"Тwilight"/"Здрач"- сагата: тема 25(за кандидат вампири/върколаци)

  • 14 864
  • 425
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 0
А аз напоследък имам няколко любими- ето тези са: Heart Eyes





Последна редакция: вт, 28 юли 2009, 23:02 от valka1979

# 376
  • Мнения: 0
Ох положението е такова, че стига той да е на снимката все ще го харесам ( е може би единствен оизключение са тези когато не се е бръснал 3-4 дни) Blush  Heart Eyes
Неее, хора нямате милост просто  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes и тази вечер няма дасе спи Grinning

Валка, първите две и на мен са ми любими Blush

# 377
  • Мнения: 1 343

И как искам да съм ...

# 378
  • Мнения: 21

"Облегнал се на колата в най-добрия Джеймс-Дийн стил", дето писаха за Робуърд в "Метро" преди няколко месеца (то беше от снимките на Новолуние, но като го прочетох в датското Метро се сетих точно за тази снимка от Здрач) Joy

# 379
  • UK
  • Мнения: 3 959
На онази снимка Кристен гледа с поглед "Аз съм дърво, аз-съм-дърво, дърво. съм." Simple Smile

# 380
  • Мнения: 21

Какво искаш да си?... че не се сещам- сериозно (нали не съм в час за какво си говорите напоследък в темата...)

# 381
  • Мнения: 1 343
Искам да съм език и така да ме дъвчат  Embarassed ама ме досрамя да го напиша  Mr. Green

# 382
  • Мнения: 0
Боже, уоми..................
какво се подава там в онази малка сладка устичка? Да не би да е езиче  Joy
Ах защо не съм аз едно такова ... Монка ти би беше писала че искаш да си цигара или сламка Joy

# 383
  • Мнения: 21

Пак зяпам тази снимка..отиват му кафявите лещи, де Heart Eyes- и забележете как двете половини на лицето му не са симетрични (около очите особено).. както беше писал един англоезичен журналист преди време, че в това е чара на Роб или нестандартната му красота- че лицето му не е симетрично
А иначе като визия- като образ- да те чака такова гадже пред вас с колата си, за да те води някъде- ехе, кой не би искал (и на който му се е случвало, и на който не му се е случвало на младини) ooooh!

# 384
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Ще получа сърцебиене, туп-туп, досущ като на Бела  :35

после още

# 385
  • Мнения: 21
А, не, девойки- недейте за сламки, цигари и т.н. или пръстите на Роб и не знам си какво, тази дискусия бързо ще излезе от релси и ще трябва да пишете в бяло Crazy

дайте естетиката сега да гледаме

# 386
  • Мнения: 0
хехехе  hahaha  Много се размечтахме ми се струва - айде някой да пусне нещо за охлаждане- например мокър роб- на мен това ми е една от любимите сесии  Laughing
Ето - по-естетично го давам... Blush





Последна редакция: вт, 28 юли 2009, 23:15 от valka1979

# 387
  • Мнения: 0
А, не, девойки- недейте за сламки, цигари и т.н. или пръстите на Роб и не знам си какво, тази дискусия бързо ще излезе от релси и ще трябва да пишете в бяло Crazy

дайте естетиката сега да гледаме

Как естетика като вече съм на прага на правата линия Grinning просто сърцето ми вече ще получи награда за най бързо препускащо. Не е човешко да е толкова готин този човек

# 388
  • София
  • Мнения: 504
Моля ви, спрете... Praynig
(вътрешния глас се обажда- Не, недейте, убийте я съвсем, малко и остава.... Twisted Evil)


Снимката Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Лили, нямаш идея колко ми се иска да съм една невзрачна цигара Mr. Green

# 389
  • Мнения: 21
хехехе  hahaha  Много се размечтахме ми се струва - айде някой да пусне нещо за охлаждане- например мокър роб- на мен това ми е една от любимите сесии  Laughing

че то това не е за охлаждане и ти го знаеш много добре Laughing
после някоя девойка да трябва да я карат в Бърза помощ, че е получила топлинен удар...

Красе, дай някоя снимка!

Чакайте да изровя и аз нещо...

П.П Красе, виждам, сложила си после- браво, много хубава, и тук го харесвам (малко му е тесен панталона, ама в лице е съблазнителен- нарочно, малко ала Брад Пит позира)

Общи условия

Активация на акаунт