МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 21, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 26 344
  • 467
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 222
Джемил може да го наричате всякак,ама Кенанчо как ще го наречете.Глупак нещастен!Да си седи до г.за на принцесата и да си сърба попарата.напълно си заслужава края.нещастник прост!толкова съм му бясна че няма на къде.Защо Ламия не му каза тогава.Ами сега нали знае какво прави.нищо то това най добре си го прави.дори не и подаде детето и да се сбогува с него.толкова е малодушен че марето че ако има смелостта да го защити трябва да е луда.пак сигурно ще му  намери оправдание.той не заслужава нито ламия да го обича,нито собственото му дете да знае че тоя е неговия баща.Понякога и аз си задавах въпроса защо Ламия не му казва за детето,ама тя си знаела какво да очаква от тоя мухльо.направо толкова съм му бясна на кенанчо че няма обида която да не е подходяща за него.спирам да пиша защото ще продължа да сипя обиди по негов адрес.предварително се извинявам на засегналите се но съм много бясна на кенан.ПРОСТЕНО МИ Е МИСЛЯ!

# 46
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Много драматични събития!Намразих я тая Джавиданка-КРАДЛА на чуждо щастие ,крадла на деца!Как можа тя да ликува с гадната си физиономия,когато извеждаха Ламия ,искаше да покаже надмощието си над бедното  неуко момиче.С какво пренебрежение гледа тая принцеса на обикновените хора-родила се тя със златна лъжичка в устата и се е самозабравила.Искала била детето на Кенан да растяло край баща си-ами ,махай се тогава,освободи го човека,не го задушавай,не искай любов,която не ти принадлежи,не ти се полага!Насилва всичко тая жена,иска да дърпа конците в живота на всички ,но накрая тя ще си намери майстора.Дано!

Браво ФЕЯТА, много хубаво си го казала.

# 47
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Ще каже ли някой съвсем накратко какво се случи в днешната серия, защото не я гледах?   bouquet

# 48
  • Мнения: 118
Много добре отговори Ламия на Кенан в колата ,когато той и каза ,че "влачи "детето.
-Аз,не го влача ,то е с майка си.
Браво на нея.
абе то че е с майка си с нея е, ама тя наистина си го "влачи" не се спря малко ми дожеля за това малко невинно създание, все го разнасят, като парцал им е, а много ми стана гадно преди една две серии когато Кенан и Джамил се збиха на плажа и тя го държи там то реве, хубу че се светна и го отведе после  ooooh!
А относно анкетата съм малко объркана, наистина Ламия е лековерна и се поддава на порива, можеби трябва да си получи наказанието за да и стане ясно че трябва да си отстоява своето и да не дава да я командват(както и вече взе да става).
ФЕЯТА много точно изказване  Peace

# 49
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Еееее, наистина много тъжно завърши серията, разплака ме, как се разделя дете от майка? И тази Джавидан, мръсна, богата и нахална. Кенан и той усра положението. Тежка серия. Аре до понеделник. Hug Hug

# 50
  • Мнения: 275
Ламия е природно интелегентна и интуитивно усеща, че не може да разчита емоционално на Кенчо. Той не обича друг освен себе си , да не говорим, че не видях досега ни една мъжка постъпка от него.

Ами то с такава мекушава майка какъв мъж да стане. Никак не я харесвах тая жена...

Анкетата : гласувах друго. Принципно ми е в противоречие с личната конституция идеята, че животът е низ от прегрешения и разплати.

# 51
  • София
  • Мнения: 2 381
Майка ми ми разказа днешната серия. Леле, страшно развитие, бе, мацки.  ooooh!

# 52
  • Мнения: 889
Аз като твърда Джамилка,този път ще защитя Джавидан. Да помислим как ще постъпим ние- появява се момиче с дете, милото казва, че е имал авантюра, но не и връзка с нея ПРЕДИ брака. Казва, че не иска развод, ще приеме решението на съпругата . Че единственното от което няма да се откаже е детето. Е той ако е готов да се откаже от детето на мен щеми е лесно- ще му бия дузпата от две. Но той си иска и детето и брака, но не и майката на детето. Дали съпругата трябва да захвърли всичко или да даде шанс, и нали ако обичаш някого обичаш и децата му. Хубаво е когато Джамил казва "Дойдох за теб и за детето НИ" , а когато тя иска да гледа Мелек всички скачат . Че говори за отмъщение- коя на нейно място няма да говори, нама да иска отмъщение. Моля да вдигне ръка. Нека да дадем шанс и на Джавидан да се осъзнае, да успее да продължи напред. Тя все пак за мен е в правото си- той и е съпруг и тя го обича, въпреки че вижда какъв е всъщност той. За разлика от Ламия която никога не е обичала Кенан- той за нея е блян, звезда слязла за малко и изгорила всичко по пътя си.  
А, Кенан той просто си е такъв-нито добър нито лош, просто слабохарактерен. Има такава порода- енергийни вампири които изсмукват живпота около себе си и единственният начин  да се опазиш е да стоиш надалеч. Hug

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Ами надух гайдата днес,стисках зъби,но не ми мина и се разревах.За детето ми стана мъчно,как го отделиха от майка му.Ядосах се на Джавидан,крадла,пък Кен той отново е,като пате в калчища.Но си мисля,че идва времето,когато Ламия ще ги постави на място всички.

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Аз си мисля,че Джавидан иска само и единствено да им отмъсти,най-вече на Ламия.

# 55
  • Мнения: 22 867
.mira., интересно ми беше да прочета, но не съм много съгласна. Джамил казва "Дойдох за теб и за детето НИ", но той обича Ламия, а Джавката няма никакво меко казано положително отношение към нея. Тя злобее и отмъщава. А и не съм сигурна, че Кенан не иска майката на детето, той просто е толкова безхарактерен, че накъдето го изкомандори Джавидан, натам тръгва. Цял живот е бил подтискан от вуйчо си, може би той е виновен за липсата на характер у него. То хубаво да обичаш децата на този, когото обичаш, но да ги откъсваш от майка им за да задоволиш отмъстителния си нагон..........малко вповече ми идва. Аз на нейно място не бих отмъщавала. Сигурно ще ми е болно, но тя нали много добре знае как се омъжи за Кенан - поиска го, както иска всяка вещ, която и харесва и естествено я получава, тя е принцесата. Аз(говоря за себе си) бих се оттеглила от тоя три/четириъгълник (броя и Мелек). Кенан не го приемам като енергиен вампир, по-скоро като мек, безхарактерен, неборбен човек, който не иска да прави лошо на никого, но го прави, та дори и на себе си.

# 56
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Моля ви, кажете с две думи какво се случи? Praynig

# 57
  • Мнения: 222
Моля ви, кажете с две думи какво се случи? Praynig
магбуле натопи джамил в полицията и естествено прибраха и ламия за лъжесвидетелство.тамън да го освободят и тъпата макбуле занесе дневниците на ламия в полицията и те ги затвориха и двамата.накрая когато арестуваха ламия джавидан и се подсмихваше с тъпата си физиономия(която казваше:ти влизаш в затвора сега детето ти е мое)и не и позволиха да се сбогува с детето си.така свърши.

# 58
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Благодаря, tinoninotananino    bouquet
Аз края го видях от рекламите, но не бях разбрала защо арестуват Ламия. А тая Джавидан...  #Cussing out

# 59
  • Мнения: 184
Глезанка,изпратих ти на лични,част от това което знам че предстои.

Ще може ли и на мен.
Моля и за мен  Praynig
и аз много ти се моля  Praynig Praynig Praynig Praynig



По добре спретни едни ББ

Не се молете ,ами давайте ББ

Общи условия

Активация на акаунт