Мит ли е или е истина???

  • 30 204
  • 123
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 448
Дори по-малко от 9 см. са И нужни. G точката се намира на около 4-5, до 6 см навътре. Така, че...
А тези, които твърдят, че не им стигат, имам чувството, че не знаят какво е оргазъм. В което няма нищо лошо. Имах позната, която си мислела, че изпитвала оргазъм, но на 37 години за първи път разбрала наистина какво е.  Wink

Чакай сега, аз оргазъм и сама мога да си докарам, по тази логика и мъж не ми трябва изобщо.
Но когато става дума за секс изискванията ми, за да кажа, че е било хубаво включват и наличието на нормален мъжки атрибут. 9 см е малко.

# 91
# 92
  • Мнения: 6 908
Стана тотална обърквация. Първо аз разбрах, че става дума за 9 см в ерекция. Второ как се мери нос?

# 93
  • Мнения: 543
Иначе от девет, до деветнайсе, разликата можеш да си я изчислиш и сам Wink

ок, количествено ясно колко е разликата, аз качествено питах за теб, ама не щеш да обадиш

нормален мъжки атрибут. 9 см е малко.

ок, 9 см е малко
14-15см ли е нормален или 18-20см ?


а немит?

# 94
  • Мнения: 2 018
Дори по-малко от 9 см. са И нужни. G точката се намира на около 4-5, до 6 см навътре. Така, че...
А тези, които твърдят, че не им стигат, имам чувството, че не знаят какво е оргазъм. В което няма нищо лошо. Имах позната, която си мислела, че изпитвала оргазъм, но на 37 години за първи път разбрала наистина какво е.  Wink

Чакай сега, аз оргазъм и сама мога да си докарам, по тази логика и мъж не ми трябва изобщо.
Но когато става дума за секс изискванията ми, за да кажа, че е било хубаво включват и наличието на нормален мъжки атрибут. 9 см е малко.

Разбира се, че можеш, но за влагалищен оргазъм ще ти е малко трудно без атрибут. А за какво са ви излишните сантиметри?  Laughing

# 95
  • Мнения: 7 723
Иначе от девет, до деветнайсе, разликата можеш да си я изчислиш и сам Wink

ок, количествено ясно колко е разликата, аз качествено питах за теб, ама не щеш да обадиш
....
То количеството определя и качеството Wink
...но пък, както казва Паси, не ти е нужен член, че да разбереш що е оргазъм.
....качеството е важно Simple Smile
 

# 96
  • Мнения: 15 619
Ей, още мерите... Трудоемко, значи.  Mr. Green

# 97
  • Мнения: 183
Shocked Гили, синът ти да не е Пинокио, бре? Shocked
Къв е тоя петсантиметров нос? Shocked
Laughing Laughing От междувеждието до върха на носа колко да е   Laughing Laughing 1 инч ли  Joy Joy Joy  Виж според формулата доле може да е Пинокио  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 98
  • Мнения: 593
Дори по-малко от 9 см. са И нужни. G точката се намира на около 4-5, до 6 см навътре. Така, че...

Абе аз четох някъде, че G-точката се намирала на края на думата shoppinG, тъй че и без пишка може.  Peace

# 99
  • Мнения: 4 916
Дори по-малко от 9 см. са И нужни. G точката се намира на около 4-5, до 6 см навътре. Така, че...

Абе аз четох някъде, че G-точката се намирала на края на думата shoppinG, тъй че и без пишка може.  Peace


Ама който няма кинти, трябва да има сантиметри!

# 100
  • Мнения: 4 965
...
нормален мъжки атрибут. 9 см е малко.

ок, 9 см е малко
14-15см ли е нормален или 18-20см ?


а немит?

Изглежда женското око е лакомо, ама колкото повече, толкова повече.
Повъзможност, около 20 или поне между 18 и 24...
И задължително мит. Wink

Ама аз на гаджетата ми не съм ги мерила - само на половинката.

# 101
  • Мнения: 617
Ако трябва са го премеря  Simple Smile да напиша колко е  Sunglasses
айде задръж "звяра" у гащите пък ний ще се направим на уплашени Mr. Green
А аааа нЕма такива работи.Извади го и го плесни в масата да видим ние кви са тия 9см, кви са тия 5 лв.... Joy

# 102
  • Мнения: 2 448
Разбира се, че можеш, но за влагалищен оргазъм ще ти е малко трудно без атрибут. А за какво са ви излишните сантиметри?  Laughing

Колко са излишните, че 9 изобщо не стигат. Г точката ми е точно на един пръст на вътре, а сега си измерих пръста 8 см е. Е аз с пръсти ли ще се чукам или с член? "Излишните см" са за разкош, все пак удоволствието не е само стимулиране на въпросната точка. И не само дължината е важна, дебелината и тя.
14 - 18 е перфектно, от по дълъг ме боли в определени пози, а много тънки пръчки ме изнервят. Туй за моя вкус, а който иска да си кара с 9 см, на мен не ми пречи.  Laughing

# 103
  • Мнения: 60
Мит ли е или е истина,че на жената и стигат 9см.(така твърдят сексолозите) останалото било лакомия??? Peace

Чисто анатомично 6см, но нали знаеш вица "дреболийка но ти е приятно"

# 104
  • Мнения: 4 965
... 14 - 18 е перфектно, от по дълъг ме боли в определени пози, а много тънки пръчки ме изнервят. Туй за моя вкус, а който иска да си кара с 9 см, на мен не ми пречи.  Laughing

Хммм, понякога и в болката има удоволствие, но това е друга тема... Sunglasses
Хубаво е, все пак, да има съотношение дължина:дебелина - иначе, с всякакви може да е готино - зависи кой е човекът и по какви начини си прилага "уменията"...
Иначе, за дължината има резон - половинката е много надарен и ми е супер, ако не е прекалено често. Любовникът ми е с нормални габарити и пак ми е супер, ама той компенсира откъм дължина (цоловете си ги има) с много нежност...
 Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт