Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 16

  • 44 065
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 177
Благодаря Stryper  Hug

Може да опитам да ползвам техните услуги.

Относно Marks&Spencer, да споделя злочестия си опит с последните две поръчки - анулираха ми едната поръчка поради изчерпани артикули и от втората ми писах, че няколко неща няма да пристигнат, понеже вече не били налични...Явно немогат да се организират, а и ние като ги нападнахме, хората са се видяли в чудо  Crazy Ама така ще е, като нагледците в българския им магазин често работят с 80-100% наценки  #2gunfire

# 736
  • Мнения: 307
Stryper, честита ти рожденничка !!!Да е жива и здрава и много послушна!!!

# 737
  • Мнения: 4 156
Благодаря ти, *Ави* !

По време на предишните намаления направихме 2 поръчки от Марк и Спенсър. Едната тръгна. Другата 10 дена си седеше като очакваща да я изпратят и накрая я отказаха. Но ми дадоха 5 лири кредит като компенсация за проблемите.
Освен това много ми хареса, че отговарят на имейлите до няколко часа.
 

# 738
  • София
  • Мнения: 285
Stryper,
аз направих поръчка от M&S  с кредитна карта и за 2 бизнес дни я изпратиха на адреса на превозвача Емпресса.
Пратката ми е в София от 20 август и... все още не са ми я изпратили с куиер до вкъщи. Писах на официалния им сайт и никакъв отговор. Не знам какво да правя?!
Има ли някой използвал Емпресса за превозвач да ми каже две думи за тази фирма?! звънях им на  оставения (няма връзка с този номер). Писах им имейл - няма отговор.

Ама че във филм се вкарах! Това ми беше пробната поръчка с кредитната карта, за да видя как работи Емпреса и дали може да се разчита на тях. Еееее, нямам думи. Осем дни стои пакетчето ми в тях (със сигурност), поне да кажат какъв е проблема, за да се разреши.

Stryper
Ако ти си доволна от тези превозвачи, за които си писала кажи кой е адреса в Лондон, до който да адресираме праткат?! И имат ли сайт, в който да се следи инфото за доставките.

За М&S  искамда си закупя нещо от тези намаления от 20%, но не знам как да се възползвам от офертата.
Например, харесвам си ето това
http://www.marksandspencer.com/gp/product/B002F7ELTC/ref=pd_sbs_ … cwviv%5F1%5Fimage
и за да го купя с 20 % намаление трябва да си поръчам от Homeware нещо, така ли?!

Светнете ме,please  Peace

# 739
  • Мнения: 4 156
Намалението ще го видиш преди да потвърдиш поръчката в последната стъпка. Така пише в описанието на кода.

И тримата превозвачи имат проблеми с комуникацията. Явно работата им е повече, отколкото могат да поемат.

Евгени е точен. Занимава се с превозване на багажи от 5 години. Може да те накара да платиш повече ако пратката ти е 1-2 кг, но познатите ми, които го използват са доволни.

Тодор ми харесва. Най-малкото е българин. Но пътува  и не винаги отговаря бързо. Моите неща не са ми спешно и ми е ок да ги носи 1 път месечно.

емпреса имат отвратително отношение към клиентите си. Имам приятелка, на която загубиха бебешка люлка и просто игнорират питанията й за нея. А тя имаше доказателство, че люлката е получена на адреса на емпреса. Няма компенсация.

# 740
  • Мнения: 97
Oooo, не знаех че chocha ще се занимава с това, само разбрах че си продава бизнеса и заминава за чужбина.
Stryper, пиши като започнат. Wink

Аз днес замъкнах половинката в М&S и като се захласна тоз ми ти мъж hahaha. Купи си само 1 риза защото бяхме с децата и те обърнаха магазина и нямахме нерви да пробваме много, много, ама ще идем пак и за панталони. Иначе ризите специално не са чак толкова оскъпени, обаче пък няма промоцийки от сорта на buy 1 and get 2nd half price и т.н. Та скоро ще се пробвам и аз с директна поръчка, мисля направо с визата след споделеното от вас.

# 741
  • София
  • Мнения: 285
Ще изчакам да видя какво ще стане с моята пратка, която е тук в БГ, но не е рано да се възмутя. 
от M&S изпратиха поръчката ми за два работни дни до адреса на Емпресса
а Емпресса от 20 август не могат да се организират да ми я пратят до вкъщи.
Да, отношението им към клиентите си личи в официалният им сайт.
Пратката ми не е на голяма стойност (около 40 лв) защото е пробна, но...


Stryper , ще те помоля да напишеш на английския адрес на Тодор (той доставя до София, нали така?!),
за да можем да го ползваме него за в бъдеще, които сме от София!

Благодаря за уточнението за намалението. Нещо съм се объркала!

Момичета, ще ви информирам за моята поръчка от Емпресса,
за да знаете дали да се доверявате на този превозвач при директна поръчка с кредитна карта или не!


  bouquet

# 742
  • София
  • Мнения: 285
...

емпреса имат отвратително отношение към клиентите си. Имам приятелка, на която загубиха бебешка люлка и просто игнорират питанията й за нея. А тя имаше доказателство, че люлката е получена на адреса на емпреса. Няма компенсация.

...

След като приятелката ти има доказателство, то кажи й да се обърне към Комисията за защита на потребителите.
Няколко пъти се обръщах към тях и казусите ми бяха разрешени на 100%.

# 743
  • Мнения: 11 680
Момичета не съм пускара скоро поръчка и моля за малко помощ  Hug

На Алмуз мога ли да пратя копирана кошница от Некст. И ако може, трябва ли отделно да им попълвам бланката. Или в нея да посоча само адресът си.  Rolling Eyes

# 744
  • Мнения: 23
Stryper да ти е живо и здраво момиченцето,безброй усмивки и щастливо детство Hug  bouquet

# 745
# 746
  • Мнения: 4 156
Благодаря ти Matia  Hug

Емпреса е английска фирма. Мисля, че комисията за защита на потребителите не може да направи нищо, освен да я посъветва да не ги ползва.

Ако мислите, че тази люлка е единственото загубено нещо...

Ако някой иска адреса на Тодор мога да му го пратя на лични. Да - доставя до София. Той е от Пазарджик, но кара нещата до София. Аз го помолих да ми ги събира и кара 1 път месечно.

По-добре изчакайте началото на септември, за да видим фирмата на Chocha. Тя писа за това в темата за ибей.

Общи условия

Активация на акаунт