Asi/ Гордата Аси - НТВ /3-та тема

  • 55 557
  • 774
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 25
А той грима и с мен прави,а и с повечето жени! newsm10

Така е, права си ама и на мен не ми допада жена му и затова реших да сложа и тази снимка Hug Peace

Последна редакция: пн, 21 сеп 2009, 15:18 от galka05

# 61
  • Мнения: 0
Бгпапа,коя е жената на Мурат,т.е. Бурчин де? newsm78

ето ти я.




на най-долната снимка е най-вляво.

Тези снимки вече ги пускахме в предишната тема. НЕ ми се иска да се повтарям

galina_malina, galka05, като давате цитат, махайте поне снимките. Тия ОГРОМНИ снимки ги гледаме по няколко пъти. Оставяйте си в цитата само конкретното изречение , на което отговаряте. И по-дълго да е, поне само текст да е!

сега силно се надявам, ако някой ми отговаря с "цитат", поне да не повтаря всичките снимки, които изсипах и да ги гледаме по сто пъти на една страница. Не са малки

# 62
  • Мнения: 199

galina_malina, galka05, като давате цитат, махайте поне снимките. Тия ОГРОМНИ снимки ги гледаме по няколко пъти. Оставяйте си в цитата само конкретното изречение , на което отговаряте. И по-дълго да е, поне само текст да е!

сега силно се надявам, ако някой ми отговаря с "цитат", поне да не повтаря всичките снимки, които изсипах и да ги гледаме по сто пъти на една страница. Не са малки

о'к слушам и изпълнявам Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 5 334
Хора, направих клип и превод към Sevdali, чакаме за одобрение от vbox7. Wink

Btw, сега разбрах кой я изпълнявал: Тюлай Гюнал и Четин Текиндор - Сюхейля и Ихсан! Shocked

# 64
  • Мнения: 199
Как те изпълняват песента ли? newsm78

# 65
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 889
И аз все си мисля,че е имало нещо между артистите.Безкрайно достоверно е,за да е само актьорска игра. newsm78

# 66
  • София
  • Мнения: 5 334
Как те изпълняват песента ли? newsm78
Мхм, потресох се като го разбрах. Grinning
Ще чуете като публикуват клипчето, но... Тюлай има невероятен глас. Heart Eyes

# 67
  • София
  • Мнения: 5 334
Брей, колко са бързи - да им се невиди! Laughing

Заповядайте --> Sevdali: http://vbox7.com/play:e01f3f2e

# 68
  • Мнения: 199
Тинче,мерси мила! Hug
Превода е супер,не знам как подбираш точните думи,но е много емоционално. smile3518

# 69
  • София
  • Мнения: 5 334
Тинче,мерси мила! Hug
Превода е супер,не знам как подбираш точните думи,но е много емоционално. smile3518

Моля, моля. Hug

Аз съм поетеса откакто се помня. Wink Имам над 400 стихотворения, даже в края на март стихосбирка ми излезе. Wink Това май си казва думата при преводите и подбора на думите. Embarassed

# 70
  • Мнения: 13
Тинче, хиляди благодарности за клипчето и превода, но май си отрязала последния куплет, след мъжкия глас има още един куплет, ето това:
"Yazamadik sonunu bozamaz bu oyunu
bilemedi gelemedi sonuna
Yazgi buydu yanagini silemedi bir nefesti hic oldu
bir omurdu gec oldu.. tadamadim"

Извинявай, не искам да прозвучи като забележка, просто толкова пъти съм я слушала и ми направи впечатление  Peace

Много хубаво е изпълнението на двамата, явно освен добри актьори са и добри певци  Grinning

# 71
  • Мнения: 295
Тинче, ти си страхотна! Hug
Моите поздравления и адмирации! newsm51

# 72
  • Мнения: 4 369
Тинче,мерси мила! Hug
Превода е супер,не знам как подбираш точните думи,но е много емоционално. smile3518

Моля, моля. Hug
Аз съм поетеса откакто се помня. Wink Имам над 400 стихотворения, даже в края на март стихосбирка ми излезе. Wink Това май си казва думата при преводите и подбора на думите. Embarassed
Браво за стиховете и стихосбирката   bouquet

# 73
  • София
  • Мнения: 5 334
Тя ми излезе, в края на март. Wink Казва се "Отвъд огледалото". В книжарницата към Съюза на българските писатели я има - те я издадоха. Wink

chloebis, навсякъде я има отрязана, не можах да намеря пълния вариант. А и тексът за превод навсякъде е в съкратен вариант. Confused

# 74
  • Мнения: 3
и аз при вас! Hug newsm51 Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт