МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 15, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 22 730
  • 426
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 20
 newsm10 newsm20 smile3501 smile3501Много сте наблюдателни.Направо ми скрихте шапката.

# 46
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Добро утро,понеделник дойде. Hug
Много благодаря за почерпките и да видим днес какво ще става.
ThracianLina много вкусен изглежда кекса а различава ли се с нещо от нашия солен кекс.

# 47
  • Мнения: 1 064
На кого се усмихва така лъчезарно Ламия?




Невероятно, но ето на кого:


# 48
  • Мнения: 1 064
И още за Джемилките:





# 49
  • Мнения: 0
Добър ден и от мен,благодаря за почерпките
  bouquet  bouquet

# 50
  • Мнения: 213
Despina, zisska и всички любителки на точено-тестяното - рецептата е адски лесна! Любимият сладкиш на мъжа ми - за тези, които не си падат по усмъртителните дози шекер  Grinning:

8 яйца. Разбивате ги добре. Слагате около 600 гр изцедено кисело мляко. (и в Бг има все още), Бъркате добре. около 300-350 гр брашно. 2 пакета бакпулвер. Пак бъркате. Накрая прибавяте около 0,5 гр сирене/извара.
В тавата и фурната. Брашното съм го писала на око. Да не е много гъсто, нито пък много рядко - ако е много гъсто, накрая дори и леко да се препече отгоре няма да се получат шупличките вътре  Grinning. Ако е безсолна слагам и малко солчица...Става много вкусно...
 Бон апети!   chef

# 51
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
ThracianLina ,моята рецепта е почти същата:)
понеже не обичаме извара,аз си слагам сирене,много малко червен пипер и подправки,като чубричка например,както и шунка или кренвирши:))наистина е много вкусно,и бързо  Twisted Evil

# 52
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
mareto_che, моля те разчисти си пощата, че вчера се опитах да ти пиша на лични и не успях.
Приятно гледане на всички след няма и два часа

# 53
  • Мнения: 361
Моля, ако някой може да публикува линкове на 37 еп.  bouquet

# 54
# 55
  • Мнения: 361
Благодаря   bouquet
Може ли линк и за сериите в  vbox-а  Embarassed

# 56
  • Мнения: 122
Благодаря   bouquet
Може ли линк и за сериите в  vbox-а  Embarassed
ами май не са я качили още  newsm78

виж тук не се изисква регистрация

La Libellule    bouquet

# 57
  • Мнения: 13 512
В сериала с Хаккъ, който гледам в момента,  на героя му е възложена мисия да научи български език  в борбата м у с организираната престъпност. Laughing Laughing
Нашите може би затова не са го закупили hahaha hahaha
Kaybolan Yillar

# 58
  • Мнения: 0
monda дай малко инфо за този сериал
все пак е с Буракчо трябва да се интересуваме

# 59
  • Мнения: 13 512
Историята е за три деца, израстнали в дом за сираци,които са имали много силна емоционална връзка помежду си. Момиченцето го осиновяват, едното момче умира пред очите на другото.
И след 20 години ги дават отново- съдбата  ги е стбрала, но момчетата са смъртни врагове. Бурак е ченге, другото момче- част от престъпна група. Interesen e, za]oto w mnogo posoki se razwiwa dejstwieto- ne e l\bowna drama kato Melodiqta.
http://www.mevzuforum.net/archives.php/kaybolan-yillar/7881

Общи условия

Активация на акаунт