МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 15, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 22 752
  • 426
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Благодаря monda  bouquet  bouquet
ще надникна

# 61
  • Мнения: 86
Историята е за три деца, израстнали в дом за сираци,които са имали много силна емоционална връзка помежду си. Момиченцето го осиновяват, едното момче умира пред очите на другото.
И след 20 години ги дават отново- съдбата  ги е стбрала, но момчетата са смъртни врагове. Бурак е ченге, другото момче- част от престъпна група. Interesen e, za]oto w mnogo posoki se razwiwa dejstwieto- ne e l\bowna drama kato Melodiqta.
http://www.mevzuforum.net/archives.php/kaybolan-yillar/7881
извинявай ама нещо несхващам....3 деца-1момиче и 2 момчета.Момичето осиновено,едното момче умира.остават 2 деца...е как след време момчетата ще са смъртни врагове като едното не би трябвало да го има.....оффффф обърках се нещо  smile3506 smile3506 smile3506!Я дай пак с инфото за филма

# 62
  • Мнения: 13 512
Историята е за три деца, израстнали в дом за сираци,които са имали много силна емоционална връзка помежду си. Момиченцето го осиновяват, едното момче умира пред очите на другото.
И след 20 години ги дават отново- съдбата  ги е стбрала, но момчетата са смъртни врагове. Бурак е ченге, другото момче- част от престъпна група. Interesen e, za]oto w mnogo posoki se razwiwa dejstwieto- ne e l\bowna drama kato Melodiqta.
http://www.mevzuforum.net/archives.php/kaybolan-yillar/7881
извинявай ама нещо несхващам....3 деца-1момиче и 2 момчета.Момичето осиновено,едното момче умира.остават 2 деца...е как след време момчетата ще са смъртни врагове като едното не би трябвало да го има.....оффффф обърках се нещо  smile3506 smile3506 smile3506!Я дай пак с инфото за филма
Oказва се, че момчето не е умряло, а се е хванало за едни решетки и са го спасили. ( Момчетата избягаха от дома и тръгнаа да търсят момиченцето. Тогава тя е на около 5-6, а те са 7-8 г. Полизията ги подгони , те се скриха в един блок и се качиха на покрива. Полицаите хванаха едното момченце (Хаккъ), а другото се хвърли от покрива, за да не го заловят

# 63
  • Мнения: 0
mareto_che, моля те разчисти си пощата, че вчера се опитах да ти пиша на лични и не успях.
Приятно гледане на всички след няма и два часа

чакам Dinah вече е чиста  bouquet  bouquet Hug

# 64
  • Мнения: 5
здравейте,малко остана до началото.
Моля ви да пишете с ББ по-скоро защото нямам търпение да науча какво предстой Ламя как ще каже на Кенан,ще бъдат ли заедно нямам търпение,ако някой знае моля да пише
Благодаря предварително

# 65
  • Мнения: 3 098
И аз съм тук.  Flutter
4акам си серията.  Laughing

# 66
  • Мнения: 13 512
И аз съм тук.  Flutter
4акам си серията.  Laughing
направо като "чакам си дозата"  Joy Joy

# 67
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
И аз чакам,пуснала съм телевизора на нова тв,че не се знае кога ще почне.

# 68
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
мareto_che не става, излиза съобщение, че си изчерпала лимита, затова ти пускам писмото тук.  Исках специално да ти благодаря, за труда, който си положила да откриеш снимката, която търсех. Съжалявам, че е било напразно. Вчера се разрових и установих, че тази снимка е била в 3-та тема преди 20-та страница/ там някъде съм писала, че много ми харесва пъпа му/. Сега я няма - изтрита е или е някоя от тези, които не мога да отворя. Пожелавам ти много здраве, успех във всичко и прекрасен мъж, като Бурак, който да те обича повече от всичко.
Поздрави: Дайна

# 69
  • Мнения: 0
мareto_che не става, излиза съобщение, че си изчерпала лимита, затова ти пускам писмото тук.  Исках специално да ти благодаря, за труда, който си положила да откриеш снимката, която търсех. Съжалявам, че е било напразно. Вчера се разрових и установих, че тази снимка е била в 3-та тема преди 20-та страница/ там някъде съм писала, че много ми харесва пъпа му/. Сега я няма - изтрита е или е някоя от тези, които не мога да отворя. Пожелавам ти много здраве, успех във всичко и прекрасен мъж, като Бурак, който да те обича повече от всичко.
Поздрави: Дайна
Благодаря много за пожеланията,много здраве на теб и цялото ти семейство само усмивки и весели моменти
  bouquet  bouquet Hug Hug

# 70
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
Дай Боже всекиму!

# 71
  • Мнения: 267
Ха !Привет!
Мерси за черпнята,аз чак сега се облажих  Wink
Хайде да видим днес накъде ще се развият нещата  Rolling Eyes ,само дано не зациклим пак на едно място  Tired
Исках да кажа,че и аз си чакам дозата  Crazy
Гледам къщите сте обсъдили  Whistling
И тук като в Бинбир Гечето се ползват реални къщи,които се наемат от екипа .За това вътре нищо не се пипа и ги виждаме такива,каквито са в деиствителност  Wink.Помните ли колко обсъждахме надрасканата врата на Периде  Wink.Нищо чудно и офисите да се окажат такива в действителност  Grinning ,както сградата на Биняпъ

------
Ренате,ще липсваш  Hug

Ади бакалъм,малко остана  baby_neutral и пред ТВ-то  tv
 

# 72
  • Мнения: 213
Боже боже - няма ли кой да ме отърве от мъките ми... защо ми трябваше да надничам онлайн да си гледам сериала, пък да ми пее вместо това тази Каломира, каква сладост, направо екранът ми залепна  Laughing

Приятно гледане, момичета  Hug

# 73
  • Мнения: 5
Започнаааа  smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 74
  • Мнения: 213
Тази Макбуле много я дразнят  Mr. Green Настроението ми пак е на добро ниво  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт