Смешки от форума

  • 96 952
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 192
Цитат
хАпсолютно съм съгласна - по-добре с камъните в багажника, отколкото да замръзне ръчната. Моята се размрази по естествен път, но другия начин, който ми предложеха, беше да инвестирам в "сешоар за тъщи" - пистолет с топла въздушна струя.
Arqun
 hahaha

Цитат

Допълнително чувствам силно неразположение в корема, сякаш ми се разместват вътрешностите  smile3518 и на всичкото това като влезе вътре и един голям ... и почне и той да разджурква положението и имам чувството че ще  Sick Като цяло обаче си сънувам разни работи от преди, просто не мога да ги имплементирам  smile3511 Веднъж в седмицата обаче ми идва музата и клатиме блока по 3-4 пъти за деня и после като разглобена спя цяла седмица и не го ща да ми е пред очите, ама той като ме гепи понякога и не приема отказ

# 31
  • Мнения: 593
Дори по-малко от 9 см. са И нужни. G точката се намира на около 4-5, до 6 см навътре. Така, че...

Абе аз четох някъде, че G-точката се намирала на края на думата shoppinG, тъй че и без пишка може.  Peace


Ама който няма кинти, трябва да има сантиметри!

# 32
  • Мнения: 1 192
За всички, които не знаят, че има лекарство срещу ревност:

Цитат
Има лекарство, хомеопатично на Боарон, мисля че се казваше Shamarin
  newsm78
Seltakis

# 33
  • Мнения: 593
Пумукъл, това било за "крилатата тема", ние пак не сме разбрали.  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 1 192
Пумукъл, това било за "крилатата тема", ние пак не сме разбрали.  Rolling Eyes
Поне няма кой да ни прави забележка  Mr. Green Аз вече отказах да пиша там- тъпо ми е остроумието  Wink Следователно за мен всичко крилато долита тук  Crossing Arms

# 35
  • Мнения: 1 192
Това повече подхожда за Продавалника  newsm78 , но пък и тук може да изникнат желаещи  hahaha

Цитат
Мога ли да разчитам, че така ще си осигуря възможността да се лиша не само от обикновените битово-материални скъпоцености и придобивки, но и от благовернУтУ милУ?... В бонус давам пълно описание на г-н Нур + ръководство за безопасна и дълготрайна употреба

Мадам NUR

# 36
  • Мнения: X
За малкия (ще бъде 3та група) дори не съм си поставила такава цел!
По този повод: Виждам аз, че е ходил до тоалетна в градината и на въпроса ми- кой го е избърсал, каза:
" Как кой, децата!!!"
 hahaha

Laughing

# 37
  • Мнения: 4 841
Цитат
Едно време всички наши баби и дядовци са били възпитавани с пръчката...че дори и с доста по сериозни физически наказания...и не са станали закоравели побойници и престъпници.
Напротив, въпреки строгата дисциплина са имали респект към родителите си, уважавали са ги, подчитали и са се грижили за стариите им.
От същите тези бити момчета са ставали изискани джентълмени, които са уважавали жените си.Били са нежни, романтични, тактични..Колко от мъжете в днешно време са такива.
Физическото възпитание дава резултати, но за съжаление последиците от някой са доста сериозни и застрашават здравето и живота на децата - затова не са желателни...но въпреки това всеки един родител при сложна ситуация може да си позволи да накаже детето до стената с вдигнати ръце
.

Не е смешно, тъжно е, но не мога да не го споделя - току виж повече хора осъзнаят, че от битите в детството момчета стават страхотни джентълмени, и се въоръжат я с пръчка, я с по-сериозно физическо наказание  Sick

# 38
  • Мнения: X
Да, защо да се ограничаваме само с пръчката, щом това бил начинът да възпиташ "джентълмен"...

# 39
  • Мнения: 1 192
И пак бонус от Вълкът :
Цитат

Малка русалке, не можеш да имаш такова голямо коте. Затова имаш прав плъзгач.

 Joy Joy Joy

# 40
  • Мнения: 1 192
В темата "Майчинство счетоводно"  Shocked :
Цитат
   
моля, ако някои е наясно с процедурата за да си отворя студио за красота, нека пише
...  newsm78

И пак от същата тема- стр. 60

Цитат
Може и въпросът да е задаван вече, но 69 странци са ми много за прочитане.

На някой хора все 69 им е в главата  Wink

# 41
  • Мнения: 3 219


Цитат

Допълнително чувствам силно неразположение в корема, сякаш ми се разместват вътрешностите  smile3518 и на всичкото това като влезе вътре и един голям ... и почне и той да разджурква положението и имам чувството че ще  Sick Като цяло обаче си сънувам разни работи от преди, просто не мога да ги имплементирам  smile3511 Веднъж в седмицата обаче ми идва музата и клатиме блока по 3-4 пъти за деня и после като разглобена спя цяла седмица и не го ща да ми е пред очите, ама той като ме гепи понякога и не приема отказ
Crazy #Crazy

# 42
  • Мнения: 1 192
МерСедес, за секс по време на бременност иде реч  smile3521

# 43
  • Мнения: 3 219
А, тогава съм още по-шокирана Shocked

Какво значи
Цитат
имплементирам   
  newsm78

# 44
  • Мнения: 1 192
И аз не знам. Даже се замислих, че една тема за непознати термини и понятия няма да е излишна точно по повод тази дума   33uu

Общи условия

Активация на акаунт