Twilight/"Здрач" : юбилейна тема 31 (за вампири-вегетарианци и върколаци)

  • 16 266
  • 440
  •   1
Отговори
# 435
  • София, България
  • Мнения: 5 599
охооо много сме напреднали с темата - пускам новата след малко  Mr. Green

# 436
# 437
  • Мнения: 21
Споровете с тебе обаче приливат от пусто в празно защото всяка си държи на позицията. И то верно че добре че са положителните коментари иначе съвсем да се бях отказала до сега. Незнам дали ти или не ти харесва но ти винаги и за всичко си в контра но това не е тук за обсъждане даже не е за обсъждане. Прави каквото решиш мен вече ми е все тая.
Приятен ден на всички !
Реагираш емоционално, но  (съжалявам, пак ми идва на английски...) I can't do right by you - каквото и да направя, все не те устройва... Ако обсъждаме предварително- не става...Ако ти кажа коментар последствие- не става... Ако не ти кажа коментар, ме питаш- и като не искам да ти кажа- пак не става... Единствения приемлив вариант остава да е- винаги да съм съгласна и възхитена.. а, момент!- ако почна да правя така (не че бих, но хипотетично), ще почнеш да се чудиш чела ли съм го въобще, лъжа ли те, от учтивост ли те четкам (каквато съм си иначе критична към всичко друго)- значи и така не става Grinning
Хем държиш на мнението ми (и го търсиш- аз не съм те молила да ми пращаш проекто-главите, нали- доброволно ми ги пращаше и спореше с мен... не исках да ти кажа за о-в Есме, ти ме пита, нали), ама хем като не е положително- О, не ме интересува, ти така и онака, добре че другите са по-мили с мен, че досега да съм се отказала (добре дошла в издателската сфера, нали не мислиш, че авторите дават нещата за четене само на приятели/съмишленици)
Поеми дълбоко дъх... предлагам ти варианта, при който да избегнем конфликт- няма смисъл сега да се затваряш в стаята и да кажеш- не искам да пиша, Хриси ме разстрои... Седни, пиши го както го чувстваш, без външна намеса (виж Кристабел как действа) и пускай главите-  народа чака ФФто ти, няма място за драми сега... Не е нищо лично, сериозно ти казвам. Искам да ти помогне да пишеш по-бързо- повярвай ми, не бих се отказала от правото си да давам мнение просто ето така- обожавам да си кажа думата, както е ясно в темата- но виждам, че не е продуктивно (вече) с теб и за да избегнем поредния конфликт (при който не искам да давам мнение, а ти се чудиш дали е защото не ми харесва), е по-лесно да знаеш, че няма какво да го търсиш или чакаш занапред, и не би трябвало да има значение за творческия ти процес  Hug  Peace

# 438
  • Мнения: 1 343
Спри жена ... Просто прекрати ядосах се на това че не му е мястото тук на този спор. Ама изобщо. Както виждаш от няколко глави съм спряла да ти пращам копия ... питам за крайно мнение и като не ми го дадеш не се чудя вече знам какво е ти си пределно ясна и като не го даваш казваш по нещичко... Не пиша с идеята да се хареса на теб вярвай ми ?! Почнах го предложи ми да си бета ако се сработим но да спорим коя е песента която слуша едуард в пикапа 4 часа ми е доста наногорно да не кажа че нямам чак толкова време... Да спорим и да ми казваш че Стефани не иска да го прави така ми е леко казано прекалено ... Аз веднъж питах да не би случайно да имаш екземпляр на СС и да не си ми казала ?
Приемам емоционално не негативните ти коментари а това че спора и дали да ти давам главите или не ... Искала ли си ги или не не е за тук. Някак си прекалено ми идва афиширането !

# 439
  • Мнения: 21
e, не е афиширане- предложих ти в последния коментар под ФФто ти на блога, че пак съм разположение, ако искаш... и днес на твоето оплакване в темата, че си блокирала при писането на следващата част, го поднових шеговито,,, ти избра да отговориш остро и да представиш нещата (на всеослушание ) така, като че ли на мен никога нищо при теб не ми харесва...затова трябваше да обясня, че не е така... и от там се тръгна "разправията", макар че аз от няколко дни виждам, че се цупиш и мълчиш по скайп и че сме затънали в този параграф 22, дето не мога да се изкажа вече за ФФто, ама не мога и да не се изкажа, щото все ти разваля настроението Grinning- така че  на мен лично ми е все тая дали последното "изясняване" е лично или пред публика... нека и съфорумките да знаят причините за "развода" и защо ще си мълча отсега нататък по твоя ФФ, но ще обсъждам на Кристабел (и Мириел- ако иска...ако не, да си дава заявката да си мълча  Grinning) и че не е понеже не те харесвам или не харесвам това, което пишеш, но просто сме в impasse,дето казва  Едуард ...
Последно- и не афиширам!...от моя страна няма негативен емоционален заряд- ако не ми искаш мнението, не съм ти от полза, преча ти, се отдръпвам...  Hug

# 440
  • Мнения: 1 343
Офф по скайп мълча защото нямам време никакво а сина ми незнам как да организирам гледането му за следващите 8 дни... По4ти не влизам никъде и гледам където и да влезна да се разтоварвам малко. А що се отнася до критиките и острите мнения ние си те знаем  Hug Прекратявам спора няма смисъл от него никакъв. Просто излезна че едва ли не с пистолет в главата те карам да ми четеш драсканиците .
МОЛЯ никой да не се чусдтва длъжен да го прави ... !!!

Общи условия

Активация на акаунт