МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 21, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 26 343
  • 467
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 338
#2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Изкара Джеми сериен убиец  ooooh!

Може да се каже.. Лейла, майката на Кенан, мъжа на Нимет, Кемал, Расих... малко ли са  Twisted Evil

(дали не изпускам някого)   newsm78

Последна редакция: пт, 31 юли 2009, 19:57 от Intifada

# 31
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 Да се включа и аз в спора за Джамил и Кенан.
 Джамил може и да е гадняр, може и да е станал причина за смъртта на някои, но поне е искрен с Ламия и не престава да й повтаря, че я обича, а Кенан се държи с нея като с парцал, веднъж не си призна чувствата пред нея.
 А и Джамил го гризе съвестта за някои неща, а другия е надут пуяк.
Гадни ги вършат и Джавидан и Кенан, но някак не мога да ги ненавиждам - деца, расли с един родител. Тъжно ми е!
И Джамил е раснал с един родител  Peace

# 32
  • Мнения: 91
И аз така, от както разбрах какъв ще е края, ходя с печална физиономия, даже и музика не ми се слуша тези дни, като изключим разбира се музиката от филма която ме прави още по-тъжна  Sob  Досега май никога не се бях вживявала толкова в друг сериал.. Ако знаех че ще свърши толкова тъпо и нелогично, хич нямаше да започвам да го гледам..
Края е несправедлив към любимия ми герой  Sob Sob  Sob Вината не е само негова, и двамата с Ламия са еднакво отговорни за случващото се между тях! Нима досега тя не го отблъскваше постянно, колко пъти му каза "Не искам нищо от Вас" Оставете ме на мира, господин Кенан" Twisted Evil Накара го да повярва че обича съпруга си, и за Джемил не отричаше, и за любовнника в градината.. Кенан колко пъти беше решен да направи всичко за нея, и все някава пречка се появяваше в последния момент. Не стига че почти всички герои във филма са против тях и всячески се опитват да ги разделят, ами и живота сякaш е против тях, и все се случва нещо лошо, когато се опитат да се доближат един до друг.. Спомнете си когато Кенан се развеждаше с Джавидан и отиде да вземе Ламия със себе си, а тя се беше омъжила предишния ден.. Или когато Ламия най-накрая събра смелост да каже на Кенан за детето, а точно тогава се разбра че Джавидан е бременна! Кажете кой е виновен в тези случаи, пак ли Кенан ви е крив???




Ламия е природно интелегентна и интуитивно усеща, че не може да разчита емоционално на Кенчо. Той не обича друг освен себе си , да не говорим, че не видях досега ни една мъжка постъпка от него.

# 33
  • Мнения: 5 386
Да се запиша и аз в темата с една забележка: Ламия не е неука. Не е учила достатъчно, но е интелигентна и с много тънка чувствителност. Не напразно Кенан казва, че само тя разбира душата му, а умната принцеса - не. Телешките й изпълнения ги оставям настрани. Има надежда за нея. Днес ми хареса как се светна на Кенчо.
Peace Бланка,предполагам Феята имаше предвид изказванията на самата Джавидан,натякванията й,че Ламия е една прислужница,едно неуко момиче,...Нали всячески се опитва да принизи Ламия в очите на Кенан,все му плямпа на ухото ,колко "елементарен вкус за жени има"-тази фраза ми се е набила в съзнанието!Видите ли,наша Джавидан е извисена, а всички други-низки и долни,недостойни  ooooh!

# 34
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
мерси монда ,гледам сега, после ще се изкажа

Лелелеее Кенан ли е много висок или Питбуле много ниска- до кръста му е Laughing

# 35
  • Мнения: 5
монда,моля те пиши ми на ЛС какво предстои в блиските няколко серии

# 36
  • Мнения: 889
Аз да питам за анкетата  - кой грях  newsm78, че не каза за детето или за убийството. Или пък за г-н Кемал, че за мен това си бе най- кофтито.

# 37
  • Мнения: 267
Аз да питам за анкетата  - кой грях  newsm78, че не каза за детето или за убийството. Или пък за г-н Кемал, че за мен това си бе най- кофтито.
По-Принцип.До някъде анкетата е вдъхновена от този пост,но ти мисли за който искаш или за всичките наведнъж  Peace

Сега да кажа за Джеми-струва ми се ,че той си дава сметка за нещата за които върши,но има нещо по-силно от него самия и затова не може да се спре .Това е ,че вече обича-сега май си дава сметка,че никога не е обичал така Лейла ,а по-скоро е искал да я притежава.Виждал е любовта й към Кен и е искал някой по същия начин да го обича.Ето тук Кен има предимство-може да е нямал всичко,но е имал любяща майка-това,което липсва много на Джеми.  Wink
Та исках да кажа,че винаги щом има вина има и наказание един вид  Peace Джеми никога не е имал някой,който да обича само него.
Вината на Лейла беше,че не обичаше съпруга си и мечтаеше за друг ,докато се любеше с Джеми  PeaceНаказанието-видяхме.Вината на Джамадан-аборта-наказанието втори такъв  Peace Вината на Ламия за това ,че беше много лековерна и се поддаде на порива е,че няма да е с мъжа за който копнее-поне за сега така го виждам аз.За Енисе и Нимет въобще не искам да споменавам -там всичко е ясно.Едната няма никога да има мъж,който да я обича,а на другата ,която все гледа да оправи хората,мъжа й хубаво я работи.В тоя ред на мисли бих искала да видя наказанието на Джеми и Кен -за да има равновесие .
Много дълго стана,но исках да кажа,че всичко се обръща и ,че това "наказание" доста променя нещата.Аз очаквам да стане доста интересно
Извинете ме за хаотичната мисъл и евентуално допуснатите грешки  Hug


----------------
Intifada,това вече сме го бистрили,може да прочетеш по-старите теми -доводи много  Wink

platinum,той и себе си не може да обича-такива хора не познават любовта в истинският й смисъл  Peace

Последна редакция: пт, 31 юли 2009, 21:16 от geradost

# 38
  • Мнения: 0
Глезанка,изпратих ти на лични,част от това което знам че предстои.

# 39
  • Мнения: 13 512
какво и е на Нимет? Защо никога няма да си намери мъж, който да я обича?
ББнамира си и още как! И даже се жени за него в предпоследната или последната серия. По време на нейната сватба Джамил прохожда.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 199
Глезанка,изпратих ти на лични,част от това което знам че предстои.

Ще може ли и на мен.

# 41
  • Мнения: 105
Глезанка,изпратих ти на лични,част от това което знам че предстои.

Ще може ли и на мен.
Моля и за мен  Praynig

# 42
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Глезанка,изпратих ти на лични,част от това което знам че предстои.

Ще може ли и на мен.
Моля и за мен  Praynig
и аз много ти се моля  Praynig Praynig Praynig Praynig

# 43
  • Мнения: 5
Глезанка,изпратих ти на лични,част от това което знам че предстои.

Ще може ли и на мен.
Моля и за мен  Praynig
и аз много ти се моля  Praynig Praynig Praynig Praynig



По добре спретни едни ББ

# 44
  • Мнения: 50
И аз искам на лични Praynig

Общи условия

Активация на акаунт