Twilight/"Здрач" : тема 37 (за вампири-вегетарианци и върколаци)

  • 15 639
  • 430
  •   1
Отговори
# 405
  • София, България
  • Мнения: 5 599
Аз предлагам наистина , по мой маниер , кървищата да се пускат по скайп. Хората тук намекнаха на няколко пъти, че не им е интересно да ни слушат.

# 406
  • Мнения: 116
Когато се скарах с Мона, писах тук и веднага след това го изтрих, точно защото осъзнах, че личните спорове, не бива да се изнасят в темата. МГМ си мислеше че става дума за форума със снимките...
Просто не мисля, че трябва спорът да излиза и тук...
Бони, ето затова не исках да тръгвам ... за да не водя война... а виж какво става...
Прекалено емоционално възприемаш нещата и искаш цялата тема сега да объсжда само за теб...
а хората идват тук не за да спорат, а да си говорят за коли и мъже  Grinning
Просто стига с тези обяснения какво, защо и как станало
И без това повечето знаят всичко
Никой не те е гонил
Даже те навивахме всички да си останеш при нас
Но ти искаше да си отидеш
Така че няма какво да ни обвиняваш
Знаех че много държа на теб, но си помисли, ако Хриси наистина иска да е център на нещата, защо тогава ти се дразниш толкова... може би и ти искаш същото

# 407
  • Мнения: 264
Цвети, специално за теб един много усмихнат Роб

# 408
  • Мнения: 21
Редактор титла позволя да коригираш само неща които се водят ка4ени от теб. КОгато са ка4ени от мона или от twifanzone барам меча. Дори неможех да редактирам главата не да я изтъркам.
Не, профил "автор" не може да изтрива чужди постове и каквито и да е коментари, профил "редактор" може- но тъй като моята дума не важи, може би някой който има опит в работа с Wordpress може да се включи и да ти обясни. Съжалявам, че не си могла да се ориентираш днес сама. Обясних ти сутринта, че нищо не се променя по отношение на достъпа ти до блога за редакции, публикации и модериране на коментари , както и се разбрахме, че въпреки, че искаш да се изнесеш, засега ще се ползваш от профила, докато си направиш нов блог и след това ще ти ескпортираме публикациите. Но след разговорите ти с Кристабел и Бела, в които не си успяла да ги убедиш да тръгнат с теб, си избрала опцията да изтриеш всичко незабавно- и за по-голям драматичен ефект, да поискаш това тук в темата. Както и да нахокаш Мона и по скайп и по телефона, с епитети за всички нас. Твой избор.
Решението да променя профила ти идва от това, че напоследък нямам комуникация с теб работата с теб не върви, но държането ти и общуването с Мона и Кристабел зад гърба ми, но не и с мен  затормозява всички ни и не можем да вемем никакви решения за блога, защото все изчакваме да ти мине раздразнението спрямо мен, което се очерта перманентно. Затова реших, че трябва да се тегли някаква черта и да сменя статута ти, както и да поканя Веси като автор и да отворим врати и за нови ФФ автори, без да трябва да се съобразявам с теб. При положение, че е имало желаещи да публикуват свои ФФта в нашия блог (за които ти, например, си знаела, защото са се свързали с теб, но аз лично не знаех), а и сега чувам, че си поканила тези кандидати да дойдат в новия ти/ви блог- мисля, че е достатъчно показателно, че отношенията по нашия са станали много сложни и твоя интерес много неясен.
Не съм те изгонила, дадох ти избор да останеш, но очаквах, че ще реагираш с накърнено его, както и очаквах, че ще се опиташ да настроиш другите против мен, въпреки че те помолих да не ги намесваш- не е приятно да поставяш ребром нещата „Или си с мен, или си против мен”,повечето хора не реагират положително на такъв тип ултиматум.
Днес ти и аз си поговорихме надълго и нашироко колко различни представи и очаквания имаме за този блог- ти смяташ, че е бил направен заради твоя ФФ, аз ти обясних, че идеята винаги е била да е отворена зона за фенове, които да участват с различни материали.
Успех в новия блог, мисля, че всички в темата тук ще го четем.

# 409
  • Мнения: 34
Аз пък си мисля, че всеки може да пише/публикува каквото си иска стига да е по темата, а тя е САГАТА ЗДРАЧ!
Това SUV Volvo ми е много бабешко,не, не по-скоро за майка с пет деца. Не со представям Едуард с това возило, ама никак. Виж, това на Монаката е идеално за него, само да е готово за филма. А снимките от снимачната площадка са готини /ще го имам предвид този източник за следващия бюлетин,благодаря Sourire/.Гримът на Едуард изглежда по-достоверно, но Кристен със сигурност трябва да поотслабне - с тези тесни дънки гледката не е красива.
Хи-хи Монка, голям кеф е това с дрехите, нали? Карирана риза, казваш ,а бейзболна шапка?

# 410
  • Мнения: 1 343
Не искам да съм й в краката а не да съм в центъра. И не МГМ не мисли че става дума за блога със снимките повярвай ми.
Как ме молихте да остана ??? Да преглътна обидата ??? Ти би ли я преглътнала а мона ??? При положение че сме го почнали 4-те! И обсъждайте си квото искате но когато има нападки ще им отговарям повярвай ми. Пък нека съм лошата.
Като изтривалка на Христина няма да остана в блога аз екип разбирам хора с равни права ... Да не съм кученце че да ме натирва или ученичка да ме пляска през ръцете когато реши че не се държа възпитано??? Аз защитих ли те в спора за номера на обувките ???
Не искай от мен да постъпвам като женски полов орган и да мъл4а ...

# 411
  • Мнения: 116
Хайде, стига с тези спорове... Каквото били, било... Който има да се изяснява, има си скайп.
Аз лично обичам всички и не искам да има разделение....
Всички явно да обидени, значи или не сме се разбрали правилно, или нещо ни куца "приятелството" изначално Simple Smile



Олеле момичетата се изпокараха... все едно ще ме делят... Спокойно има за всички!!!!

# 412
  • Мнения: 264
Веси, междудругото извинявам се, тъй като съм доста несъобразителна и не съм се сетила, но май е по-добре когато попадам на някаква новина /снимки/или нещо друго да ти ги пращам на ЛС за бюлетина, вместо веднага да ги пльоскам /страхотна дума  Crazy / направо тук Simple Smile

# 413
  • София, България
  • Мнения: 5 599
аз предлагам всички да се успокоим и за целта ще отворя нова тема и се надявам всички лоши думи да останат в старата  Peace

# 414
  • Мнения: 3 818
Бела, да ме прощаваш, ама точно ти, дето преди 5-6 теми ни занимава надълго и нашироко с това кой те иска и кой не те иска в темата, сега да пишеш, че тия постове са за скайп.... някак ръбато ми стои Laughing

Sourire, ми аз заради теб го написах това за Розали, то и ние двете си останахме с интереса, зрелищата са къде-къде по-интересни Wink

# 415
  • Мнения: 116
Не искам да съм й в краката а не да съм в центъра. И не МГМ не мисли че става дума за блога със снимките повярвай ми.
Как ме молихте да остана ??? Да преглътна обидата ??? Ти би ли я преглътнала а мона ??? При положение че сме го почнали 4-те! И обсъждайте си квото искате но когато има нападки ще им отговарям повярвай ми. Пък нека съм лошата.
Като изтривалка на Христина няма да остана в блога аз екип разбирам хора с равни права ... Да не съм кученце че да ме натирва или ученичка да ме пляска през ръцете когато реши че не се държа възпитано??? Аз защитих ли те в спора за номера на обувките ???
Не искай от мен да постъпвам като женски полов орган и да мъл4а ...

Добре, пиши кавото искаш и се обяснявай тук. Но на повечето хора им е досадно вече да ни слушат глупостите. Да, защити ме с номера с обувките. И аз те защитих днес пред момичетата. И се опитах да те успокоя и да ти обясня, че промяната с правата не те ограничава в нищо и пак можех да правиш всичко ,което и до сега. Аз лично няколко пъти ти казах, да се успокоих, сда си починеш днес, да не спориш, пък утре на спокойна глава да решиш дали да си отиваш и сто пъти ти казах , че не искам да си тръгваш и много държа на ФФ-то ти и на теб. Как тогава можеш да казваш, че си изгонена... когато аз лично те навивах да останеш
а не знам защо мислиш че ние сме изтривалки на Хриси, който има проблем с нея, може да си тръгне...
Защо иначе да стоим, правим го за удоволствие...всеки пише за удовоствие
ако не ни е приятно, защо да стоим при нея, щом толкова зле ни третира
Да, спорила съм се с нея... но нещата си остават до ниво спортна злоба и това е, Начесваме си езиците и толкоз
Не разбирам защо човек трябва да се ибожда чак толкова - твое право е, добре, щом така го чувстваш, но според мен е малко преувеличено

# 416
  • Мнения: 1 343
Така Христина за ФФ знаеше и Кристабел и мона. С теб не говоря както знаеш и затова .. Днес хората ми писаха на скайп и да поканих ги защо да не ги ... Ако разговорите ми с мона и кристабел ги затормозяват да ми бяха казали... Напротив много удобно ми влизаха в тона с недоволстването. Да исках да си тръгна с тях защото за разлика от теб аз държа на хората ... Но те ми показаха колко държат на мен Simple Smile Въпреки кавгите с теб и въпреки явното ти монополизиране на Блога те решиха и аз реших.
Надявам се само с тях да постъпиш по коректно. С високопарните и дълги изказвания не постигаш нищо днес лично на мен ми каза че си говорила с мона за реорганизацията а тя незнаеше нищо подобно. Лицемерие от класа. Спомняш ли си когато спорихме за Бела и защо съм я поканила когато ти лично ги покани и нея и веси публично ... И как след скандал с нея не искаше да е част от екипа тогава казах ли ти защо съм я поканила и че ако тя не е част се махам с нея ... Не помниш знам ... Казала си че си във студена война с мен ? Че ти в последния месец да си говорила с мен ??? Ква война какви 5 лева? Всички те смятат за побъркана маниачка на тема контрол да ти кажа е аз немога да си мълча ... Заповядай властвай си колкото искаш но не и над мен !

# 417
  • Мнения: 34
Ексклузивните снимки веднага трябва да бъдат пльосвани в темата  Laughing Аз днес нямах нормален нет в офиса и общо взето не съм доволна от бюлетина, но със Супер Любо толкова.
"Възмажал"...сакън моля те, по-скоро "Застарял". Направо един Кадилак Ескалейтър да му бяха турили за по-мъжествено  Stop не,не малко оранжево Volvo на Монката е неговото

# 418
  • Мнения: 116
Бела, да ме прощаваш, ама точно ти, дето преди 5-6 теми ни занимава надълго и нашироко с това кой те иска и кой не те иска в темата, сега да пишеш, че тия постове са за скайп.... някак ръбато ми стои Laughing

Sourire, ми аз заради теб го написах това за Розали, то и ние двете си останахме с интереса, зрелищата са къде-къде по-интересни Wink

Да, затова точно сега аз викам. защото знам колко е безсмислено като се ядосаш и да си изливаш яда тук. Нали и аз ви занимаваш и бързо се усетих, че етъпо и изтрих постовете и смених темата.
Fairy, права си, но просто аз се уморих, цял ден едно и също и Бони повтаря едно и също и ми втръсна. не знам какво иска - искаше да си отиде, отиде си, поиска да й се махнат нещата - махнаха ги, поиска да й сложат линк към нвото място - и това й обещаха
Защо тогава продължава да спори и тук?

Тя твърди, че Хриси и нас ще ни смаже и унощожи. Добре, поемаме риска... Не казваме ,че избираме нея. Просто сме били част от един екип и не искаме да си отиваме. Това ли ни е вината?
Просто блога пак се разводни и вместо приятни неща, само спорим, затова казах, че мисля чее време да спрем

# 419
  • Мнения: 0
Fairy, аз се включих малко по темата Розали-Джейкъб, но чакам и другите да кажат какво мислят по въпроса  Hug

Има една приказка, че се карат хора, които се обичат. Далеч съм от мисълта, че Розали и Джейк се обичат, но когато не можеш да понасяш някого, не си разменяш с него заядливи и хапливи реплики, а просто го игнорираш.

Общи условия

Активация на акаунт