Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 16

  • 44 064
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 269
Това с кой посредник е?
детство мое!

# 46
  • Мнения: 79
Запис да ви следя Laughing
Утре си чакам втората поръчка от Femmytrade,всичко е от H&M LaughingПолучих вече една,много съм доволна от комуникацията с тях Peace
Снимки-утре Wink
Мила, за колко време ти пристигнаха нещата?

# 47
  • софия
  • Мнения: 495
Запис да ви следя Laughing
Утре си чакам втората поръчка от Femmytrade,всичко е от H&M LaughingПолучих вече една,много съм доволна от комуникацията с тях Peace
Снимки-утре Wink
Мила, за колко време ти пристигнаха нещата?


15 дена Peace

# 48
  • Мнения: 131
Ако поръчам чрез алмуз от мм директ доставката от сайта заплаща ли се?  bouquet

# 49
  • Мнения: 23
Запис да ви следя Laughing
Утре си чакам втората поръчка от Femmytrade,всичко е от H&M LaughingПолучих вече една,много съм доволна от комуникацията с тях Peace
Снимки-утре Wink
Мила, за колко време ти пристигнаха нещата?


15 дена Peace
Аууу и не свиркаш CrazyРадвам се,че конкуренцията сред посредниците нараства,а с това и сайтовете,от които може да се поръчва Party
Разбира се мъжа ми не е на това мнение и ме пита "А бе как все чакаш нещо,нали излязоха отпуска" Mr. Green

# 50
  • Мнения: 959
ехо, ето ме и мен. Върнах се от почивката разорена, но щастлива и отпочинала. Тъй като малко съм поизпуснала нещата, сега ще ми кажете ли кои фирми работят и има ли промяна в условията им?  Peace Hug

# 51
  • Мнения: 7
мами как плащате на риминикидс в паунди купувати си ги от ченч бюро или в банката  или пък ако имате лева ви ги преобразуват в банката

# 52
  • Мнения: 10
мами как плащате на риминикидс в паунди купувати си ги от ченч бюро или в банката  или пък ако имате лева ви ги преобразуват в банката

В банката даваш левове,а те автоматично ти ги преобразуват в паунди.Само им казваш колко е дължимата сума в паунди и те ти казват колко лева са те.На вносната бележка пишеш сумата в паунди.

# 53
  • Мнения: 79
мами как плащате на риминикидс в паунди купувати си ги от ченч бюро или в банката  или пък ако имате лева ви ги преобразуват в банката
Не съм пазарила, но няма смисъл да си копуваш паунди, внасяш левове и те си ги обръщат

С coridda сме писали по едно време

# 54
  • Мнения: 7
да обаче тя банката паунди ли ще преведе на риминикидс за алмуз така правя но тяхната сметка е в лева а риминикидс искат в паундове да ги преведа а май са ми дали сметка в левове вие как плащате на римини може ли по подробно да ми кажете  че може да ме питат пак по какъв курс да ги смятат дали фиксинг или курс продава деда знам аз мисля че ако си купя паундове ще е по евтино защото курса купува е по малък деда знам дайте ми съвет

# 55
  • София
  • Мнения: 2 181
ехо, ето ме и мен. Върнах се от почивката разорена, но щастлива и отпочинала. Тъй като малко съм поизпуснала нещата, сега ще ми кажете ли кои фирми работят и има ли промяна в условията им?  Peace Hug
Май само Алмуз работят.

# 56
  • Мнения: 10
да обаче тя банката паунди ли ще преведе на риминикидс за алмуз така правя но тяхната сметка е в лева а риминикидс искат в паундове да ги преведа а май са ми дали сметка в левове вие как плащате на римини може ли по подробно да ми кажете  че може да ме питат пак по какъв курс да ги смятат дали фиксинг или курс продава деда знам аз мисля че ако си купя паундове ще е по евтино защото курса купува е по малък деда знам дайте ми съвет

Римини имат сметка в паунди /поне на мен такава ми бяха дали/.Банката сама си определя курса и ще ти го сметнат по курс продава,т.е. по-скъпия.Казваш в банката,че искаш да преведеш на тази сметка еди-каква си сума в паунди.Би трябвало и на теб  Римини да са ти дали сметка в паунди.

# 57
  • Мнения: 1 220
да обаче тя банката паунди ли ще преведе на риминикидс за алмуз така правя но тяхната сметка е в лева а риминикидс искат в паундове да ги преведа а май са ми дали сметка в левове вие как плащате на римини може ли по подробно да ми кажете  че може да ме питат пак по какъв курс да ги смятат дали фиксинг или курс продава деда знам аз мисля че ако си купя паундове ще е по евтино защото курса купува е по малък деда знам дайте ми съвет
Уф, защо не сложиш някой препинателен знак и не използавш бутона Проверка правопис? Опитвам се да следя темата, но някои постове ме оставят без дъх. Не се заяждам, но ако искаш да получиш отговор на въпросите си, поне пиши грамотно, това не чат в скайп все пак.
Извинявам се за спама

# 58
  • Мнения: 231
Здравейте!
Някой може ли да ми каже, дали например Емпреса биха ми доставили от този сайт? И някой поръчвал ли е от него? Има ужасно евтини неща!

http://www.schuhstore.co.uk/about/

Аз съм си харесала един обувки за 25 лири и ми се ще да пробвам...

# 59
  • Мнения: 193
Здравейте!
Някой може ли да ми каже, дали например Емпреса биха ми доставили от този сайт? И някой поръчвал ли е от него? Има ужасно евтини неща!

http://www.schuhstore.co.uk/about/

Аз съм си харесала един обувки за 25 лири и ми се ще да пробвам...
Този сайт има директна доставка до България, която е ужасно достъпна. Ако не ме лъже паметта, защото съм поръчвала, е 6 лири на чифт и по 3лири за всеки следващ или нещо от сорта.
На всичкото отгоре си има отделна тема за сайта, така че провери там.
Пристигат по куриер вкъщи, а си проследяваш пратката по нета.

Общи условия

Активация на акаунт