Asi/ Гордата Аси - НТВ /3-та тема

  • 55 555
  • 774
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 12
здравейте иот мен много ви се възхищавам на всички и се радвам че намерих с кой да коментирам този готин филм много го харесвам и съм от тези нетърпеливите и гледам и напред ако някой знае може ли да ми подшушне защо накрая демир е в болницата от какво е толкоз болен та през прозореца се гледат  Heart Eyes

# 751
  • Мнения: 198
Сега чакаме vbox7 да пусне клипчето 35-40. Wink
Чакаме,чакаме! smile3508
Тинче,нали знаеш колко те обичам! newsm51

# 752
  • Мнения: 0
Мата, разбрахте аз не се изразих както трябва,исках да кажа че емоциите,чувствата идват отведнъж и после спиране няма не че аз ги спирам напротив оставям ги на свобода.
Няма да ги спираме я те са нещо много хубаво и им се радвам и наслаждавам с цялата си душа

# 753
  • Мнения: 198
Май се нуждаем от нова тема! baby_neutral

# 754
  • Мнения: 2
Мата,аз съм на същото мнение .Нека да си плюят че сме фенки на турските сериали но досега от латиното няма такъв интерес и такава голяма любов.Това показва че те са супер артисти и могат да те накарат да повярваш че наистина съществува такава голяма и дълбока до болка любов.Толкова много влизат на гълбоко в ролите че човек си мисли какво ли не.Плюят турците ами те са много по напред във всяко отношение,ние с наще артисти сме само за цирка за никъде другаде.Не можахме толкова години да направим един филм или един сериал що годе добре


Да нали забелязахте ,ча сщжета на латиноамериканските сапунки е един и същ и нищо ,колко турски сериала пуснаха и колкоразлично беще всичко,хора които никога не са гледали такива сериали са толкова запалени,че едвам чакат да започне следващия....емоционално разтърсващи са ,а и много поучителни,полубалканска държава,но са светлинни години пред нас,за което можем само да им завиждаме и да им благодарим.....нека тзи които оплюват турските сериали се замислят ,защо пък 3 пъти повече хора ги гледаме отколкото те могат да ни оплюят.....забавлявайте се...и нека потънем пак в съня Демир,какво ще кажете?

# 755
  • Мнения: 164
и на това ако не му се казва жена КЪСМЕТЛИЙКА
http://www.youtube.com/watch?v=uMLNjz-9bNk&feature=related

Тинче, чакаме с нетърпение   bouquet

# 756
  • Мнения: 0
Ninori, Демир се разболява от левкемия и за това е там
Ако върнеш страници назад с бели букви пише много подробно някои неща

# 757
  • Мнения: 198
здравейте иот мен много ви се възхищавам на всички и се радвам че намерих с кой да коментирам този готин филм много го харесвам и съм от тези нетърпеливите и гледам и напред ако някой знае може ли да ми подшушне защо накрая демир е в болницата от какво е толкоз болен та през прозореца се гледат  Heart Eyes
ББ:Защото е болен от левкимия.Нуждае се от трансплантация на костен мозък и донор става дъщеричката му!

# 758
  • Мнения: 198
Ninori, Демир се разболява от левкемия и за това е там
Ако върнеш страници назад с бели букви пише много подробно някои неща
АМА И ТИ ПИШИ С БЕЛИ БУКВИ„КОГАТО ПИШЕШ ЗА НЕИЗЛЪЧВАНИ ЕПИЗОДИ! #Cussing out

# 759
  • Мнения: 2
здравейте иот мен много ви се възхищавам на всички и се радвам че намерих с кой да коментирам този готин филм много го харесвам и съм от тези нетърпеливите и гледам и напред ако някой знае може ли да ми подшушне защо накрая демир е в болницата от какво е толкоз болен та през прозореца се гледат  Heart Eyes



болен е от левкимия за съжаление ...........

# 760
  • Мнения: 0

Да нали забелязахте ,ча сщжета на латиноамериканските сапунки е един и същ и нищо ,колко турски сериала пуснаха и колкоразлично беще всичко,хора които никога не са гледали такива сериали са толкова запалени,че едвам чакат да започне следващия....емоционално разтърсващи са ,а и много поучителни,полубалканска държава,но са светлинни години пред нас,за което можем само да им завиждаме и да им благодарим.....нека тзи които оплюват турските сериали се замислят ,защо пък 3 пъти повече хора ги гледаме отколкото те могат да ни оплюят.....забавлявайте се...и нека потънем пак в съня Демир,какво ще кажете?
[/quote]
 да тази сериали са направо страхотни спор няма имам впредвид турските и много повече хора ще седнат да ги гледат
а за съня и Демир мани не думаи че около мен става страшно гледам моя и си представям Демир и може да му налетя Joy
незнам па може и да го уплаша да си каже човека таз моита какво и стана hahaha





Сори момичета испуснах се по енерция сори

# 761
  • Мнения: 2

Да нали забелязахте ,ча сщжета на латиноамериканските сапунки е един и същ и нищо ,колко турски сериала пуснаха и колкоразлично беще всичко,хора които никога не са гледали такива сериали са толкова запалени,че едвам чакат да започне следващия....емоционално разтърсващи са ,а и много поучителни,полубалканска държава,но са светлинни години пред нас,за което можем само да им завиждаме и да им благодарим.....нека тзи които оплюват турските сериали се замислят ,защо пък 3 пъти повече хора ги гледаме отколкото те могат да ни оплюят.....забавлявайте се...и нека потънем пак в съня Демир,какво ще кажете?
да тази сериали са направо страхотни спор няма имам впредвид турските и много повече хора ще седнат да ги гледат
а за съня и Демир мани не думаи че около мен става страшно гледам моя и си представям Демир и може да му налетя Joy
незнам па може и да го уплаша да си каже човека таз моита какво и стана hahaha





Сори момичета испуснах се по енерция сори
[/quote


Е че хайде де налитай му ти досега не си ли?  Grinning

# 762
  • Мнения: 295
Исам да благодаря на Ива81 и Суит сара за невероятните клипчета.Уникални са първото ми въздейства с много добре подбраните моменти, а и вмкънатите на заден фон кадри, с причините за техните разминавания, просто неверотно майсторско направено, второто клипче е с много добре подбрана музика...   bouquet

Извини ме, ама така разбирам поста ти, че ми благодариш за клипчетата. Само искам да кажа, че аз съм само консуматор - и то голям. Не съм ги правила аз. Има други момичета във форума, които са си профи на тази тематика. Аз просто съм един полу- фанатизиран фен който е влюбен до идиотизъм в сериала, и разбира се в Мурат Joy Joy Joy Joy Joy
Но все пак, се радвам, че са ти харесали. Пак заповядай!  bouquet

# 763
  • Мнения: 198
и на това ако не му се казва жена КЪСМЕТЛИЙКА
http://www.youtube.com/watch?v=uMLNjz-9bNk&feature=related

Ами такава била,онакава била,ама и с късмен била! Peace

# 764
  • София
  • Мнения: 5 334
и на това ако не му се казва жена КЪСМЕТЛИЙКА
http://www.youtube.com/watch?v=uMLNjz-9bNk&feature=related

Ами такава била,онакава била,ама и с късмен била! Peace
Не знам, обаче като е сериозна, повече ми харесва. Иначе, усмихната е... като настъпено жабе малко... Thinking

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт