Смешки от форума

  • 96 942
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 6 274
О.К., Стефче, млъквам. Flutter

# 736
  • Мнения: 33
Цитат
Ето затова онзи ден като се сбиха за първи път  щерката и брат й се притесних нещо да не е говорено на детето. Защото, макар и прекрасните ни отношения с детето, което аз обичам като мое и то виждам, че му е приятно с мен и нямаме проблеми. Не ме мрази, че съм "взела" татко му, пак се притеснявам да не стане нещо....

Относно дискутираната персона, момченцето е на сегашния и, не нейно, поне аз тага го разбирам.

# 737
  • Мнения: 25 611
Зла кучка е бившата на настоящия й мъж.

Циганката? Беше писала някъде, че бившата на мъжа и е циганка.  Laughing
Вълк, я извади елката и пак пресметни.  Mr. Green

А за работата - не знам. Последно четох, че се мандахерца по къса поличка из града, щото правели някакви промоции, ама не бяха на Глобул.  Thinking

# 738
  • Мнения: 25 611
Ще ти кажа бащата на детето й се казва Николай, а дъщеря й е Галена. Ако нещо ти говори.

Говори ми. А с Алекс, който се роди през 2007-ма, какво стана?
И наистина ли направи аборт тази пролет или и това е фантазия? Кажи де, ти знаеш...  Flutter

А, намерих:

Цитат
БЧК е мнго добра идея-ние обикаляме по домове за деца, ама аз затова уча (детска педагогика), може да станеш и доброволка не само там. Пробвай! Не знам от кой град си и на колко години, ама пиши ми ЛС-ето сега с Дерби фирмата обикаляме по домове за деца и раздаваме подаръци. Хем помагаш, хем е много приятно, а има и хонорар от фирмата

От Глобул правят промоции на Дерби, ясно.  Laughing

Последна редакция: сб, 24 юли 2010, 19:09 от Как` Сийка

# 739
  • Мнения: X
Съжалявам, ако прексъвам нещо, но направихме 50 страници, така че можете да си вземете пуканките и столовете в новата темаPeace

Общи условия

Активация на акаунт