МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 21, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 26 353
  • 467
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 147
Чудесни са стихчетата на Марчето Peace

# 16
  • Мнения: 1 064
Да се запиша и аз в темата с една забележка: Ламия не е неука. Не е учила достатъчно, но е интелигентна и с много тънка чувствителност. Не напразно Кенан казва, че само тя разбира душата му, а умната принцеса - не. Телешките й изпълнения ги оставям настрани. Има надежда за нея. Днес ми хареса как се светна на Кенчо.

# 17
  • Мнения: 13 512
Ще психясам и аз покрай този филм.Още се треса и ми иде да набия някой(добре,че детенцето слушка и играе).Имам нужда от нещо силно.Какво предлага кръчмата днес Rolling Eyes
Пуснах си да прегледам промото на следващите няколко епизода.До колкото схванах освен алкохол,кръчмата ни ще трябва да предлага и силни успокоителни.
А знаете ли кога чак е понеделник...  newsm45
Наистина ли толкова се вживяваш? Аз като изгледам серията  и приключвам, не се сещам за нея, няма отражение върху живота ми, върху натроението ми за деня.

# 18
  • Мнения: 22 867
Наистина ли толкова се вживяваш? Аз като изгледам серията  и приключвам, не се сещам за нея, няма отражение върху живота ми, върху натроението ми за деня.

И аз така, просто ми е приятно да гледам, но чак толкова не се вживявам след това, все пак филм е. Въпреки че се засягат истински, а не изсмукани от пръстите проблеми и отношения между хората.

# 19
  • София
  • Мнения: 338
И аз така, от както разбрах какъв ще е края, ходя с печална физиономия, даже и музика не ми се слуша тези дни, като изключим разбира се музиката от филма която ме прави още по-тъжна  Sob  Досега май никога не се бях вживявала толкова в друг сериал.. Ако знаех че ще свърши толкова тъпо и нелогично, хич нямаше да започвам да го гледам..
Края е несправедлив към любимия ми герой  Sob Sob  Sob Вината не е само негова, и двамата с Ламия са еднакво отговорни за случващото се между тях! Нима досега тя не го отблъскваше постянно, колко пъти му каза "Не искам нищо от Вас" Оставете ме на мира, господин Кенан" Twisted Evil Накара го да повярва че обича съпруга си, и за Джемил не отричаше, и за любовнника в градината.. Кенан колко пъти беше решен да направи всичко за нея, и все някава пречка се появяваше в последния момент. Не стига че почти всички герои във филма са против тях и всячески се опитват да ги разделят, ами и живота сякaш е против тях, и все се случва нещо лошо, когато се опитат да се доближат един до друг.. Спомнете си когато Кенан се развеждаше с Джавидан и отиде да вземе Ламия със себе си, а тя се беше омъжила предишния ден.. Или когато Ламия най-накрая събра смелост да каже на Кенан за детето, а точно тогава се разбра че Джавидан е бременна! Кажете кой е виновен в тези случаи, пак ли Кенан ви е крив???


# 20
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Освен в Замундата от къде мога да сваля днешната серия, че не можааааах да я гледам

# 21
  • Варна
  • Мнения: 18 000
Запис Blush

# 22
  • Мнения: 13 512
Освен в Замундата от къде мога да сваля днешната серия, че не можааааах да я гледам
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=39769

# 23
  • Мнения: 275
Гадни ги вършат и Джавидан и Кенан, но някак не мога да ги ненавиждам - деца, расли с един родител. Тъжно ми е!

А края на серията беше умопомрачително разреваващ. И в моето състояние на бременна кърмачка ни мога да пия, ни успокоителни да зобам. Мъка.

 

# 24
  • Мнения: 267
Анкетата е по идея на vania_61   bouquet благодаря  Hug

# 25
  • Мнения: 73
Ако не беше Кенан да я спре, Джавидан щеше да отнеме детето на Ламия. Има пари адвокати и аргументи, че майката е в затвора.

# 26
  • Мнения: 529
Много добре отговори Ламия на Кенан в колата ,когато той и каза ,че "влачи "детето.
-Аз,не го влача ,то е с майка си.
Браво на нея.

# 27
# 28
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Ха така Intifada ! Напълно те подкрепям! Амаха! Изядохте го този Кенан! Гледайте си Джамил, припадайте  по него, на нас оставете Кенан. Ние си го обичаме и с кусурите. Crossing Arms

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 384
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт