МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 15, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 22 741
  • 426
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
Еех  Монде, аз дотолкова приемам всичко за истинско, та изобщо не ми мина през ума, че може да са декори във филмово студио. Embarassed

Тайна, не са декори. Поне в тези сериали, които сега гледаме, не се ползват декори. Desi dd вчера намери и пусна (в миналата тема) обява за продажбата на къщата на пашата. Погледни да видиш, че всичко си е почти както във филма - влезли са в реалната къща и са снимали.

http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://image5.sahibinden.c … %3DN%26start%3D18
а аз си мислех,,че специално са обзавели стаите на прислугата от ИКЕА

# 16
  • Мнения: 1 064
По-късно мога да кача 1-2 идентични снимки от реалния живот и от филма, ако има интерес. Една позната, която има професионален интерес към темата, ми каза, че в тези филми не се ползват декори, всичко е "на живо", затова са много скъпи. Една серия излизала към 150 хиляди долара. Трябва да я питам откъде го знае, преди не се бях замисляла...

# 17
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
И аз благодаря

# 18
  • Мнения: 13 512
По-късно мога да кача 1-2 идентични снимки от реалния живот и от филма, ако има интерес. Една позната, която има професионален интерес към темата, ми каза, че в тези филми не се ползват декори, всичко е "на живо", затова са много скъпи. Една серия излизала към 150 хиляди долара. Трябва да я питам откъде го знае, преди не се бях замисляла...
аз се чудех как им излизат по 25милиона бюджетите. Четох го някъде .

# 19
  • София
  • Мнения: 15 466
B l a n k a, видях обявата още вчера, как ще изпусна...да видя такова нещо. Много са ми интересни такива линкове с реални места.

# 20
  • Мнения: 118
На мен ми харесва къщата на Нимет и най вече кухненските и столове.
и аз да се запиша в темата, а за столовете наистина са страшни като обувка  Grinning

# 21
  • Мнения: 4
Бену ,когато роди и пашата , като беше в болница, бяха в една и съща болница, стаите бяха еднакви.

Болницата е същата и в Сълзи над Босфора.

Я с каква скорост лети Джемил из Истанбул:



 Joy А пък стрелката за скоростта е почти на нулата, а иначе таблото показва, че "лети" с 182 км/ч

Герадост, мерси за новата темичка.  Hug

# 22
  • into the blue
  • Мнения: 771
По-късно мога да кача 1-2 идентични снимки от реалния живот и от филма, ако има интерес.
Има,има.  bowuu

# 23
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Кенан е типичен комплексар.
(Вместо запис) Whistling

# 24
  • София
  • Мнения: 2 381
Момичета, мерси за линковете за 37 епизод.  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 3
Може ли да публикувате линковете за 37 епизод, предварително благодаря!  bouquet

# 26
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Здравейте и от мен. Чакам с нетъпрпение понеделник.

# 27
  • Мнения: 91
здравейте и от мен запис, че нещо не мога да ви наваксам, а и изпуснах няколко епизода

и един въпрос почина ли дядото?

# 28
  • Мнения: 1 064
Ето снимки на къщата на пашата в Истанбул (където в момента се развива действието):

Това е кадър от филма:


А това е актуална снимка, май от туристически сайт:

# 29
  • Мнения: 1 064
А това е улица на остров Боюк Ада, на която е снимана развръзката. Нарочно избрах кадър без хора, за да не подсказвам края.

Кадър от филма:


Снимка от турсайт. Малко по-различен ъгъл, но ...

Общи условия

Активация на акаунт