Twilight/"Здрач" : тема 37 (за вампири-вегетарианци и върколаци)

  • 15 627
  • 430
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 354
аз предлагам всички да се успокоим и за целта ще отворя нова тема и се надявам всички лоши думи да останат в старата  Peace
както става всеки път.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Аз сериозно започвам да се съмнявам да не ви хваща ПМС по едно и също време - към края на темата.

ЗА колите - да си призная, никога не бях се заглеждала по Волво, сега..ами..загледах се.

Веси - за майката с 5 деца - аз, ти, нашите 2 деца + монка и там който иска - ето ти отбор достен за Волвото, пък посоката е ясна  Wink

# 421
  • Мнения: 54
Това SUV Volvo ми е много бабешко,не, не по-скоро за майка с пет деца.

A, за майка с 5 деца в SUV ... неее, ако Едуард ще се появи в това SuV-че, то идеятa ще е да е "възмъжал" ... така примат мъжете джиповете SUV , хем спортно и бързо, хем гледа "от по-високо"  Joy, хем може да мине почти отвсякъде.

ДАМИ, МОЛЯ пренасочете "страстите" в правилната посока:

Малко Kellan ... клъцнах снимката , за да сърцетуп ...


Разбира се, РОБ!!!


И както казах - Тейлър в HOT!!!


Сори за местенето на поста, но интернета се е**** смене ...  newsm78

# 422
  • Мнения: 34
Tanzen-че, брой ме на 100% за това пътешествие,но + един брой бавачка че някой трябва да гледа децата.  Crazy
А BTW, Volvo отдавна са собственост на Ford, но с друг дизайнерски екип
П.С. ThgiliwТwilight /ще ти викам ТТ/, заради твоя нет си помислих че нещо полудявам..deja vu

# 423
  • Мнения: 116
Хайде, чакаме новата тема... и без спорове в нея... поне в началото, пазете си силите за накрая, както винаги Simple Smile

# 424
  • Мнения: 54
Tanzen-че, брой ме на 100% за това пътешествие,но + един брой бавачка че някой трябва да гледа децата.  Crazy
А BTW, Volvo отдавна са собственост на Ford, но с друг дизайнерски екип
П.С. ThgiliwТwilight /ще ти викам ТТ/, заради твоя нет си помислих че нещо полудявам..deja vu

Мислех си, че АНИ е достатъчно кратко, но и ТТ ми харесва. Simple Smile  Peace smile3521

# 425
  • Мнения: 21
Катрин аз ще ти кажа от къде тръгна всичко. Всичко тръгна от развода с Бетата . От тогава с Христина не съм говорила... Освен тук в темата. Аз проблем с другите нямам. Каквото сте видели като говорене тук това е ...
Защо съм обидена ? А кой нямаше да бъде ?
Човека с който си екип да ти пуска злобни коментарчета под труда вместо да ти ги напише на скайп примерно и да пише че това не става онова се повтаря, но тя се върнала и може да подновим бетуването ???
Кво означава това, че главата не струва защото великата бета я е нямало да я види?

Ммм... ако можеш да цитираш конкретно къде съм казвала, че нещо от твоя труд "не струва" и къде в темата коментарите ми са били злобни - може да видиш (а и всички заинтересовани) че никога не съм обиждала труда ти. Да критикувам- да, но никога не съм била злобна. Ние всичко изкритикувахме в тази тема по Здрач сагата, преводите, филмите, трейлърите за новите филми, гримове, гардероб, прически, ФФта на английски, други фен материали- че на ФФтата на български ли да се спрем? Аз поне не считам, че трябва и карам свободно, няма нужда да галя с перце, но не означава, че не уважавам или не ме интересуват фенматериалите. Както и при останалите неща, някои глави на ФФтата са по-успешни като опит от други, не може всичко да е тип-топ. Казвала съм ти коя глава наистина беше най-добра и съм ти казвала контруктивни коментари как да се върнеш към нейната формула. Ти каза накрая, че не си убедена, че тази глава трябва да ти е стандарта и показа, че не искаш да слушаш коментари от мен- било то като бета или като читател. Накрая споделих в темата че казах, че спирам да чета ФФто ти, защото и да дам, и да не дам коментар, все ти се отразява негативно- и заявих, че не спирам да те чета защото не те харесвам като човек или не харесвам ФФто ти. Ако имаш предвид, че не си ми повярвала, проблемът не е в моя телевизор.... аз съм достатъчно директен човек, няма нужда да прибягвам до любезности или ласкателства, така че няма нужда някой да се съмнява, че ако съм го похвалила или съм казала, че нямам проблем с него, значи  действително е така. Сега казвам, че имам проблем с теб- и ето, взимам стъпки да начертая някакви нови граници- дали ще сме в едно виртуално пространство или не, няма значение, но ти казах и показах, че имам проблем с теб и ме затормозява. Реакцията ти от днес е колкото разбираема и предвидима, толкова и небудеща уважение в частта, в която натири Мона, Кристабел и Бела. Това са хора, които са ти помагали и не са влизали в конфликт с теб, и не заслужават такава реакция „на прощаване”

# 426
  • Мнения: 354
Tanzen-че, брой ме на 100% за това пътешествие,но + един брой бавачка че някой трябва да гледа децата.  Crazy


Монка, че да свиква, то любов, любов, но има и последствия

# 427
  • Мнения: 6 323
Тъй като не смятам, че някой от модераторите е длъжен да изчете (поне) 30 страници, за да вникне в личните ви скандали и разправии, и да размете всичко, което не е по темата, ще отправя една единствена молба - да преустановите с личните препирни и да се придържате към темата.

Благодаря!

Препоръчвам да си пуснете нова тема сега, а аз ще заключа настоящата.

В случай, че молбата ми бъде подмината и скандалите продължат, то темата просто ще бъде приключена, както и всяко нейно подобно продължение.

# 428
  • Мнения: 54
Които казва, че харесва c30 или c60 ... то просто във филма не са имали парички за Volvo SC90 ... Едуард направо щеше да се страстне със снея ...  Heart Eyes

http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://www.carbodydesign.c … 26sa%3DN%26um%3D1

# 429
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Малеее, гръм и мълнии  ooooh!
Няма коментирам вече, ама само едно нещо ме тормози  Thinking
Бони, откога МГМ ти е дясната ръка и опека?! Че тя дори не знае какво точно прави в темата... Явно не сме те подкрепяли достатъчно, съжелявам че си останала с такова впечетление. Факта си е факт, с теб не може да се спори. Ти не търпиш чуждо мнение. Лично аз считам, че творчеството ти е прекрасно. Цялата тая история с бетите на мен ми е непонятна, защото лично не бих понесла някой да ми казва как и какво да пиша...
Волвото, ммм, мъка  Confused Монка, твоето е супер. Но все пак Едуард няма ли да блести твърде много в слънчев ден  Joy
Кристен затлъстяла, ама иначе много добре гримирана и перуката супер. Толкова добре изглеждаше, че помислих че е Ашли  Joy
ТТ, душа,  как ще ходи на училище с тази прелест Simple Smile

# 430
  • Мнения: 6 323
Помолих.

Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт