Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 16

  • 44 066
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 483
До кога са отпуска Римини?

# 31
  • Мнения: 525
Предните дни нали се коментираше това палтенце, но не разбрах дали е подходящо за зимата или е за есенно време  Rolling Eyes



Според мен е подходящо за зима, но суха. Поларено е, затова.
Иначе малката е като мечо с него и предполагам ще й топли.

# 32
  • Мнения: 7
и от мен запис чакам си нещата от риминикидс от 16 юли кога ще дойдат казаха че тази седмица трябва да е тук буса но нищо не са ми писали някой да е взел нещо от тази дата

# 33
  • София
  • Мнения: 324
Само да ви следя.

# 34
  • Мнения: 11 004
и от мен запис чакам си нещата от риминикидс от 16 юли кога ще дойдат казаха че тази седмица трябва да е тук буса но нищо не са ми писали някой да е взел нещо от тази дата

Вчера им писах с въпрос дали моята поръчка от 19.07 е в този бус или ще е в следващия. Отговориха ми, че бусът е пристигнал, но багажът не бил разопакован и не знаят какво е дошло.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 130
veni4ka7 , моята поръчка също е от 11.07 .Миналата седмица им писах ,че ще пътувам в края на тази и ми отговориха ,че опаковат и ще ми пишат.Вече мина една седмица от отговора им.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 181
До кога са отпуска Римини?
писаха ми че ще са отпуска до 15,да си пусна поръчката но тогава ще ми я обработят.

Последна редакция: ср, 05 авг 2009, 14:00 от galq4

# 37
  • Мнения: 23
Танче тенкю златна  bouquet
Това май е най-посещаваната тема-а не си влязъл няколко часа,а си натрупал 3 странички материалче за четене Mr. Green

# 38
  • Мнения: 1 269
veni4ka7 , моята поръчка също е от 11.07 .Миналата седмица им писах ,че ще пътувам в края на тази и ми отговориха ,че опаковат и ще ми пишат.Вече мина една седмица от отговора им.
вие сте си добре с порьчките ви от 11.7, ами аз чакам от 3.7...... 100 пьти им звьнях, сега пристигнали, ама не знаели моите неща дали са там. после, моите ги нямало, да ги чакам сьс следващата пратка. сега последно от вчера информацията е, че са пристигнали много кашони, пак не знаят моите неща тук ли са, не са ли, но щом е минало повече от месец предполагат, че са пристигнали.  ooooh! Crossing Arms

# 39
  • Мнения: 4
Моите от 16-ти юли са тук, но вече трети ден не можем да се засечем с куриера.  #2gunfire Та още не съм ги видяла ...
А да питам: кой не е в отпуска и работи с mandmdirect???? Два дни правихме една голама поръчка с приятели, днес пускам заявката към Римини и:
"Здравейте.
Поръчката Ви е приета, но ще я поръчаме след 15 август, когато
започваме да обработваме поръчки наново. Ако случайно имате изчерпани
артикули, ще Ви пишем, за да си изберете друго и да имате безплатна
доставка.
Благодарим Ви.
 ... Разбира се, че дотогава ще свършат номерата ...  Crossing Arms

# 40
  • Мнения: 11 004
А да питам: кой не е в отпуска и работи с mandmdirect???? Два дни правихме една голама поръчка с приятели, днес пускам заявката към Римини и...

Пуснете си я сами и платете с ваша карта, а Емпреса или друг превозвач да ви ги доставят до БГ.

# 41
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 756
Имам нужда от малко помощ. Искам да си поръчам детско легло от Kiddicare, но при втората стъпка (въвеждането на billing address), единствената опция е адрес в UK...?! Опасявам се да не ми блокират парите.... Вие как процедирате при поръчки от този сайт? Благодаря!

Няма ли пазарували от Kiddicare? Искаше ми се да поръчвам, че няма време, но ако не сте наясно.....

# 42
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
вие сте си добре с порьчките ви от 11.7, ами аз чакам от 3.7...... 100 пьти им звьнях, сега пристигнали, ама не знаели моите неща дали са там. после, моите ги нямало, да ги чакам сьс следващата пратка. сега последно от вчера информацията е, че са пристигнали много кашони, пак не знаят моите неща тук ли са, не са ли, но щом е минало повече от месец предполагат, че са пристигнали.  ooooh! Crossing Arms

Това с кой посредник е?

# 43
  • софия
  • Мнения: 495
Запис да ви следя Laughing
Утре си чакам втората поръчка от Femmytrade,всичко е от H&M LaughingПолучих вече една,много съм доволна от комуникацията с тях Peace
Снимки-утре Wink

# 44
  • Мнения: 161
  bouquetЗа Танчето

Общи условия

Активация на акаунт