"Тwilight"/"Здрач"- сагата: тема 21 (за още по-напреднали)

  • 15 667
  • 426
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 200
Запис момичета  Hug Благодаря за темичката и анкетата. Аз се записах в последната с отговор " Да, с Едуард"  Heart Eyes Heart Eyes Mr. Green Mr. Green

Искам да споделя вашето мнение че Роб се разкрасява с всеки изминат ден  Crazy

Лада аз бих избрала да върна човешката душа на Едуард и да живеем в света на хората, защото знам че тогава ще е щастлив и доста по-спокоен Simple Smile

# 46
  • Мнения: 21

Аа, ясно- той ли ти е слабост?   Wink  Жена му роди ли, бе? (не че искам да ти развалям мечтите, просто се сетих за една тяхна снимка- и че са смесена двойка- той индианец, тя май от Хаваите или някъде от Азия- не беше ли с екзотичен вид...)

Сега ви казвам Лека нощ и се надявам да сънувам опция 1, айде в краен случай опция 6  Blush A BTW след тая снимка на Джаспър и него го записах, ама май грешно защото само го обмислям като вариант за сънуване

Джаспър и на мен почва да ми прави положително впечатление  Wink... и то главно заради Джаксън, много хубави интервюта дава напоследък момчето (ето как съм ги омешала- станало е Джакспър, дето викат Туайтардед- мацките) и съм сигурна, че с годините ще става все по-интересен и интересен човек/актьор... та, покрай него почнах да се замислям за образа на Джаспър и особено как ще бъде развит в Затъмнение-филма... и че Джаспър е мистериозен персонаж- от тихите води, но колко е преживял... и как е лепнат за Алис, не е истина- но в сянка, не й се натрапва като Едуард на Бела... Четох един английски ФФ за Джаспър и Алис, ама не ми баш допада, ще търся друг.... Но искам и аз да го сънувам - Веси, да кажеш, ако ти се е случило  Laughing  Laughing

# 47
  • Мнения: 0
Lada  аз също бих избрала да върна душата му и да живеем в света на хората. Не знам защо newsm78 - май тази идея да остарееш с любимия човек и да отгледате няколко малчугана си ми остава слабост Blush

# 48
  • Мнения: 21
Запис момичета  Hug Благодаря за темичката и анкетата. Аз се записах в последната с отговор " Да, с Едуард"  Heart Eyes Heart Eyes Mr. Green Mr. Green

Оо..Аквариел, отдавна не сме те чували...  Hug  прочети в първия пост, най-отдолу- преминаващия текст през екрана- "За старите фенове", и ако искаш, се включи

И поздравления как си признаваш за какво си гласувала  Wink

Аз гласувах-за евентуално-Едуард,Келън и Тейлър Peace

Камелия, и за теб важи  Laughing -и поканата в първия пост, и поздравленията за признанието  (Тейлър? май си една от първите, дето си го позволява.... на колко си години??  Grinning)

# 49
  • Мнения: 245
Така, първо добър вечер на неспящите.   bouquetНещо се отплеснах и гледам, че сме в нова тема. Затова се включвам направо с коментар по днешната анкета. Ще бъда максимално честна.  HugКато видях възможните отговори и понеже пък не съм и сънувала никой до момента, остана единствения възможен- естествено, че Роб. Макар, че според мен има и друг, обаче той не е в класацията.

# 50
  • Мнения: 245
Второ, страшни сте сладурки, да не говорим за дечицата. Разгледах снимките с голям кеф. Да не ме ступате, ама и мъжете ги бива.

# 51
  • Мнения: 21
Второ, страшни сте сладурки, да не говорим за дечицата. Разгледах снимките с голям кеф. Да не ме ступате, ама и мъжете ги бива.

няма, няма да те ступаме - ама някои съфорумки си крият половинките от страх да не им ги вземем (заради кривите усмивки и прочие паралели с Едуард и сие) Laughing

Макар, че според мен има и друг, обаче той не е в класацията.

Които не са в класацията, си ги казваме изрично в пост, ако искаме- така че- да чуем, моля!  Hug

# 52
  • Мнения: 12
Малко извън темата , но гледам че минава вече 12 часа и искам да направя една виртуална почерпка , че днес съм рожденничка !  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 21
да направя една виртуална почерпка , че днес съм рожденничка ! 

Оо...честито, да си жива и здрава!   bouquet

Ето една честитка и от Роб... ако намеря нещо с Келън, щу пусна пак!  Hug

# 54
  • Мнения: 1 343
ООО да си жива и здрава Simple Smile Винаги влюбена и обичана жена Simple Smile

# 55
  • Мнения: 34
Леле Катрин, Честит Рожден Ден!!!!!!  bouquet
Пожелавам ти всичко най-най-най и повече красиви сънища и случки в твоя живот. Сега май трябва да те поздравя с нещо подобаващо:

# 56
  • Мнения: 0
Честито! Честито Катрин!  bouquet
Чудесен повод да изям  съвсем не виртуално в 12.30 една голяма порция сладолед за твое здраве.

# 57
  • Мнения: 245
Малко извън темата , но гледам че минава вече 12 часа и искам да направя една виртуална почерпка , че днес съм рожденничка !  Simple Smile
[
Честито и от мен! Да си жива и здрава, и много късмет, пък другото ще нареди от самосебе си.
[Които не са в класацията, си ги казваме изрично в пост, ако искаме- така че- да чуем, моля!  Hug
Става въпрос за Били Бърк, за мен без мустаци е убиец. Даже малко ми конкурира Роб.

# 58
  • Мнения: 245
 Ето и поздрав от мен за Катрин.                                    

Последна редакция: сб, 04 юли 2009, 01:51 от danir

# 59
  • Мнения: 245
Опа, нещо ми избяга снимката, може ли помощ, моля? Изложих, се Катрин, много съжалявам.

Последна редакция: сб, 04 юли 2009, 01:22 от danir

Общи условия

Активация на акаунт