Twilight/"Здрач" : юбилейна тема 31 (за вампири-вегетарианци и върколаци)

  • 16 269
  • 440
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 12
Абе нещо има в тази снимка, нередно
Дайте да позиционираме околните първо.
Този с червената риза, зад Роб, дето праща СМС Келън ли е? До него с бяла риза и яке - Джаксън ли е? (а на някои снимки Джаксън седи по риза до Кристен?)
Така ли е?
Да , това с червената риза над Роб е Келан  \тогава си пишехме смс и затова е зяпнал така в телефона  Mr. Green \ ,  до него е Джаксън , който по някое време се е изместил до Кристен , поне това виждам аз !  Peace
А аз тази ръка така и така неможах да я видя , вие как видяхте че е и космата незнам ....  Mr. Green newsm78
Абе изядохме ги с парцалите тея хора ей , ама аз мисля че си се целуват , пък какво правят те си знаят ! Heart Eyes

п.п. Веси айде идвай си вече де , липсваш ми много  Hug

Последна редакция: пн, 17 авг 2009, 01:00 от ●๋: KatRin ●๋:

# 61
  • Мнения: 21
Да , това с червената риза над Роб е Келан  \тогава си пишехме смс и затова е зяпнал така в телефона  Mr. Green \ ,  
Joy  Joy


Веси, здрасти!
Видя ли, че ти завиждат за парчето торта с устните на Роб  Laughing

# 62
  • Мнения: 0
Да  Peace
еми целуват се - кой ще го обори  Rolling Eyes

Хриси, ти защо така упорито не вярваш?  Mr. Green


Ееееееее, чакай де Peace  Laughing  - утре ще разберем със сигурност - остави ни още малко удоволствие от гадаенато - ние с Аквариел каквито сме си любопитки изпитваме кеф от това, и мен ме гъделичка този процес на доизмислянето на нещата Mr. Green Mr. Green Mr. Green сън не ме хваща, докато не разбера Joy Joy Joy

# 63
  • София, България
  • Мнения: 5 601
Добре не виждате ли как са се отделили сякаш неволно от всички и все едно са си сами само двамата, а тези погледи, и езика, езика на тялото никога не лъже  Peace



еми точно и аз това мисля  Peace
целувка или не - гледат се като влюбени - а другите все едно нарочно са ги оставили на спокойствие

# 64
  • Мнения: 354
Да , това с червената риза над Роб е Келан  \тогава си пишехме смс и затова е зяпнал така в телефона  Mr. Green \ ,  

Ами ти пък защо не го пита между другото какво става на ред пред него? ОК, ОК, махам се  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 21
Ами те така се гледаха и на кой концерт беше преди няколко месеца във Ванкувър, ама тогава не се хвърлихме със сигурност в спекулациите... (май Кристен се беше появявала с Майкъл скоро преди или след това, както и беше на концерта си с брат си до нея, докато имаше снимки как си говорят на ухо и си правят физиономии с Роб- същия език на тялото)
Значи или от тогава е почнало...или и сега няма нищо  Wink

# 66
  • Мнения: 0
Добре не виждате ли как са се отделили сякаш неволно от всички и все едно са си сами само двамата, а тези погледи, и езика, езика на тялото никога не лъже  Peace



еми точно и аз това мисля  Peace
целувка или не - гледат се като влюбени - а другите все едно нарочно са ги оставили на спокойствие
Да, и аз подкрепям - с две ръце и даже все повече си мисля, че е целувка- между другото въпросната ръка на Кристен е на облегалката на стола й -ясно се вижда на някои от снимките.

# 67
  • Мнения: 12
Да , това с червената риза над Роб е Келан  \тогава си пишехме смс и затова е зяпнал така в телефона  Mr. Green \ , 

Ами ти пък защо не го пита между другото какво става на ред пред него? ОК, ОК, махам се  Mr. Green
Сега мъжа си е удома иначе щях да се обадя да го питам !  Rolling Eyes Mr. Green

# 68
  • Мнения: 21
Да , това с червената риза над Роб е Келан  \тогава си пишехме смс и затова е зяпнал така в телефона  Mr. Green \ ,  

Ами ти пък защо не го пита между другото какво става на ред пред него?

Ами той май тези неща ги казва само на АнаЛин, щото знае, че Катрин ще ни се похвали във форума, ако разбере нещо по въпроса... каквато е Робстен- фенка  Joy

# 69
  • Мнения: 21
Ох, лягам си- и ви оставам да си мечтаете (щото май оставате само РобСтенки, така че ще се поддържате взаимно)

Аз на замъглени папарашки снимки не вярвам... но на индиректни неща (като, не искат да дават интрервю на лична тема= не искат да лъжат) по-вярвам, така че може и да излезе, че са двойка... Както и в тая индустрия хората срам нямат- женени, с гаджета- какво значение има? Може наистина да са почнали, докато Кристен е била с Майкъл....
Спомням си, че като се появиха слуховете за Брад и Анджелина и те се снимаха за корицата накое списание беше, като семейство от 50те/60те години (с деца наоколо, в градината, пекат се, играят) си помислих, че се подиграват със слуховете.... и после какво стана- не само че се оказаха заедно, ами после Анджи каза в интервю няколко години по-късно, че са се влюбили на снимачната площадка на Г-н и г-жа Смит (докато Брад беше женен)...

# 70
  • Мнения: 3
  Толкова съм изморена , но се взирам в снимките по това време като вас. Явно съм много уморена, ни ръце виждам, космати съвсем не. Според мен не се целуват, но има между тях много сексуална енергия, и аз смятам, че са на някаква фаза от употреба на нещо, лицата им добре се виждат, снимките са си истински. Много са си близки двамата. Крис не я харесвам съвсем, но ако е влязла под кожата на Роб, значи си я заслужава. Нека да е Робстен! Но да се знае вече.

# 71
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 906
Толкова време отричаха, че са заедно и после хоп - да се целуват на концерт, публично, където са всички от каста и са на трибуните и всеки може да ги снима Whistling Ако не вземат скоро официално да признаят връзката си, аз все още ще си мисля, че това е голям рекламен трик свързан директно с "Новолуние" и индиректно с "Затъмнение", за чиито снимки са се събрали всички. Това ми е мнението.

# 72
  • Мнения: 312
Гласувах с две и пет. Истината е че не се вълнувам особенно от голите снимки на когото и да било, и особенно от такива непрофесионални, но ако са на един клик разтояние сигурно ще ги видя. Ако има някоя арт гола фотосесия ще ми е по-интересно, но пак не чак толкова че да не заспивам нощем, ако не съм я видяла.

Хриси, момичета да знаете че по диагонал съм ви чела или направо пропускала и да ми кажете, ако нещо престъпя новоприети правила, че спорове не ми се четат.
Само едно не разбрах - каква точно беше драмата с колажите newsm78 . Не ми се изчита за да разбера, но да си кажа аз какво мисля: на мен не ми беше интересно да си правя, но ми бяха забавни тези на момичетата, и въпреки че в един момент ми поомръзнаха, не са ми пречели, а и останах с впечетление че всички които пишеха им се радваха. Аз си признавам че се забавлявах най-много на този дето уоманитка се беше пратила на мъжа си като секси мацка в басейн (сори ако бъркам и е била някоя друга)
Отивам да ви дочитам, па макар и по диагонал.

Последна редакция: пн, 17 авг 2009, 02:11 от Ламята

# 73
  • Мнения: 312
Лелееееееееее, снимката с евентуалната целувка няма да я коментирам, че ми е пълна мъгла и в такова замазано нещо всякаква манипулация може да е, ама тази по-ясната, на която са си двамата и всички други са някак по-встрани е лелеееееееееееееееееееееееееее.

Уф. Тия двамата нашичките или са го изиграли нарочно или наистина са подпиинали и не са се контролирали добре, защото от тях просто струи сексуална енергия, и то такава свързана не само със секс (консумиран или не, значение няма) ами и с по-дълбочки чувства.

Последна редакция: пн, 17 авг 2009, 02:36 от Ламята

# 74
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Добро утро, детективи!
Не виждам ясно дали се целуват, ама ако тия двамата не са заедно аз да съм трамвай! То личи и не от сега, все имам чувството, че имат някаква забрана нещо. Натиск от студиото, рекламни глупости и т.н. Да вземат да се напият и да ги изловят и готово  Joy
Аз излизам по задачки до скоро!

Общи условия

Активация на акаунт