Twilight/"Здрач" : юбилейна тема 31 (за вампири-вегетарианци и върколаци)

  • 16 259
  • 440
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 343
Миналата тема се убих да ви пускам доказателства че аз най му подхождам на Роб
а вие пак кристен та кристен Simple Smile  Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 21
Здравейте момичета. Hug
Ако позволите и аз ще се присъединя към вас.
Също така четох за вас и Бела в Блясък,тортата беше много красива ама ако може и аз да си заплювам устата на Едуард. Blush

Добре дошла  Hug.,...устните на Едуард бяха изядени от Веси (която е на море в момента и отсъства от темата), но ти можеш да си дадеш заявката за следващия път
(ако се съберат много желаещи, може да се поръча торта с 15 парчета, на всяко от които има само устните на Едуард Laughing  Така поне няма да ни гледат странно в заведението... или може и да ни гледат- как пискаме при вида на 15 мини-снимки на нечия уста ) hahaha

Последна редакция: нд, 16 авг 2009, 22:39 от staro-novo

# 17
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Здравейте момичета. Hug
Ако позволите и аз ще се присъединя към вас.
Също така четох за вас и Бела в Блясък,тортата беше много красива ама ако може и аз да си заплювам устата на Едуард. Blush

Добре дошла  Hug.,...устните на Едуард бяха изядени от Веси (която е на море в момента и отсъства от темата), но ти можеш да си дадеш заявката за следващия път
(ако се съберат много желаещи, може да се поръча торта с 15 парчета, на всяко от които има само устните на Едуард Laughing  Така поне няма да ни гледат странно в заведението... или може и да ни гледат- как пискаме при вида на 15 мини-снимки на нечия уста ) hahaha
Съгласна,давам заявка още от сега. Peace
Със сигурност ще зяпат като ни видят разпищели се женки.

# 18
  • Мнения: 0
или може и да ни гледат- как пискаме при вида на 15 мини-снимки на нечия уста  hahaha
Joy Joy Joy Joy Joy
Да, наистина -голям смях!
 Аз продължавам да гледам тая снимка- голяма, малка, осветена, неосветена Shocked и т.н. абе целуват се май , а ?? Какво ще кажете - значи сън няма да ме хване днеска докато не разбера!! Crossing Arms
 Едит: Добре дошла на zisska и от мен!  Hug

# 19
  • UK
  • Мнения: 3 959
Просто всяка да си избере любимата снимка, направете хубав колаж и така всяка ще получи каквото иска. Wink

# 20
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
valka1979 ,по скоро е подкотовка за целувка като гледам. Thinking
Благодаря ви за топлото посрещане момичета.

# 21
  • Мнения: 1 558
Оооо zisska  Hug Радвам се да те видя и тук,макар,че и мен скоро ме посрещнаха Wink

# 22
  • Мнения: 10 012
Аз не бих искала да видя Роб гол, нито Джаксън, нито който и да е от филма.
Всъщност, вълците ще са полуголи през целия филм, дано имат колани на панталоните. Джейк е прекалено разсъблечен и ме дразни. На кой му трябва да му гледа тазовите кости!

Дали Кристен и Роб ходят или не, ми е все едно. Дори си мисля, че при евентуално скарване пак ще могат да си изиграят ролите добре, защото все пак са актьори, а и едва ли някой от тях би си потопил кариерата заради глупости.
Май звуча цинично...
Зисска, добре дошла. Hug


# 23
  • Мнения: 0
По анкетата ще гласувам с опцията "ще ги видя, ако познат ми ги прати по мейла". За да си направи целия този труд, сигурно има какво да се гледа. Laughing Laughing Laughing
А  снимките, които е пуснала Мона-защо мислите, че има целувка между Роб и Крис? Има разлика между големите и малките снимки.

# 24
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 854
Ако Кристен изглежда като Бела съм съгласна, но така както се влачи като изпаднала наркоманка и с тази ужасна прическа ooooh!

Биографичния филм, който снимаше нали вече е готов, защо не се облече като хората?

# 25
  • Мнения: 2 013
На мен Кристен ми харесва и мисля, че биха били готина двойка.
Тя има пръст в избора му на кастинга, струва ми се? А ясно ли е с кои други актьори се е конкурирал?

# 26
  • Мнения: 21
...
Всъщност, вълците ще са полуголи през целия филм, дано имат колани на панталоните.
 ...
Май звуча цинично...

Това за коланите би било много смешно, ако не знаех, че всъщност не се шегуваш....

Иначе по стандартите в темата (или начина, по който "цинично" се използва на български-  синонимно с "почти вулгарно"), не, определено не звучиш така Grinning
Мисля, че думата, която търсиш е "пуританско" или "консервативно" Peace
Казвам го без укур, де...
Но те върколаците трябва да са поразсъблечени по книгата, де- няма как да се заобиколи този момент, друг е въпроса колко ще го подсилят.
На мен гръдните кошове/коремни мускули не ми правят особено впечатление на филм- нито ме притесняват, нито ми харесват особено (в рамките на пропорциите на тялото или нечия снага на филмовия герой- да, но сами по себе си?...). А на вас?
Виж, full frontal nudity ме смущава (още се сещам за една сцена в Лолита, дето онзи възрастния бягаше лудо по коридора с разкопчан халат..брр.. Sick  Sick)

Последна редакция: нд, 16 авг 2009, 23:44 от staro-novo

# 27
  • Мнения: 0
На мен Кристен ми харесва и мисля, че биха били готина двойка.
Тя има пръст в избора му на кастинга, струва ми се? А ясно ли е с кои други актьори се е конкурирал?

Единият е Джаксън.  За другите не не сещам в момента.

# 28
  • Мнения: 0
На мен Кристен ми харесва и мисля, че биха били готина двойка.
Тя има пръст в избора му на кастинга, струва ми се? А ясно ли е с кои други актьори се е конкурирал?

 Ето някои от конкурентите- ако изобщо могат да се нарекат така- и да- Кристен го избира - тя е настоявала на кастинга за него и за Тейлър.
http://twicrackaddict.blogspot.com/2009/08/jackson-was-almost-edward.html

# 29
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Хехе Трайкова,добре заварила. Hug
На мен Кристен ми харесва и мисля, че биха били готина двойка.
Тя има пръст в избора му на кастинга, струва ми се? А ясно ли е с кои други актьори се е конкурирал?

 Ето някои от конкурентите- ако изобщо могат да се нарекат така- и да- Кристен го избира - тя е настоявала на кастинга за него и за Тейлър.
http://twicrackaddict.blogspot.com/2009/08/jackson-was-almost-edward.html
Определено е направила най-добрия избор.
Като ги гледам  Heart Eyes двамата във филма витае някаква нежност около тях,чак се разтапям.

Общи условия

Активация на акаунт