Twilight/"Здрач" : тема 37 (за вампири-вегетарианци и върколаци)

  • 15 632
  • 430
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 504
Всъщност това беше точно в един и същи ден. Роб отива с Поршето, Кристен с такси. Хващат я в подземния гараж, направо я приклещиха докато дойде асансьора Sick Обядвали са там с някакъв приятел на Роб и после той си тръгва сам /което клипче най-вероятно сте гледали/. След това се отказах да гледам тези клипчета, направо ме присвива отвътре за тях ooooh!

Въпреки че да видя Роб да кара Порше...още не съм го забравила Mr. Green


Пак изчезвам да се ровя в сайтове за коли... ще си търся Порше Whistling Mr. Green

# 31
  • Мнения: 195
Ама много са ми странни тези папараци!?!? Какво толкова ще й снимат на Крситен (и на който и да е друг актьор) докато си чака асансьора???  ooooh! Това си е тормоз! 

Въпреки, че и Кристен (и Роб, Ашли, Ники и тн. и тн. и тн.) са ми много смешни като започнат да се крият с тези шапки и суичъри!
Какво толкова си крият и вярват ли си наистина, че са успели да се скрият!?! 
Не им е лесно де...  Whistling

# 32
  • Мнения: 21
 А на Кристен определено трябва да "й се даде кредит" /нали не ползваме английски?/

 Joy Joy

Доколкото си спомням Илюминада забремяняла и я сменили, ставало й много лошо. Освалдо го разправяше, когато беше в БГ преди сума ти години.
Извинете, не се стърпях  Mr. Green

Т.е. "аз не гледам сапунки, но от едно интервю съм запомнила...."?? Що не си признаеш открито, че ги имаш всички епизоди, записани.... Mr. Green

 Joy :35 Peace:

А..ти си си признала...ама си била излекувана сега...

Последна редакция: вт, 08 сеп 2009, 17:17 от staro-novo

# 33
  • UK
  • Мнения: 3 959
Старо-ново - "да й се признае".

# 34
  • Мнения: 1 343
червени точки Simple Smile също Wink

# 35
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Айде сега на света вода ненапита се правите знам ви аз, че си записвате Дързост и Красота  Joy
Аз поне имам смелостта да си призная в ефир  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 6
Монка и аз след онези клипчета бях потресена и чак ми се отщяваше да знам каквото и да е или пък когато по времето на снимането на Remember me лудата тълпа фенки го преследваше ooooh! Stop Прекалено е!

Красе, тези дни съм занемарила четето на фикове и чета паралелно 3 книги /и успявам да ги следя, което е странно/ Подхванах пак и Новолуние. Ако намериш нещо свиркай.
Бях започнала този, но нещо не ми хареса...цък - резюмето:Bella goes to Forks the same way from the book. Edward is a player. At first they don't notice each other. But will a masquerade ball in their school change all that? All Human. Рейтинг: Т

# 37
  • Мнения: 0
Значи, никого няма да награбвам публично, само насаме,  Mr. Green по много пъти  Mr. Greenвсе пак съм професионалистка, нали съм на мястото на Кристен.
Честно да ви кажа все повече я харесвам, аз съм Робстен, както знаете Mr. Green така че си я харесвам , а те я мразят, само защото е с прекрасния Роб, от чиста завист и злоба - не, че аз не и завиждам и даже на моменти не толкова благородно,  Mr. Green но все пак - с нищо не е заслужила подобно отношение.

# 38
  • Мнения: 1 343
Какво стана със Свръхестествено някой мина ли първата серия на 2-и сезон Simple Smile

# 39
  • Мнения: 3
  Писали, писали, писали и тук там ....  Наваксах. За анкетата - първа позиция. Честно, изобщо няма да ми дойде наум да награбвам момчето. Отминавам при обида и толкова. Намирам Кристен за красиво момиче, но толкова, не я харесвам като артист и  поведение. Обаче подобни реакции от папараци, фенове и др. са жалки и елементарни, най-малкото защото тя е много млада и това, което й се случва е един вид тежко бреме. Пък и какво е направила  Laughing  Лешояди-това мога да кажа за тези, които дебнат каста толкова пресиращо. Горката Крис. Мисля обаче, че двамата с Роб са държеливи  Simple Smile
          Благодаря на Кристабел за бюлетина, ако съм сбъркала името на авторката, моля за извинение, защото беше в старата тема.
    Уоми, заради теб се редактирам - за тази вечер съм я планирала 1 серия 2 сезон. Laughing  А Цвети е напред, тя умора няма. Сега отивам на фитнес, когато се върна - започвам с гледането.

# 40
  • Мнения: 21
А,имам една молба.. (не е за мен...и не е а темата, така че спрете да си въртите очите...) Mr. GreenОт Робсесдпатинсън са минали през блога с бюлетините да ни оставят молба да не хотлинкваме снимките към тяхната страница ...спомняте си предишните спорове за хотлинкинг (ако не- пуснете една търсачка в темата и  прочетете защо е проблем за някои страници).. та, ние ще се съобразим за в бъдеще за бюлетините (аз главно го правя това, така че си взимам забележката), но ако ви харесва блога им и искате да ги улесните (или да не ги затормозявате), като вмъквате снимки в постовете, гледайте да не е от тях, или ги качете първо на друг сървър..
Галерията на Монката е добър вариант за източник, ако са стари снимки на Роб, например

Благодаря за вниманието Peace

# 41
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Цвети, сега почнах Creature of Habit. Май е добре, утре ще докладвам  Mr. Green
Стига с това Свръхестествено бе, ще ме накарате да го гледам, а не искам да се зарибявам

# 42
  • Мнения: 6
Какво стана със Свръхестествено някой мина ли първата серия на 2-и сезон Simple Smile
Уоми аз съм на трети вече. Мисля, че се калявам откъм праг на поносимост на страх. Единствения път в който си светнах лампата беше като гледах един епизод от вторият сезон за един клоун...бррр. Всичко друго го преживявам  Mr. Green

И, защото не съм чула никой да казва днес, че Роб е прекрасен

# 43
  • Мнения: 3
  А Красе, забравих да ти кажа, че "Джейк"- а е много чаровен. Той знае ли защо ти е позирал?  Mr. Green

# 44
  • Варна
  • Мнения: 2 942
 А Красе, забравих да ти кажа, че "Джейк"- а е много чаровен. Той знае ли защо ти е позирал?  Mr. Green
О, да срещу обещание да не качвам снимките   Joy Имай в предвид, че не излязъл добре на снимките, даже ужасно зле.... Представи си какъв бонбон е, ауаааа прокурорска работа малеее

Общи условия

Активация на акаунт