Asi/ Гордата Аси - НТВ /3-та тема

  • 55 543
  • 774
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Супер, значи няма да го гледам  Naughty
Тинче, страхотна си  Hug, добавих си клипчето в любими  
miss_sixty снимката оригинална ли е? Струва ми се, че е мината през фотошоп, и са събрани двамата от различни снимки или бъркам... newsm78


Снимката е от фотогалерия на Мурат и не мога да ти кажа дали е фотошоп Thinking Изглежда ми на оригинална yes

Тинче, поздравления за всичко, което правиш smile3501 Ти си удивителна тинейджърка и ти пожелавам много успехи в живота newsm10

# 46
  • Мнения: 295
или са много добри актьори с Туба, или така са го направили, че никой не е разбрал. Чудно ми е как човек ще успее да се спре при условие, че трябва да пресъздаде такива чувства и те да изглеждат достоверно. Нали трябва да ги изживееш, за да ги пресъздадеш.
Сцената с очилата е култова, а за погледите - без коментар....

# 47
  • Мнения: 13
Супер, значи няма да го гледам  Naughty
Тинче, страхотна си  Hug, добавих си клипчето в любими  
miss_sixty снимката оригинална ли е? Струва ми се, че е мината през фотошоп, и са събрани двамата от различни снимки или бъркам... newsm78


Снимката е от фотогалерия на Мурат и не мога да ти кажа дали е фотошоп Thinking Изглежда ми на оригинална yes

Няма значение  Wink, питах от любопитство, важното е че изглаждат готини  Sunglasses

# 48
  • София
  • Мнения: 5 334
Ех, ех, мерси много за думите, момичета и... момчета. Grinning
Старая се да помагам - това ми е голямо хоби. Embarassed А и... когато правя нещо с любов, по-добри резултати се постигат.
Жалко само, че ми секнаха мерака за превод на песента за Мурат/Демир. Тъкмо мислех скоро да спретна нещо... Sad Laughing

Що се отнася до МураТуба - има една сцена, където са на плажа, той й слага колието и целува врата й. Как Туба се обръща, гали го, той я гали, после целува ръката й... Ето тук вече, след всичките сцени, си казах: "Това не може да бъде ПРОСТО изиграно!". Heart Eyes

А Мурат - просто с погледите, които хвърля е най-добрият. Може "Ей, любов, къде си?" да не струва, обаче само като се появи Мурат в това хумористично амплоа, и умирам от смях. Laughing

# 49
  • Мнения: 0

А тая Бурчин е пълен отврат, но... негов си е избора и той си знае защо се е оженил за нея. При все, че има толкова избор

Не се знае докога ще е женен newsm78 Сватбата му е била скоро, преди да стане толкова обичан и ухажван  от жените  в Турция  Two Hearts Нямат деца 1stroller и бог знае дали някоя истинска красавица няма да му завърти ума married

# 50
  • Мнения: 0
Много са сцените, които са толкова истински и ти е трудно да повярваш, че между тях не е имало чувства  loveuuu Карат те да се чувстваш като жив свидетел на любовта им Two Hearts
Ако не се лъжа Туба е от артистично семейство и е напълно логично таланта да е генетично заложен yes но машинен инженер, който е имал зад гърба си една единствена главна рола в Буря и няколко второстепенни роли, да играе толкова автентично Naughty няма начин да не е имало най-малкото искри между тях smile3517

# 51
  • Мнения: 295
miss_sixty Peace мислим по един и същ начин

# 52
  • Мнения: 133
Бгпапа,коя е жената на Мурат,т.е. Бурчин де? newsm78

# 53
  • Мнения: 13
Много са сцените, които са толкова истински и ти е трудно да повярваш, че между тях не е имало чувства  loveuuu Карат те да се чувстваш като жив свидетел на любовта им Two Hearts
Ако не се лъжа Туба е от артистично семейство и е напълно логично таланта да е генетично заложен yes но машинен инженер, който е имал зад гърба си една единствена главна рола в Буря и няколко второстепенни роли, да играе толкова автентично Naughty няма начин да не е имало най-малкото искри между тях smile3517
Ами сигурно, тъй като той вече е бил сгоден, те може тайно да са изживяли чувствата си, чрез героите в сериала, може да погледнем и от този аспект ... Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 198
Бгпапа,коя е жената на Мурат,т.е. Бурчин де? newsm78
Как коя?С какво се занимава ли? newsm78
Актриса е.

# 55
  • Мнения: 133
Не,коя актриса е в самият филм?незная как изглежда,за това/имах на предви от клипа който е пуснал БГпапа/

# 56
  • Мнения: 25
Привет и от мен Hug

Благодаря на всички за страхотните клипчета  bouquet Hug Hug Hug

Гледайте какви чудеса прави грима с жена му Mr. Green

 

Последна редакция: пн, 21 сеп 2009, 14:56 от galka05

# 57
  • Мнения: 198
  Според мен жена му не е никак лоша,но е някак си как да се изразя,посна.Много обикновенна ми идва за него.На него би му подхождала нещо наистина класно като Туба например.Мурат е страхотно харизматична личност,която без да е пръв хубавец,те омагьосва и те кара да искаш точно ти да си жената до него.А жена му изглежда една такава семпла.Абе не върви изискано блюдо с айрян и тва си е. smile3516

# 58
  • Мнения: 164
Това са наистина чудеса, които дори и в приказките не могат да ги постигнат  #Shocked

# 59
  • Мнения: 198
Привет и от мен Hug

Благодаря на всички за страхотните клипчета  bouquet Hug Hug Hug

Гледайте какви чудеса прави грима с жена му Mr. Green

 
А той грима и с мен прави,а и с повечето жени! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт