Twilight/"Здрач" : тема 37 (за вампири-вегетарианци и върколаци)

  • 15 641
  • 430
  •   1
Отговори
# 390
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
дайте да си говорим за нещо по Здрач

Ама никаква идея не ми идва да знаете ooooh!

# 391
  • Мнения: 21
Чаках само някой да попита - Роб е прекрасен, наистина  Heart Eyes

Е, що така чакаш... на мен ми излива отвътре, много е хубав... също като на първите снимки с него и Кристен от Новолуние- хубава химия, хубав грим, а прическата сега е още по-добра... много, много е готин като Едуард  Heart Eyes  Heart Eyes

# 392
  • Мнения: 6
Не знам за вас, но на мен все още не ми се вярва, че вече снимат Затъмнение...нереално ми е. Може би, защото не е излезнало още Новолунието...
Снимките са много много хубави, даже прекалено. Някой папарак ли ги е правил, защото са супер добри и то /според мен/ правени от ъгъл, който не предполага "криене в шубраците, черни качулки и очила за нощно виждане" - образно казано Mr. Green

И защото обичам да гледам усмихнат Роб, а не тъжен -
цък, цък, цък

# 393
  • Мнения: 3 818
Ей, този Джейк много хубав бееееее Heart Eyes
Катрин и Келън също ми допадат Grinning
Уоми, правим ви много уютна бърлога, да знаеш Heart Eyes
Мърморанке, скромният ни тийм ще бъде щастлив, ако станеш наш почетен член.  Hug

Ами сега ще се делим на отбори ли като Team Eduard и Team Jackob Simple Smile Хайде нашите ще са с други имена:)
Аз лично казах на Бони, че където и да отиде, ще й остана почитател на ФФ-то. Дори й предложих да продължавам да й го коригирам, но тя не иска. Хммм, дано не стане да се изпокараме всички. Иначе аз лично също смятам да ви чета блога. За мен няма значение кой къде писал и с кого се скарал и защо - всеки, който иска да твори нещо, има право да го прави и да го качва, където му е лесно и удобно. Това е.

Какво подскочи сега, изобщо не разбрах Thinking
Какво сте си говорили с Бони съвсем малко ме интересува и не виждам каква връзка има с поста ми и с коя част от поста по-точно. И доколкото знам делението на тиймове отдавна го има в темата. Досега беше на базата на сагата, но ти нещо друг смисъл влагаш, чини ми се. И май само ти, нещо на гузен негонен бяга ми идва.


Като ще си говорим нещо по Здрач, кажете две думи за приятелската ми теория Розали-Джейкъб, дайте да ги разчепкаме, да ги видим какво, що. Peace

# 394
  • Мнения: 1 343
изчетох ви


Уоми, могла си и сама да изтриеш главите- както ти обясних сутринта, профилът ти позволява триене и модериране на (всякакви) коментари и постове.
Решението за напускането на блога си е на вас с Мириел, успех и благодаря за пожеланията към оставащите Peace



Така бях решила да не говоря ама ...
Редактор титла позволя да коригираш само неща които се водят ка4ени от теб. КОгато са ка4ени от мона или от twifanzone барам меча. Дори неможех да редактирам главата не да я изтъркам.

За Белла МРМ знае много добре за какво става дума,както и ти всъщност.
За всички останали Христина е решила снощи да прави реорганизация и е решила че тъй като неможе да комуникира с мен / не 4е е говорила за нещо в последния месец, но го реши точно след вечерта със забавленията/ не съм достойна да бъда част от екипа на блога като администратор и ми е орязала правата без дори да ме уведоми за това.
Аз тъй като си имам достойнство и тъй като не мисля че съм допринесла по малко за блога от колкото който и да било от тях реших да не се правя че нищо не е станало и да не й свалям шапка и да оставям да ме тъпче ... Оттеглих се заедно с ФФ си и благодаря на Мирел че ме подкрепи. Сигурна съм че на мое място всяка от тях би постъпила така. Грандоманията на някой просто ми идва в повече. Блога го почнахме 4-те но явно няма екип или поне аз не съм част от него.
А лицемерието на някой е просто за медал...  hahaha

И Бела не съм отказала корекции отказах участие в новия блог и в стария... За да не правим фурнаджийски номера.

# 395
  • София
  • Мнения: 504
Хриси, направо ми скапаха вечерта с тази кола ooooh!
Знам, че може да е за вътрешни снимки или както прочетох, че май това е колата, която кара Роб до сета, но нещо ми подсказва, че не е така. Това е новия модел на Волво, ХС60. Когато се е снимал Здрач, новия модел беше С30. Пък и Волво са спонсори май, помните ли снимките от пресконференцията в Токио? Отзед панела е със реклами.

Единствено ме успокоява, че в началото на 2010 излиза следващия им нов модел S60, който ви бях показвала преди време. Айде дано Eдуард да се вози в него в следващия филм.


Офф топик: Влюбена съм в тази кола, покрива е целия стъклен и вътре контролите са от ръчно изработен кристал... Отплеснах се Blush


Днес питах за премиерата. Първо ми казаха, че още нищо не знаят, но после като ми видяха изражението ми казаха че октомври ще има повече информация Simple Smile


Цвети, снимките са направени от статист/ка и заради тях са го/я изритали от сета Wink

О...и Роб е прекрасен. Казах го Heart Eyes
Днес в негова чест бях с потник и отгоре карирана риза с къси ръкави Mr. Green

Едит: Стефи, нещо интересно из снимките ми? Simple Smile

# 396
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898

Прилича на Форд Мондео - те не бяха ли собственици на Волво?

# 397
  • Мнения: 264
Монка, мхм  Heart Eyes Бтв тази фотошоп ли е?
Fairy, аз се включих малко по темата Розали-Джейкъб, но чакам и другите да кажат какво мислят по въпроса  Hug
Едит: Днес намерих една много шантава снимка на Роб, с дълга коса  Crazy но е на pc-то в офиса. Според мен Тийм Джейкъб са направили някакво заклинание да намирам все по-смешни снимки Simple Smile  Hug

# 398
  • Мнения: 12
Е то се е видяло , че без спор темата не може да бъде приключена   ooooh!
Защо трябва да се получава така бе момичета , немога да ви разбера , какво имате да делите толкова незнам
За мен темата е за забавление , за разговори , за приятелства , чуствам ви много бизки всички и накрая се получават някакви такива изцепки и ми се скапва цялото удоволствие от писане , четене и т.н.

Уоми , старо-ново не взимам ничия страна , но мисля че и двете грешите и сте прави по някакъв начин , но не мисля че аз съм човека който да ви съди , мисля че можете да се оправите и сами !

# 399
  • Мнения: 1 343
Катрин аз ще ти кажа от къде тръгна всичко. Всичко тръгна от развода с Бетата . От тогава с Христина не съм говорила... Освен тук в темата. Аз проблем с другите нямам. Каквото сте видели като говорене тук това е ...
Защо съм обидена ? А кой нямаше да бъде ?
Човека с който си екип да ти пуска злобни коментарчета под труда вместо да ти ги напише на скайп примерно и да пише че това не става онова се повтаря, но тя се върнала и може да подновим бетуването ???
Кво означава това, че главата не струва защото великата бета я е нямало да я види?

# 400
  • Мнения: 12
Кво означава това, че главата не струва защото великата бета я е нямало да я види?

Съгласна съм , ти си автора и ти преценяваш никой не може да ти се бърка , ако на някой не му изнася да не чете или да напише нова , такава каквато я иска ! 

За мен всички в темата са равноправни и не мисля , че някои се ползва с привилегий заради един какво си , нито аз съм нещо повече от вас , нито вие от мен !!! И айде да спреме\те с тези спорове , не мисля че тук е мястото за това !

# 401
  • София
  • Мнения: 504
Miriel, наистина малко прилича като се замисля Simple Smile
Не знам кои са собствениците на Волво, още не съм толкова навътре в нещата Simple Smile

Тази обаче е класи над Мондео-то. За любителите на коли, ето още малко от промо снимките.
отгоре Heart Eyes
задните врати се плъзгат назад

Стефи, незнам наистина. Никога не съм я виждала в официалните фотосесии, мисля, че е Кристен плюс фотошопиран модел с главата на Роб. Това не са неговите пръсти 100%. Wink

Шшт, не проваляй заклинанието, смешните снимки в една специална тайна папка и не се вадят оттам Laughing

# 402
  • Мнения: 54

Прилича на Форд Мондео - те не бяха ли собственици на Волво?

Да ФОРД- тъпаците са купили Volvo, но недей така - моля те ... добре, че сме тука само жени, че мъжете са доста устати ...
Това си е напълно тичпична муцуна за volvo - ford има съвсем друг дизайн на фарове, прагове, решетки и т.н.
А да стравнявам волво с форд - това си е светотаство - волво са едни от най-сериозните автомобилни компании, и правят едни от най-здравите коли. Докато форд ... "е измислен да прави компания на опел, докато ръждясват."

# 403
  • Мнения: 116
Аз лично съм съгласна, че не е хубаво някой да ти пипа правата без да ти каже. Но пък не е и хубаво да се прави истерия и да се настройват хората едни срещу други и после тук пред всички да ни наричаш лицемерки. Всеки от нас се е карал с Хриси, но сме си пазили личните отношения и не сме намесвали другите. Просто мисля, че реагираш прекалено емоционално и наистина не търпиш никаква критика. Ако Хриси наистина не е харесала дадена глава, има право да го каже, ти защо се връзваш толкова? Има достатъчно хора да те харесват. Добре не приемай съвети от Хриси, но пък всеки има право да оставя коментари. Тя и мен ме критикуваше под рубриките, ама не съм напарвила война, защото търпя критика.Ако човек е обиден и иска да си тръгне, си тръгва с достойнство, а не прави разделение, така че всички да се изпокарат и да се разделят на лагери. Защото това е крайният резултат.
Аз като исках да си отивам, да съм намесвала други хора, да съм искала да ме следвате, да съм правила революция....
Просто не това е подхода. Затова реших да остана, защото не ми хареса, че ти наистина се изживя като че ли кой знае какво е станало и се отврати от нас, че ние не взимаме нещата толкова насериозно. Може и да си имала основание, но наистина преувеличи така нещата, че всичко стана ужасно.Доказателстовто е, че изобщо изнесе спора и тук. Толкова ли не ти стигна цял ден ... че искаш пак да предъвкваме същата тема.
Бони, знаеш, че аз винаги съм те подкрепяла... и щом този път ти казвам, наистина мисля, че мина границата...

# 404
  • Мнения: 1 343
Аз лично съм съгласна, че не е хубаво някой да ти пипа правата без да ти каже. Но пък не е и хубаво да се прави истерия и да се настройват хората едни срещу други и после тук пред всички да ни наричаш лицемерки. Всеки от нас се е карал с Хриси, но сме си пазили личните отношения и не сме намесвали другите. Просто мисля, че реагираш прекалено емоционално и наистина не търпиш никаква критика. Ако Хриси наистина не е харесала дадена глава, има право да го каже, ти защо се връзваш толкова? Има достатъчно хора да те харесват. Добре не приемай съвети от Хриси, но пък всеки има право да оставя коментари. Тя и мен ме критикуваше под рубриките, ама не съм напарвила война, защото търпя критика.Ако човек е обиден и иска да си тръгне, си тръгва с достойнство, а не прави разделение, така че всички да се изпокарат и да се разделят на лагери. Защото това е крайният резултат.
Аз като исках да си отивам, да съм намесвала други хора, да съм искала да ме следвате, да съм правила революция....
Просто не това е подхода. Затова реших да остана, защото не ми хареса, че ти наистина се изживя като че ли кой знае какво е станало и се отврати от нас, че ние не взимаме нещата толкова насериозно. Може и да си имала основание, но наистина преувеличи така нещата, че всичко стана ужасно.

Бела аз не съм се карала за това... Просто тогава спряхме да пишем. Не настройвам никой просто на всяка от вас и казах какво мисля и го казвам пак ако беше го направила с някоя от вас нямаше да реагирам както вие. Но това си е право на всяка. Да емоционална съм . Ти като се скара с мона не ти ли беше емоционално ??? Доколкото си спомням даже тук писа по темата .. ??? Единствено мона дига дандании само на скайп но понеже Христина си позволява да ми обяснява че лъжа че немога да си махна нещата а обвиняваш МРМ че незнае за какво говори реших да обясня. Или нямаме право вече да пишем тук каквото си искаме ???

Общи условия

Активация на акаунт