"Тwilight"/"Здрач"- сагата: тема 21 (за още по-напреднали)

  • 15 673
  • 426
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 343
 Embarassed До момента когато се пъха при нея в леглото съм . Ако се концентрирам достатъчно до утре ще съм готова ама Ламята замина на море и незнам кой ще редкторства Simple Smile Иска ми се да я видиш ама с твоето виждане за Едуард знам че няма да я харесаш  Hug

# 31
  • Мнения: 21
Embarassed До момента когато се пъха при нея в леглото съм . Ако се концентрирам достатъчно до утре ще съм готова ама Ламята замина на море и незнам кой ще редкторства Simple Smile Иска ми се да я видиш ама с твоето виждане за Едуард знам че няма да я харесаш  Hug

Ами ето, ако някой от темата иска да редакторства, да си даде заявката... Grinning
Аз искам да се заема с предварителните спорове, преди да седнеш да пишеш дадена глава... и после да не ти се бъркам като почнеш да пишеш и да публикуваш  Hug

Добре, сега ще ти прочета текста дотук... и по изключение няма да критикувам (много)  Laughing- но да знаеш, че аз и към английските ФФ си имам възражения като ги чета (че и към оригиналите на Стефени), така че не го приемай толкова вътрешно...  Peace

# 32
  • Мнения: 0
Womanitk - Ще пускаш втората част?!  Hug
  
     bouquet

Вече нямам търпение.
 Не съм наясно какво точносе изисква от един редактор    newsm78  - иначе на драго сълце бих се заела.
Чакам да п очета нататък как мислиш че се развиват нещата според Едуард.

# 33
  • Мнения: 0
Staro-novo, нищо и няма на анкетата, добре очертава пристрастията. Харесаха ми мацките от Туайтардед. Успокояващо някак.
Отдавна ми се върти в главата един въпрос към  феновте  на Едуард/не на Роб/. Ако в света имаше наистина магия, какво бихте избрали: С Ед. в света на вампирите. С Ед. в света на хората. Да върнете човешката душа на Ед. и да живеете в света на хората.
Някак до сега този избор човек-вампир   винаги се е поставял “Да останеш човек-с Джейкъб”, “Да станеш вампир-с Едуард” и започва спор за героите. Просто съм любопитна, ако Дж. въобще не съществуваше.
И още нещо. Тези ФФ, само за Среднощно слънце ли са, или има вариации и по другите. Ще прощавате за неведението.

# 34
  • Мнения: 21
И още нещо. Тези ФФ, само за Среднощно слънце ли са, или има вариации и по другите. Ще прощавате за неведението.
На английски има каквито искаш ФФ (фенфикшън- т.е. дописване на сагата или нов сюжет със същите герои, с вариации), но на български не знам кой какво е писал...Уоми тук се е захванала със Среднощно слънце- вземи линка от първия пост къде са качени главите дотук (или от подписа й)

# 35
  • Мнения: 0
И още нещо. Тези ФФ, само за Среднощно слънце ли са, или има вариации и по другите. Ще прощавате за неведението.
На английски има каквито искаш ФФ (фенфикшън- т.е. дописване на сагата или нов сюжет със същите герои, с вариации), но на български не знам кой какво е писал...Уоми тук се е захванала със Среднощно слънце- вземи линка от първия пост къде са качени главите дотук (или от подписа й)
Мерси. ФФ на Уоманитка ги чета.

# 36
  • Мнения: 34
Е най-накрая успях да се запиша и в новата тема. По отношение на анкетата съм ясна - Роб / Едуард, но ако трябва да избирам от двамата, определено съм с Роб, а не с Едуард.Но пък бих избрала опция /от предложените от Lada9/ "С Едуард в света на вампирите". Абе объркана работа,едно е сигурно - истински фен на РОб!
Процедурен въпрос - утре аз ли съм редактор?

# 37
  • Мнения: 21
Процедурен въпрос - утре аз ли съм редактор?


Да, тъкмо щях да ти пиша
Ти си утре на ред- и ако искаш постоянно някой ден или сега през лятото по заместване, кажи  Grinning

Поканата важи и за останалите
(Веси, кажи им, че не е толкова страшно  Laughing)

# 38
  • Мнения: 1 343
И още нещо. Тези ФФ, само за Среднощно слънце ли са, или има вариации и по другите. Ще прощавате за неведението.
На английски има каквито искаш ФФ (фенфикшън- т.е. дописване на сагата или нов сюжет със същите герои, с вариации), но на български не знам кой какво е писал...Уоми тук се е захванала със Среднощно слънце- вземи линка от първия пост къде са качени главите дотук (или от подписа й)
Мерси. ФФ на Уоманитка ги чета.

И аз мерси Simple Smile    bouquet

# 39
  • Мнения: 12
Добър вечер момичета !  Hug

Staro-novo, нищо и няма на анкетата, добре очертава пристрастията. Харесаха ми мацките от Туайтардед. Успокояващо някак.
Отдавна ми се върти в главата един въпрос към  феновте  на Едуард/не на Роб/. Ако в света имаше наистина магия, какво бихте избрали: С Ед. в света на вампирите. С Ед. в света на хората. Да върнете човешката душа на Ед. и да живеете в света на хората.
Някак до сега този избор човек-вампир   винаги се е поставял “Да останеш човек-с Джейкъб”, “Да станеш вампир-с Едуард” и започва спор за героите. Просто съм любопитна, ако Дж. въобще не съществуваше.
И още нещо. Тези ФФ, само за Среднощно слънце ли са, или има вариации и по другите. Ще прощавате за неведението.

С Едуард в света на вампирите , но и аз да съм вампир !  Mr. Green Peace

# 40
  • Мнения: 1 343
Или той човек с мен или аз вампир с него то иначе голямо пазене ще е Sad аз съм страстна натура   Embarassed

# 41
  • Мнения: 34
Оки-доки, утре съм на вахта...не е страшно, момичета, даже е забавно, а после когато четеш благодарностите е много яко!Който и ден да ми дадете съм ок.
Сега ви казвам Лека нощ и се надявам да сънувам опция 1, айде в краен случай опция 6  Blush A BTW след тая снимка на Джаспър и него го записах, ама май грешно защото само го обмислям като вариант за сънуване

# 42
  • Мнения: 10 012
А. М. е Алекс Мераз.

# 43
  • Мнения: 1 343
Веси справящ се страхотно с бюлетина Simple Smile
Не съм го гледала още целия Simple Smile ама ще наваксам.

# 44
  • Мнения: 295
Аз гласувах-за евентуално-Едуард,Келън и Тейлър Peace

Общи условия

Активация на акаунт