Twilight/"Здрач" : юбилейна тема 31 (за вампири-вегетарианци и върколаци)

  • 16 260
  • 440
  •   1
Отговори
# 45
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Не знам - или й е ръката, или носи чорапи без пръсти  Joy

# 46
  • Мнения: 354
Лелеее, аз съм за очен лекар, много трудно различавам каквото и да е...

# 47
  • Мнения: 21
Старо-ново, тук съм си. Grinning
Показа на тазовите кости възприемам като евтина манипулация с лабилната психика на пуберталните девойчета.  Laughing
Ами...евтино е! Също като прекаленото деколте например.

Aми аз ти дадох примера за Брад, Опра и пискащите/ръкопляскащи жени, защото тези неща правят впечатление не само на тинейджърките (there's a fangirl in all of us) Laughing ...както и рекламите с Бекъм или календарите със спортисти- те са за по-възрастна консуматорска група

А за дълбокото деколте- ами, то работи безотказно при мъжете от всички възрасти, не мислиш ли?  Laughing

# 48
  • Мнения: 200
Старо -ново, отляво няма никой на нито една снимка. Аз съм сигурна, че този път не е монтаж- твърде са реални снимките и твърде много за да си играе някой да ги монтира - съвсем правдоподобни са си.
 Дайте да я видя тая ръка  на Кристен - моляя!  Praynig Praynig Praynig
 Aquariel , разпердушинваме я само ако го зареже! Иначе - не! Нека заживеят щастливо!! Mr. Green
Да и аз съм за- да са щастливи, харесвам я таз Кристен,  подхождат си с Роб, но да знае че стъпва на горещи  въглени  Laughing Sunglasses Уф сега как да си легна ми кажете, като съм такова КЛЮ и искам да знам какво става  Tired ooooh!

# 49
  • Мнения: 21

еми снимката за която говоря е първата голяма, която съм постнала, но ей сега ще я копна по-малка, защото странното е че като по-голяма по се размива



може и да си въобразявам  Rolling Eyes

aма това не е Кристен- облечен е с черна блуза и е космата ръка... но в кюпа с другите снимки, окото лъже

Старо -ново, отляво няма никой на нито една снимка. Аз съм сигурна, че този път не е монтаж- твърде са реални снимките и твърде много за да си играе някой да ги монтира - съвсем правдоподобни са си.

Ти знаеш ли колко струват такива снимки- реални или не... интерес от "пипване" има, има

# 50
  • Мнения: 34
ей, човек да не отиде на море .гледай го сега Роб какви ги върши.няма почивка за мен, момичета  Thinking
Здравейте, здравейте.моята неравна борба с черноморския нет продължава, ама с тия снимки ми развалихте вечерта - повече от ясно е че си говорят.....за мен  Mr. Green
И на мен това ми звучи като среща- мечта: Роб леко пиян / ах тези червени бузи,как издават английския младеж/ и Kings,макар че вокалът на групата лекинко ще ме разсейва...
Само глупости ражда моята освежена отпускарска глава и затова отново много солени целувки за всички от мен.
Tanzen, много мило ми стана от твоя въпрос за моето завръщане   bouquet - мисля около 25 август.тогава вече ще съм по-активна.
П.С. Айде сега мисли го цяла вечер - говорят ли си....целуват ли се.....

# 51
  • София, България
  • Мнения: 5 598
неее е Хриси, ако не е кристен кой е? КОй космат мъж се вре в Роб?? Според мен така пада светлината..

# 52
  • Мнения: 0
неее е Хриси, ако не е кристен кой е? КОй космат мъж се вре в Роб?? Според мен така пада светлината..

Според мен това не е ръка, а лицето на Кристен с малко коса.  Тя идва на концерта с черно горнище, както се вижда от другите снимки и тук просто е с него - вдигнала си е и двата крака и коленене й я скриват почти напълно. Това виждам аз  тука.  newsm78
Между другото в робсесд има ъпдейт.
http://www.robsessedpattinson.com/

# 53
  • Мнения: 21
неее е Хриси, ако не е кристен кой е? КОй космат мъж се вре в Роб?? Според мен така пада светлината..

Абе нещо има в тази снимка, нередно
Дайте да позиционираме околните първо.
Този с червената риза, зад Роб, дето праща СМС Келън ли е? До него с бяла риза и яке - Джаксън ли е? (а на някои снимки Джаксън седи по риза до Кристен?)
Така ли е?

# 54
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Добре, ясно е че снимките не са манипулация  Peace
Гледат се все едно ще се изядът ( познат ми е този поглед на 2-3 бири  Mr. Green  )

# 55
  • Мнения: 0
Да, така е - ето виж. Peace

http://www.twifans.com/profiles/blogs/the-break-down-of-robsten-lmao

Вижте и тази обработена-това е "въпросната снимка осветена" от робсесд.
http://4.bp.blogspot.com/_BqzrqVpmnEg/Sog_p8-6XNI/AAAAAAAABYU/hw … /s1600-h/HQ+8.jpg
Както ви казах - това не ръка, а лицето на Кристен с малко коса- поне аз това виждам, но все още остава въпроса дали е целувка.  newsm78

# 56
  • Мнения: 21
Да, така е - ето виж. Peace

http://www.twifans.com/profiles/blogs/the-break-down-of-robsten-lmao

Вижте и тази обработена-това е "въпросната снимка осветена" от робсесд.
http://4.bp.blogspot.com/_BqzrqVpmnEg/Sog_p8-6XNI/AAAAAAAABYU/hw … /s1600-h/HQ+8.jpg

Гледам втората- но лицето на Роб е пред това на Кристен, като чели му казва нещо на ухо
Като секвенция е много близо до първата- ако съдим по позицията на Келън и Джаксън- значи папарака е казал "щрак" "щрак"- не може на първата да се целуват, а сега да си говорят... просто на първата или ъгъла е странен, или е пипната... нещо не ми се връзва това за краката на Кристен толкова добре да закриват... Grinning

Това не доказва,че са заедно...както и че не са заедно...може и да са, но тази снимка не е доказателство за това... не ми е 100% ясна снимката, че да повярвам (както и не бих повярвала, че толкова тъпо биха се издали, и такъв подарък за някой папарак)

# 57
  • Мнения: 354
Дайте да позиционираме околните първо.
Този с червената риза, зад Роб, дето праща СМС Келън ли е?
да, Келън е. Вижте снимките, които Валка е предложила в Робесд, по-ясни са.

Целуват се, не целуват, тениската на Роб е толкова подходяща за случая - Столичная  Joy Joy Joy

Gute Nacht и до утре да сте ги разнищили кой кой е и какво прави  Mr. Green

# 58
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Да  Peace
еми целуват се - кой ще го обори  Rolling Eyes

Хриси, ти защо така упорито не вярваш?  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 200
Добре не виждате ли как са се отделили сякаш неволно от всички и все едно са си сами само двамата, а тези погледи, и езика, езика на тялото никога не лъже  Peace



Лека нощ, утрото е по-мъдро от вечерта, то ще стане ясно, макар че аз съм 98% сигурна че Робстен е факт Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт