"Тwilight"/"Здрач"- сагата: тема 21 (за още по-напреднали)

  • 15 670
  • 426
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 775
Deziderata, можеш да пробваш и When Darkness Turns to Light , там Джаспър си е джентълмен, според мен, но Бела е малко out-of-character.

Ако ви се чете all human Едуард/Бела история с интересен Джаспър, влюбен в Алис, препоръчвам Scotch, Gin and The New Girl.

# 421
  • София, България
  • Мнения: 5 597
айдее искамее нова темаа  Flutter
на мен много ми се гласува ..
може ли да има и опция - чета само ФФ на Бони и не смятам да чета друго изобщо  Flutter

# 422
  • Мнения: 21
И като доказателство за това, много ви моля, обяснете ми защо в блога виждам само снимките и никакъв форум, къде си говорите там, и защо не го намирам? Embarassed

щото за различни блогове говорим- в случая като идеш на блога, където е качен ФФ на Уоми, ще видиш линк за форум...там аз и тя спорим преди всяка глава/част

# 423
  • Мнения: 21
айдее искамее нова темаа  Flutter
на мен много ми се гласува ..
може ли да има и опция - чета само ФФ на Бони и не смятам да чета друго изобщо  Flutter

не, не може само 1 опция
Почвам да глася нова тема
Ето проекто-анкетата засега....казвайте какви промени да има


Челили сте фенфикшън към Здрач-сагата ? (Гласуване с до 3 опции)

На английски съм чел/а няколко, но малко.
Да, редовно чета фенфикшън на английски.
От българските следя само на Уоманитка и ми харесва.
От българските съм чела на Уоманитка, но не ми харесва.
Следя фенфикшън на български от различни автори.
Още не съм чела на български, но като ми остане свободно време ще прочета на Уоманитка.
С интерес бих прочел/а фенфикшън и от други съфорумки тук.
Не, не съм чел/а фенфикшън.

# 424
  • Мнения: 2 149
айдее искамее нова темаа  Flutter
на мен много ми се гласува ..
може ли да има и опция - чета само ФФ на Бони и не смятам да чета друго изобщо  Flutter
smile3521

# 425
  • Мнения: 21
Такаааа, ако позволите малко финално обобщение на анкетата от настоящата тема.... От 79 гласували, 14 не са си фантазирали или сънували за никой от книжните образи или мъжкия каст във филма и нямат желание за това. Тъй като не дадохме опция "аз съм мъж" и съответно не знаем колко от гласуващите в нашата тема по принцип са фенове от мъжки пол, приемаме, че тази близо 1/6та от гласовете са на фенки, които поради някаква причина не се вълнуват от мъжките образи в сагата/филма (но останалите 5/6ти от нас не им се сърдим)  Laughing

Книжният Едуард обира първите места (и по желание, и като вече сънуван/фантазиран), следван от Роб като вече сънуван/фантазиран, с близо два пъти повече от гласовете на Роб по желание.
Следващите по популярност са Келън (и по желание, и като вече изфантазиран) и Джейк. От толкова много приказки в темата за ФФ с Джаспър и снимки на Джаксън, някои са си го пожелали и двамата.  И съвсем накрая, никой не е посмял да признае, че е фантазирал за/сънувал Тейлър- без нито един глас!!

Последна редакция: чт, 09 юли 2009, 17:27 от staro-novo

# 426
  • Мнения: 21

Новата тема е тук

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=411831.0

В анкетата може да се гласува с до 3 опции, гласът може да се променя, резултатите от гласуването се виждат след гласуване. Част от опциите касаят Уоманитка и другите съфорумки, които имат желание да пишат ФФ, така дайте им обратна връзка има ли търсене.
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт