МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 20, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 18 626
  • 453
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 267
Марица,ще припадна бе -имам сърцетуп  Heart Eyes к'ви са тея снимки бе момиче  smile3544
Иначе си много права,точно това имаше в предвид Джамадан  Wink пак тя помисли за всичките правни казуси  ooooh! Кен ще я припозная и толкоз-да де ама как ще стане като допреди 4 месеца е била омъжена Ламия и името на детето е друго -не се замисли  

Ванче,верно ,че е унижение,но и тя много добре знае,че Кен е женен и не мисли сам  Wink .Верно,че Джамадан знаеше от доста време,но има неща ,които трябва да са и законни пред инстанциите,а и аз не съм очаквала тя да каже на Кен  Naughty В крайна сметка Ламия сама трябваше да си му каже

Сега да кажа за Джеми-струва ми се ,че той си дава сметка за нещата за които върши,но има нещо по-силно от него самия и затова не може да се спре .Това е ,че вече обича-сега май си дава сметка,че никога не е обичал така Лейла ,а по-скоро е искал да я притежава.Виждал е любовта й към Кен и е искал някой по същия начин да го обича.Ето тук Кен има предимство-може да е нямал всичко,но е имал любяща майка-това,което липсва много на Джеми.  Wink
Та исках да кажа,че винаги щом има вина има и наказание един вид  Peace Джеми никога не е имал някой,който да обича само него.
Вината на Лейла беше,че не обичаше съпруга си и мечтаеше за друг ,докато се любеше с Джеми  PeaceНаказанието-видяхме.Вината на Джамадан-аборта-наказанието втори такъв  Peace Вината на Ламия за това ,че беше много лековерна и се поддаде на порива е,че няма да е с мъжа за който копнее-поне за сега така го виждам аз.За Енисе и Нимет въобще не искам да споменавам -там всичко е ясно.Едната няма никога да има мъж,който да я обича,а на другата ,която все гледа да оправи хората,мъжа й хубаво я работи.В тоя ред на мисли бих искала да видя наказанието на Джеми и Кен -за да има равновесие .
Много дълго стана,но исках да кажа,че всичко се обръща и ,че това "наказание" доста променя нещата.Аз очаквам да стане доста интересно
Извинете ме за хаотичната мисъл и евентуално допуснатите грешки  Hug

# 211
# 212
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Здравейте момичета! Hug
Днешната серия няма да я коментирам,много се ядосах и разочаровах. Tired

Забелязвате ли на Пашата колко са му дълги ръкавите на саката,все едно са шити за маймун. Laughing

# 213
  • Мнения: 0
Добър вечер.  Simple Smile  За няколко дни и две- три теми сте изписали бе, браво.  Laughing

Сега за сериала- преди време като казах, че не съжалявам Джавидан мисля, че бях права- тази жена не заслужава съчувствие. Тя не знае що е любов, тя не знае що е майчинство. Тогава с какви права се опитва да попречи на хората да бъдат щастливи? Че е Стоманена принцеса ли? Много важно!  ooooh! Бях казала, че за Джавидан Кенан е играчка и мисля, че се убедихте в думите ми след днешната серия.  Wink Тя се опитва да бъде непобедима, но на каква цена- да остави едно дете да бъде само от малко ли? Тя отдавна знае кой е бащата на Мелек, направи се, че научава от Кенан- до тук о.к., НО... след като с Кенан щяха да се развеждат защо не задейства нещата?! Ясно е, че Кенан ще разпише документите чак след като Принцесата го стори, но тая "умна патка- мазохистка" защо пречи едно дете да бъде отгледано от майка си и баща си? Защо й трябва да си навре носа- за да не кажат хората, нали така? Пак го казвам- не съжалявам Джавидан за нищо- заслужава да изживее всичко това, само като изключа смъртта на баща й- това е голяма болка и не го пожелавам на никого.

Относно Кенан- държи се като дете, но все някога и той ще порастне.  Laughing
Джемил, ако трябва да бъдем честни- трябва да поеме вината за смъртта на Расих.
Що се касае за пашата, е не, няма такъв забавен чичко като него.  Grinning  Много се изкефих Джемил като му каза "Така и така ще избирате къща, изберете и булчинска рокля"  Joy
А за Ламия думи нямам- все мълчи и имам чувството, че скоро няма да й се развърже езика и да постави Стоманката на място. Дано греша.

# 214
  • Варна
  • Мнения: 18 000
запис

# 215
  • Мнения: 33
ББ:Да Ламия много скоро ще постави Джавидан на място. Както Пашата ще се изрази по-късно"Тя може да е стоманена принцеса, но Ламия е КРАЛИИЦА. Доста интересно развитие от тук нататък Много ще ви хареса

# 216
  • София
  • Мнения: 263
Момичета, добър вечер! Аз от две теми насам се намъквам във вашата приятна компания...Много ми е весело с вас!
Във връзка с анкетата да кажа, че според мен, лелята е мнооого по- умна от пашата Naughty Още не ми се е избистрило тя към какво ще дърпа ситуацията с Джавидан и Кен, как й е по- изгодно- да се разведат или не, но сериала търпи сериозно развитие с днешната серия-аз пък как го казах, все едно открих Америка!
А, добре, де едно не мога да си обЯсня- тоз Джамил как тъй обикна Ламия? Изведнъж взе да повтаря обичам я, обичам я искам нейната обич!Аз не го следя серияла от самото начало, но пак хванах откакто Ламия  беше в затвора някъде
А за Джавидан всичко , което кажа- ще й е малко- просто е най- гадния персонаж!!!

О, jilka ,супер!

# 217
  • Мнения: 397
Тъй като разбрах какъв ще е финала на филма /от ББ/ - може ли някой да ми каже какво ще стане на финала с Джавидан, че ме гложди любопитството - естествено с ББ!

# 218
  • Мнения: 5 389
Тази Джавидан прекалява много-как само се меси на Кенан и му дава акъл как да постъпи,имала право на това-брей...забрави ли тая жена ,че няма любовта на Кенан,има го за законен съпруг,но не властва в сърцето му,знае го отдавна, а му държи тон.На тънък лед е стъпила , а много се набира и приказва.Самозабравя се,накрая тя ще страда най-много ,така мисля аз.Господ си знае работата и възмездие има,така мисля аз.А ламия е крайно време да стане по-активна и да заяви ясно какво иска ,да отстоява интересите си, а не все да се поставя на заден план и да си мълчи.Тя беше казала на Макбуле /още в затвора/,че е зодия везни,а Макбулето каза,че е телец.Е,ние ,везните ,не сме чак толкова заспали,я малко борба и размяна на  остри реплики искам,малко да настани тая псевдо принцеса. Crossing Arms

# 219
  • Мнения: 127
За съжаление Монда не разбира езика, а сериите ги изгледа на турски, разбирайки много малко. Лежаха и двамата в затвора, но не дълго..може би месец. Оправдаха ги.
В серии ми говори,джанъм,не в месеци.Че в тоз филм,туй месеците за нищо ги нямат Mr. Green

# 220
  • Мнения: 31 318
Момичета има ли серията някъде качена, че в http://DMCA-removal-from-Google/index.php не тръгва да се сваля. Регистирах се, но не става, а никъде другаде не я намирам. Много искам да я гледам.

# 221
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
Момичета има ли серията някъде качена, че в http://DMCA-removal-from-Google/index.php не тръгва да се сваля. Регистирах се, но не става, а никъде другаде не я намирам. Много искам да я гледам.
утре на повторението по фемили

# 222
  • Мнения: 5 389
http://www.lapache.info/
http://DMCA-removal-from-Google/
Пишеш в търсачката: Мелодия на сърцето/в Замунда/ или Dudaktan kalbe /в lapache.info/

И на двете места се иска регистрация.Има сийдъри,тегли се бързо и от двата сайта.

# 223
  • Мнения: 31 318
Много благодаря.  bouquet

http://www.lapache.info/
http://DMCA-removal-from-Google/
Пишеш в търсачката: Мелодия на сърцето/в Замунда/ или Dudaktan kalbe /в lapache.info/

И на двете места се иска регистрация.Има сийдъри,тегли се бързо и от двата сайта.
Тук не е качена още днешната серия.

# 224
  • Мнения: X
Момичета има ли серията някъде качена, че в http://DMCA-removal-from-Google/index.php не тръгва да се сваля. Регистирах се, но не става, а никъде другаде не я намирам. Много искам да я гледам.

И при мен по същия начин се получава.Не мога да свалям от там нищо.Защо така?
А за Джавидан за края и на мен ми е любопитно,дали се събира с Нъмък(ох,така ли му беше името)Този където все се МЪКНЕ с нея Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт