МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 15, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 22 731
  • 426
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 118
оффф писна ми от лъжите на Джамил   Sick

Нали знаеш- на война и в любовта.......  bouquet
ама неговото е прекалено вече  Twisted Evil

понеже аз съм го гледала до края може би не е много редно да коментирам Embarassed, ама Джамил си е пич  bouquet
доста трябва да се промени Джамил за да кажа че е пич, пак и като знам какво е правил май нокога няма да го кажа smile3506

# 421
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Кенан е най-добре сам. Лежи си на плажа и никой не му трябва. А и като е нещастен по-хубава музика пише.
Ама и той как вика на Ламия все ти ли ще ми отваряш вратите.
Хареса ми Сузан като каза на Ламия, това момче те обича повече от Кенан. И после вика, като разбра, че Кенан се развежда, ти сега какво искаш да се жениш за него ли.
А Макбуле наистина превъртя. От подслушване и ровене в чужди шкафове стигна до убийство.

# 422
  • Мнения: 4
Ама на мен много ми е чудно как все като имат важен таен разговор и не затварят вратите - или са широко отворени или открехнати и те си говорят наволя и естествено всички чуват.

# 423
  • Мнения: 267
Ама на мен много ми е чудно как все като имат важен таен разговор и не затварят вратите - или са широко отворени или открехнати и те си говорят наволя и естествено всички чуват.
е филм да става  hahaha

# 424
  • Мнения: 118
Ама на мен много ми е чудно как все като имат важен таен разговор и не затварят вратите - или са широко отворени или открехнати и те си говорят наволя и естествено всички чуват.
еми като на филм, то не че като ги затварят някой не залепя ухо  hahaha

# 425
# 426
  • Мнения: 15
Леле тук е пъла лудница.Охх птивам си при "Сълзи над Босфора".Чаоо!!

Общи условия

Активация на акаунт