Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 16

  • 44 059
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Танче,  Hug  bouquet

Само Алмуз искат да се плати преди да тръгне за БГ стоката, при другите фирми може да се плати и с наложен платеж накрая. Peace

И двете ми поръчки към Алмуз ги платих след като стоката беше в БГ. За всяка от тях ми писаха, че е пристигнала, аз платих по банков път и още същия ден ги даваха на Еконт. Така 1 ден след плащането нещата бяха при мен.

# 16
  • Мнения: 117
Някой в предишната тема пита за получени поръчки от ДМ.Аз чакам две от там/11.07 и 15.07 / и понеже ще пътувам ,снощи им писах да попитам ,кога горе долу ще пристигнат.Отговориха ми веднага :


Колегите в Пловдив опаковат последните пристигнали артикули. До няколко дена ще
Ви изпратим имейл и поръчката Ви ще бъде предадена на Тип топ куриер, за да Ви я
доставят.

Приятен ден!

# 17
  • Мнения: 4 156
Хайде и аз тук.

Танчео, благодаря ти за труда!

# 18
  • Мнения: 28
Танче,  Hug  bouquet

Само Алмуз искат да се плати преди да тръгне за БГ стоката, при другите фирми може да се плати и с наложен платеж накрая. Peace

И двете ми поръчки към Алмуз ги платих след като стоката беше в БГ. За всяка от тях ми писаха, че е пристигнала, аз платих по банков път и още същия ден ги даваха на Еконт. Така 1 ден след плащането нещата бяха при мен.

Да,така е Peace.При мен също пристигат на следващия ден с/д плащането.Тези дни очаквам и поредната си поръчка направена ч/з Almuz.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 181
Да попитам в момента от коя фирма може да се поръча т.е коя не е в отпуска?

# 20
  • Мнения: 11 680
Танче   bouquet

Аз пак да кажа, ако някой пуска към ММ директ, ще може ли да ме включи с едно якенце  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 1 231
Да попитам в момента от коя фирма може да се поръча т.е коя не е в отпуска?

Алмуз си работят  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 1 231
Предните дни нали се коментираше това палтенце, но не разбрах дали е подходящо за зимата или е за есенно време  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 90
здравейте Simple Smile тъй като съм нова в он-лайн пазаруването, да ви птам нещо...  Embarassed при пазаруване в английския и-бей, има ли проблем , ако искам да получа покупките на адреса на емпреса? питам защото нали все пак съм се регистрирала с адрес в БГ  Thinking и къде трябва да посоча адреса на емпреса? благодаря ви  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 3 856
И от мен успех в пазаруването и ниски цени в есенните колекции  bouquet

# 25
# 26
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Момичета, от Адамс ми блокираха два пъти една сума и имам само един мейл с потвържение. Сега ще им пиша да ми освободят едната сума, на кой меул става това? На други случвало ли се е? Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 1
rumi_ pl вчера пуснах 2 неща от мм директ през алмуз....доставката до англ.адрес е безплатна,1п.за обработка и 1.3 за кг до бг.от там по пощата ще ми ги пратят като колет!10% е техния
мисля че е изгодно Simple Smile Hug

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Запис да не ви изгубя дирите, Танче, мерси за темата!  Hug

# 29
  • Мнения: 11 680
rumi_ pl вчера пуснах 2 неща от мм директ през алмуз....доставката до англ.адрес е безплатна,1п.за обработка и 1.3 за кг до бг.от там по пощата ще ми ги пратят като колет!10% е техния
мисля че е изгодно Simple Smile Hug

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт