"Тwilight"/"Здрач"- сагата: тема 25(за кандидат вампири/върколаци)

  • 14 866
  • 425
  •   1
Отговори
# 405
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 885
настина това ми е визията за него - сцената с бала и играта му там е просто страхотна, а Кристен си беше дърво отвсякъде

# 406
  • Мнения: 21
Ей, слънца! Не ви ли онръзанаха тези стари снимки?
На мен малко в повече ми идва, като цъкна в темата едно и също да гледам  ooooh!

Добра ти вечер и на теб

Като пуснат нови снимки, ще ги завъртим
Ама Роб и останалите от каста не трябва да правят нищо друго  само по фотошутове и издокарани по премиери и ако може да флируват пред камерата, за наше развлечение- че отдавна изчерпахме материала...

Иначе...защо се учудваш, че рециклираме в темата, не знам (и с надеждата за какво ново я посещаваш, де) Sunglasses

# 407
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Дами, с разтреперено сърце си лягам, утре съм на работа.
Ще наваксам чак довечера  Tired

# 408
  • Мнения: 0
настина това ми е визията за него - сцената с бала и играта му там е просто страхотна, а Кристен си беше дърво отвсякъде

наистина бала беше нещо невероятно. И няма да крия как ме радва изказване ти за Кристен Mr. Green
А виждам че си сложила и снимка от часа по биология.     bouquet за тази снимка просто умирам. Да си призная филмът го гледам предимно заради тази сцена, е и естествено заради целувката в нейната стая де Blush

# 409
  • Мнения: 21
настина това ми е визията за него - сцената с бала и играта му там е просто страхотна, а Кристен си беше дърво отвсякъде

е, ама чакай- ти после си сложила снимки към описанието, аз иначе те разбрах, че коментираш снимката на Красе от една от премиерите на Здрач, дето е с костюм
А иначе в твоя пост сега има- Роб от Кан, Робуърд във филма (2 сцени) и малко еърбрашнат Роб от фотошута на Венити Феър-  кое да си запиша последно, че ти е любима визия?  Laughing Той е толкова различен

# 410
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 885
Старо, запиши го като описание - просто съм нагледила мнението си. Снимката на Красе обединява всичко това, само не му личат бръчиците около устните, а аз толкова ги харесвам Blush

Любимите ми сцени са няколко всъчност - часът по биология, вечерята в заведението (въздишката и объркването му), щастливата му усмивка, когато я изважда от колата пред училището, усмивката на шегата свързана с шапките за дипломиране, свиренето на пианото, когато остава самотен в гаража (прегърбен), когато танцуват - май целия филм

# 411
  • Мнения: 1 343
Любимия ми момент е Погледа му когато я спасява от насилниците Simple Smile
Сцената когато казва в ресторанта : Секссссс.
Целувката в стаята и когато и казва Бела толкова съжалявам когато се опитва да я измъкне от Джеймс и прави скока Simple Smile А Джеймс го лови за крака  Mr. Green
А да и часа по биология ама втория път когато и казва : Hello Simple Smile Simple Smile

# 412
  • Мнения: 34
И тук се появявам аз да ви кажа: А спрете се де!!!И аз имам сърце,не може това така да продължава. Стари-нови, ама като ги видя и отидеееееее..
Иначе здравейте.Нещо сме палави тази вечер, а?Любим Роб? Ами сутрин след като се е събудил е много чаровен да знаете  Mr. Green

# 413
  • Мнения: 21
И тук се появявам аз да ви кажа: А спрете се де!!!И аз имам сърце,не може това така да продължава. Стари-нови, ама като ги видя и отидеееееее..
Иначе здравейте.Нещо сме палави тази вечер, а?Любим Роб? Ами сутрин след като се е събудил е много чаровен да знаете  Mr. Green


Кога бе, Весе, като стане? Имам чувството, че говориш за впечатления от първа ръка- иначе аз май рано-рано събуден на снимка не съм го виждала Joy

# 414
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Иначе...защо се учудваш, че рециклираме в темата, не знам (и с надеждата за какво ново я посещаваш, де) Sunglasses

Ами общо-взето по инерция я посещавам.
То отдавна ми отмина тръпката, а и не си падам по репийд на едно и също,
трансформиращи съчинения и такива с елемент на разсъждение.
По-скоро е като реверанс към Стефка, че ме върна в миналото  Flutter   Flutter

# 415
  • Мнения: 21
Иначе...защо се учудваш, че рециклираме в темата, не знам (и с надеждата за какво ново я посещаваш, де) Sunglasses

Ами общо-взето по инерция я посещавам.
То отдавна ми отмина тръпката, а и не си падам по репийд на едно и също,
трансформиращи съчинения и такива с елемент на разсъждение.

Е, ние се забавляваме в темата....трудно е да измислим нови неща, а още по-трудно е да мислим дали на пасивно четящите или рядко включващите се им е интересно, де

Аз пък напоследък не искам да гледам нови снимки, но нямам нищо напротив да си говорим за стари- така хем ще има какво да ме изненадва в бъдеще, хем няма какво да се чувствам гузно, че Роб и сие трябва да задоволяват ново търсене и да се оставят да ги гонят папараците или феновете да ги щракат като луди, само и само да има нещо с тях- затова, сега наблягаме само на качествени снимки, по възможност където Роб например се е явил доброволно на работа и се е изтупал или е гримиран за роля

# 416
  • Мнения: 12
Иначе...защо се учудваш, че рециклираме в темата, не знам (и с надеждата за какво ново я посещаваш, де) Sunglasses

Ами общо-взето по инерция я посещавам.
То отдавна ми отмина тръпката, а и не си падам по репийд на едно и също,
трансформиращи съчинения и такива с елемент на разсъждение.

Е, ние се забавляваме в темата....трудно е да измислим нови неща, а още по-трудно е да мислим дали на пасивно четящите или рядко включващите се им е интересно, де

Аз пък напоследък не искам да гледам нови снимки, но нямам нищо напротив да си говорим за стари- така хем ще има какво да ме изненадва в бъдеще, хем няма какво да се чувствам гузно, че Роб и сие трябва да задоволяват ново търсене и да се оставят да ги гонят папараците или феновете да ги щракат като луди, само и само да има нещо с тях- затова, сега наблягаме само на качествени снимки, по възможност където Роб например се е явил доброволно на работа и се е изтупал или е гримиран за роля
Подкрепям напълно !  Peace

Нещо сме палави тази вечер, а?Любим Роб? Ами сутрин след като се е събудил е много чаровен да знаете  Mr. Green
Joy Joy Joy Joy

# 417
  • София
  • Мнения: 504
Открийте приликите Simple Smile


Последна редакция: ср, 29 юли 2009, 00:56 от eaven (MonkA)

# 418
  • Мнения: 116
Леле вие вчера направо сте се оляли...
Как не ви е срам да не обсъдите нито една метафора от книгата на Стефани, нито един недоразбран момент, нито едно изреченийце.... а вие само снимки, снимки и снимки...
 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Момичета, така като гледам на къде отиват нещата, тортата при следващата сбирка май ще е с някоя разгорена снимка
Представяте ли си тогава как ще ни гледат сервитьорите  Joy

# 419
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 885
Аз разголени снимки не искам да гледам. Още дори не съм гледала филма за Дали Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт