни, но обещах няма да ви тормозя повече за днес newsm51

И утре е ден!Че то иначе много хубаво,не е на хубаво! Wink

Последна редакция: нд, 27 сеп 2009, 18:02 от galina_malina

# 723
  • Мнения: 295
Галя, като каза Мурат....


# 724
  • Мнения: 2
Галя, като каза Мурат....



           


Охх само ще въздишаме,но поне ще ни е хубаво    Grinning

# 725
  • Мнения: 198
Ех,Мурат,Мурат!

# 726
  • Мнения: 295
Като отворихме дума....


http://vbox7.com/play:1f473668

# 727
  • Мнения: 0
ех, момичета то са въздишки то са лиги то вече незнам.Страхотни снимки.Тенкс на всички.Ива аз не мога да го отворя клипа Sad

# 728
  • Мнения: 2
ех, момичета то са въздишки то са лиги то вече незнам.Страхотни снимки.Тенкс на всички.Ива аз не мога да го отворя клипа Sad



Само мога да ви кажа,че клиа е уникален,малко са ни въздишките ,но само с това можем да се задоволим относно Мурат...Другия вариант е да идем да го посетим  Grinning Grinning Grinning ,но ......

# 729
  • Мнения: 0
dessyslava,аз съм за да го постим че тез въздишки омръзнаха,лигите свършиха какво толкоз едно гости за няколко дни .

# 730
  • Мнения: 295
Ани незнам, според мен е Ок

# 731
  • Мнения: 0
Ивче незнам не е от твоя клип защото нито един не се отваря явно от моя комп е а уж е нов.Сега пак ще проверя всичко.Но все пак ти благодаря   smile3525

# 732
  • София
  • Мнения: 2 425
Уф с лиги без лиги ама и мен да ме гледаха така....................
http://vbox7.com/play:9c18cad2
Ех гладна кокошка просо сънува.

Искам да изкажа голямата си благодарност на всички които превеждат , монтират и правят всичко това достъпно за нас. Мишел Дамла и всички всички други безкрайни благодарности от мен.
Да пофилософствувам малко. Всички тези дето плюят по тези сериали нека се позамислят малко защо всички ние сме им фенки. Какво ни дават те за да свме така предани. Лично на мен всеки ден ми дават усещането че съществува голямата любов, че съществува човечнността и помощта, че съществува приятелството и най вече че надежда винаги има. Което в днешния измислен и сбъркан свят ужасно ми липсва.

# 733
  • Мнения: 0
Мата,аз съм на същото мнение .Нека да си плюят че сме фенки на турските сериали но досега от латиното няма такъв интерес и такава голяма любов.Това показва че те са супер артисти и могат да те накарат да повярваш че наистина съществува такава голяма и дълбока до болка любов.Толкова много влизат на гълбоко в ролите че човек си мисли какво ли не.Плюят турците ами те са много по напред във всяко отношение,ние с наще артисти сме само за цирка за никъде другаде.Не можахме толкова години да направим един филм или един сериал що годе добре

# 734
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт