Twilight/"Здрач" : юбилейна тема 31 (за вампири-вегетарианци и върколаци)

  • 16 261
  • 440
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 21
Джейк е прекалено разсъблечен и ме дразни. На кой му трябва да му гледа тазовите кости!

Аз пак за твоя пост се хванах (а ти духна нанякъде), ама повдигаш интересен въпрос..
Ами те май и на Роб/Едуард ще му покажат тазовите кости в сцената на площада в Италия (нали гледахме под лупа V-линията му в тези снимки преди време  Laughing )

Това нещо модерно ли, да питам аз, че не съм в час...Днес в темата си говорехме за Брад Пит и Троя, та се сетих, че навремето беше голямо promotional tool, че му показвали задните части в любовната сцена във филма- гледах едно предаване на Опра, жените пищяха, като им я показваха the uncut version (дето не могат да я покажат по телевизията)... Та може би на днешно време се счита за unclassy aко се показва това- затова са преминали към тазовите кости... Аз не съм забелязвала такова подчертаване преди, ама сега- сума ти снимки на Келън извън екрана, тези снимки на Роб като Едуард, а щом казваш и на Джейк в Новолуние (че не съм ги виждала)... виждала съм и на рекламите с Бекъм и други спортисти
...явно това е на мода
Thoughts anyone?

# 31
  • Мнения: 200
Аууууу просто се побърках от последните новини  Crazy Първо нон стоп слушам от 2 седмици всичко на KOL, второ аз съм за Робстен, трето като ги видях на снимките ми стана толкова милоооо- много са сладки, много са готини, но и ме жегна малко, гати сигурно е някаква фенска ревност, знам ли  newsm78 Ама съм свикнала да гледам Роб сам, сега ако се загаджосат с Кристен, ще е хем хубаво, хем странно, но най-странното е че съм 100000% сигурна че един ден тя ще му бие дузпата и тогава ще и оскубя перушината с пинсета!!! Ние толкоз трудно го даваме Роб, остава и да го нарани по някакъв начин и ще и се види малкък света  #Cussing out Naughty Crossing Arms Tired

Ако са сега заедно, то в Еклипс ще гледаме истинска буря от страст и чувста и то истински  Mr. Green

Поздрав с любимата песничка на Роб от KOL- http://www.youtube.com/watch?v=mTVaVG3ab4k

За анкетата - ако трябва ще мина през огън и вода, но ще ги видя тез снимки  Laughing

# 32
  • Мнения: 354
Такаа, честита ни нова тема.
Не ми се иска да прехвърлям нищо от спора в старата и умишлено не отговорих на нападките,ч е се държа за полата на Хриси и се държа детински. Ако пледирате за толерантност, то нека да мога да кажа,ч е съм различна без да ме е страх от това. Иначе си ви харесвам всичките и даже питах Хриси на кого скайпа има да си ги разменим. А за другарския съд - май не носите много на хумор - за мен терминът е ужасно забавен. Но... Баста! ( Както би казала Емма, която къде се загуби впрочем?)

По анкетата - не бих ги гледала снимките, не ме интересува какво има в панталоните на Роб.

Пропуснах да кажа,ч е много ми харесват идеите за алтернативно развитие на сюжета, които зачекнахте в миналата тема, ако някой се навие да ги опише би се получило интересно.

Някъде из виртуалното българско пространство мернах заглавие, че роб се бил сгодил, ама пусто не го прочетох да се накисна от смях  Mr. Green
Та що да не е с Кристен, ако се разбират, допадат, дано да не е обаче от ден до пладне тази връзка, а нещо стабилно.

А, да, добре дошли на новите и Дезидерата , уелкъм бек Simple Smile
А Весито кога си идва?

# 33
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мисля, че изгледах гифчето с целувката на Роб и Кристен на леглото, това от онзи сайт с конкуренцията на Роб, около милион пъти. Харесвам такива гифчета, особено това, още необработено, някак прави героите в един филм истински. Simple Smile В смисъл, успявам да вляза "зад кадър" и да усетя Едуард и Бела всъщност като Роб и Кристен.

# 34
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Еми гледам гледам, според мен си се целуват  Peace  няма какво иначе да и прави ръката , дърпаща главата му - погледнете добре и ще видите Peace

# 35
  • Мнения: 200
Мона  и на мен така ми изглежда  Peace

# 36
  • Мнения: 21
Еми гледам гледам, според мен си се целуват  Peace  няма какво иначе да и прави ръката , дърпаща главата му - погледнете добре и ще видите Peace

гледам го при Туайкракедикт в малък размер и нещо ми е подозрителна тази "сянка" или пушек ..като че ли някой си е играл с черен маркер... като сравняваш с другите снимки, където Кристен е с бяла блуза и изпъква, в тези всичко е черно в нейната половина- не й се вижда блузата - ама съвсем..защо? (И къде е изчезнал този отляво? До тоалетна или заличен?)
 

Последна редакция: пн, 17 авг 2009, 00:24 от staro-novo

# 37
  • Мнения: 0
Еми гледам гледам, според мен си се целуват  Peace  няма какво иначе да и прави ръката , дърпаща главата му - погледнете добре и ще видите Peace
Ама моля ви се пуснете я тая снимка с ръката, аз защо никъде не я виждам тая ръка - пък се пуля тука от сто часа Rolling Eyes

като ги видях на снимките ми стана толкова милоооо- много са сладки, много са готини, но и ме жегна малко, гати сигурно е някаква фенска ревност, знам ли  newsm78 Ама съм свикнала да гледам Роб сам, сега ако се загаджосат с Кристен, ще е хем хубаво, хем странно, но най-странното е че съм 100000% сигурна че един ден тя ще му бие дузпата и тогава ще и оскубя перушината с пинсета!!! Ние толкоз трудно го даваме Роб, остава и да го нарани по някакъв начин и ще и се види малкък света  #Cussing out Naughty Crossing Arms Tired
Това горното все едно аз съм го писала- направо ми четеш  мислите  Heart Eyes Peace

# 38
  • София, България
  • Мнения: 5 598


е тук определено не си говорят  Peace


еми снимката за която говоря е първата голяма, която съм постнала, но ей сега ще я копна по-малка, защото странното е че като по-голяма по се размива



може и да си въобразявам  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 200
Еми гледам гледам, според мен си се целуват  Peace  няма какво иначе да и прави ръката , дърпаща главата му - погледнете добре и ще видите Peace

гледам го при Туайкракедикт в малък размер и нещо ми е подозрителна тази "сянка" или пушек ..като че ли някой си е играл с черен маркер... като сравняваш с другите снимки, където Кристен е с бяла блуза и изпъква, в тези всичко е черно в нейната половина- не й се вижда блузата - ама съвсем..зашо?
 
стар-ново изглежда така, защото Кристен се  е свлякла на стола и си е шдигнала и двата крака пред себе си, по точно коленете, а тя е с черни дънки и така се закрива доста добре  Peace

Валка значи ставаме две за разпердушинването на Кристен  Laughing

# 40
  • Мнения: 21
Не че на тази снимка Кристен не се е наклонила suggestively


Но на фона на монтажите в бюлетина днес, не съм сигурна и тази не е ли монтаж ..А Роб е пиян, no doubt about it  Grinning

# 41
  • Мнения: 0
Точно това имах предвид. На малките снимки се виждат Роб, Кристен в бяло и да нея мъжка фигуря пак в бяло. А на големите и двете фигури от дясно на Роб са тъмни.

Но дето се вика-Като се обичат младите, па да си се земат Grinning

# 42
  • Мнения: 10 012
Старо-ново, тук съм си. Grinning
Показа на тазовите кости възприемам като евтина манипулация с лабилната психика на пуберталните девойчета.  Laughing
Ами...евтино е! Също като прекаленото деколте например.
Аз съм консервативна и не го крия. Точно обратното- I celebrate it! Laughing
Иначе за цинизма, нарекох евентуалната връзка на Робстен "глупост, заради която няма да опетнят кариерата си". т.е., изразих се безкрайно неромантично.

Танзен, добре заварила! Hug

Moна-Лиза, това не е ли неговата ръка? Космата ми изглежда. Или гледам друга снимка?

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 7 нови отговора.
Сразихте ме!

# 43
  • Мнения: 200
Не че на тази снимка Кристен не се е наклонила suggestively


Но на фона на монтажите в бюлетина днес, не съм сигурна и тази не е ли монтаж ..А Роб е пиян, no doubt about it  Grinning
Ох защо нямам тоз късмет, с пиян Роб на концерт на Kings  Laughing Crazy Tired От цял декър си личи, че не си говорят за времето, и двамата изглеждат точно така все едно всеки момент ще си налетят един на друг, все едно ги спира само това че има хора наоколо, страшно много им личи. Не се чудете, вижте езика на телата им  Peace

# 44
  • Мнения: 0
 Старо -ново, отляво няма никой на нито една снимка. Аз съм сигурна, че този път не е монтаж- твърде са реални снимките и твърде много за да си играе някой да ги монтира - съвсем правдоподобни са си.
 Дайте да я видя тая ръка  на Кристен - моляя!  Praynig Praynig Praynig
 Aquariel , разпердушинваме я само ако го зареже! Иначе - не! Нека заживеят щастливо!! Mr. Green

Ох защо нямам тоз късмет, с пиян Роб на концерт на Kings  Laughing Crazy Tired От цял декър си личи, че не си говорят за времето, и двамата изглеждат точно така все едно всеки момент ще си налетят един на друг, все едно ги спира само това че има хора наоколо, страшно много им личи. Не се чудете, вижте езика на телата им  Peace
Да , да  - продължаваш да ми четеш мислите!!!!! Наистина много им личи и винаги им е личало- затова филмът стана толкова хубав!!! направо са си като магнити!! нищо, че може все още да са си просто приятели и да не са изконсумирали електричеството помежду си!! Mr. Green

Последна редакция: пн, 17 авг 2009, 00:35 от valka1979

Общи условия

Активация на акаунт