Twilight/"Здрач" : тема 37 (за вампири-вегетарианци и върколаци)

  • 15 624
  • 430
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 36
цоп   #Onfire и аз в новата тема Mr. Green Крайният резултат на анкетата  е обществена тайна, естествено, че всички ще награбим Роб Mr. Green Laughing
Обаче аз ако бях на мястото на Кристен, изобщо нямаше да ми е лесно. Аз и без друго изключително много се засягам и най-малката казана дума или обида може да ме разплаче, та какво остава всеки ден да съм в компанията на Роб и Тейлър и да усещам как  жените едва ли не ме пробождат от гняв с очи Crossing Arms
Въпросния клип с тихото изнизване на Роб от папараците не съм го гледала, обаче ако е истина #2gunfire А аз си мислех, че е джентълмен.... Laughing
Но няма значение какъв е -Роб е прекрасен! Grinning Mr. Green

# 46
  • Мнения: 12
Айде честита тема   Hug
Награбвам го Роб без да се замсилям даже  Grinning

Да ви се похваля моят брат е усепешно зарибен със Здрач сагата , вече е на края на Новолуние и много му харесва прочетеното до сега , категоричен е , че е тийм Джейкъб , без значение какво става по-нататък и той като на Мириел мъжа казва , че Джейк е печен   Grinning

# 47
  • Мнения: 0
Честито, Катрин!!! Grinning А той на колко години е??

# 48
  • Мнения: 12
Честито, Катрин!!! Grinning А той на колко години е??

Мерси , мерси   Hug  На 20 години е  Peace

# 49
  • Мнения: 0
Честито, Катрин!!! Grinning А той на колко години е??
Мерси , мерси   Hug  На 20 години е  Peace

А, браво!  Simple Smile Значи е достатъчно голям да вникне в нещата и въпреки мъжката си гледна точка да хареса сагата- доволна съм! Ясно е , че мъжете ще предпочетат Джейк според мен - по-земен и по-реален е  и не е толкова мелодраматичен като Едуард - "печен е" дето се вика!

# 50
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен! Гласувах с първия вариант, а пък за награбването ... предпочитам по-късно и насаме  Twisted Evil
Искам да споделя нещо с вас и по-точно тези, които имат профил във Фейсбук. Намерих едно много яко приложение - Status Shuffle. Показва различни изречения, които могат да се сложат на стената като мисли. В самото приложение има изброени тагове - в каква област искате да са изреченията. Като се избере Twilight, се показват разни цитати от филма или много готини изречения като например:

 "an apple a day keeps the doctor away but when your doctor is Carlisle Cullen screw the damn apple! /една ябълка на ден - бягай докторе от мен, но когато доктора е Каралайл Калън, по дяволите ябълката/   Laughing

Не знам дали успях да го обясня като хората, ама нещо не съм много в час.  Grinning


# 51
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Здравейте и от мен! Гласувах с първия вариант, а пък за награбването ... предпочитам по-късно и насаме  Twisted Evil
Искам да споделя нещо с вас и по-точно тези, които имат профил във Фейсбук. Намерих едно много яко приложение - Status Shuffle.


Кое от всички? - http://www.facebook.com/search/?q=Status+Shuffle&init=quick

# 52
  • Мнения: 36
http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2423191 вижте какво открих Grinning едва ли резултати биха изненадали някого де Laughing

# 53
# 54
  • Мнения: 12
Аз днес си купих Браво-то с 50 плаката и измежду тези плакати никъде няма Роб   Sad  Има само един на кайто пише Зазоряване и един на Бела и Джейкъб , а Роб го НЯМА   Sad

# 55
  • София
  • Мнения: 504
И аз си го купих Бравото заради това, но видях в списъка само Здрач и изобщо не съм ги гледала какви са Crossing Arms

Горната статия ме подсети, че ето тук можете да чуете част от първата песен от саундтрака - Meet Me On the Equinox. Лаптопа ми лази по нервите и ми прави номера с колонките, но от това, което чух, песента е добра.  Simple Smile А това е нещо. По принцип от първо слушане много рядко харесвам нещо, а после как ми се забиват в главата не е истина ooooh!

Този филм ще ни разбие сърцата, казвам ви Confused

Надявам се да не е било пуснато преди, че четох страниците от днес по диагонал.

# 56
  • Мнения: 21
 А Красе, забравих да ти кажа, че "Джейк"- а е много чаровен. Той знае ли защо ти е позирал?  Mr. Green
О, да срещу обещание да не качвам снимките   Joy Имай в предвид, че не излязъл добре на снимките, даже ужасно зле.... Представи си какъв бонбон е, ауаааа прокурорска работа малеее

A, ето един подходящ превод на jailbait на български- "прокурорска работа" Mr. Green ще го запомня, не съм го чувала (макар, че, "технически" и колегата ти, и Тейлър не са "забранени в Б-я"... над минимално допустимата възраст са, нали? hahaha

А, Красе- ти наполовината си си удържала думата пред колегата ти... не си ги качила ти (а аз)... и не е обществено достояние...така, че...спи спокойно Mr. Green

# 57
  • Мнения: 3 818
Гласувах с първа опция, не мисля, че някаква си там луда фенка може да ме ядоса чак толкова, че да ми се налага да награбвам Робърт Joy

# 58
  • Мнения: 6
Катрин, браво на теб! Те май всички мъже ще излезнат Тийм Джейк хъх
Аз само мога да и мечта да заинтригувам брат ми или сестра ми със сагата - само до филмова прожекция съм стигала  Laughing Те са нещо като "имунизирани"...което е доста странно Crossing Arms

Монка, филмът даже и без да е излезнал вече ни е разбил сърцата, просто като го гледаме ще си изплачем очите...

# 59
  • Мнения: 3 818
Катрин, браво на теб! Те май всички мъже ще излезнат Тийм Джейк хъх

Е много ясно, на мен ми се струва направо противоестествено някой мъж да е тийм Едуард Laughing

Общи условия

Активация на акаунт