Отговори
# 30
  • Мнения: 24



Здравейте ,влизам само да ви почерпя за рожденния ден на Алекс
Честито и на всички останали рожденници,да са много ,здрави ,щастливи и много палави
! Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 657
Деси, да ти е жив и здрав малкия сладък Алекс!  Heart Eyes Да расте умно, добро, весело и щастливо дете! Hug

Честито и на останалите бебоци, които празнуват днес!  bouquet

Ох, благодаря за съчувствията за свекито. Wink Слава богу, малко ни остава тук. Иначе имаме планове да живеем тук на първо време, но ще си търсим отделно жилище. Сега сме у тях и няма отърване. Joy Имаме и планове за друга държава, но засега нищо не е сигурно още..

Само аз ли нямам детски пиянски истории? hahaha Или имам, ама не помня.. Иначе Йойо бира не е пила, но опита червено вино. Ние решихме, че няма да й хареса, обаче тя като дръпна чашата да надига за още направо се изумихме. Wink Дадохме й само да близне ръба и тя най-внимателно "отпи" и после направи "аааххх". Laughing И сега Мари като каза за пърженото картофче, че Дея го изплюла и се сетих, че Йойо вече яде пържени картофчета веднъж. Blush Бяхме излезли и се забавихме, отидохме да ядем на ресторант, а аз не носех нейната храна и се наложи да яде от нашето - пиле на скара и картофки. Wink Само че преди да й го дам го облизвах, за му падне солта и поне част от мазнината. Simple Smile

Йоана няма мераци да отваря врати все още. Wink Но дай й стълби да катери и слиза - цял ден може да откара. Mr. Green Вече влиза с мен в тоалетната, въпреки стъпалото на входа, научи се да го катери и идва и ме гледа какво правя. hahaha

# 32
  • Мнения: 148
Четах, четах и време за писане не остана...
Поне да се запиша  Hug Мимче
 ooooh! Лелеее, колко голями и прекрасни са ни станали дечицата. Целувки на всички  newsm51

# 33
  • Мнения: 132
Честит Рожден ден на Алекс и всички други малки рожденници, които празнуват днес!  nbirthday

Момичета, недейте така за свекитата, че аз след един ден отлитам за към моята  Laughing
А тя си е шемет и половина, бисери има още от преди 4 години, когато и бяхме на гости предишния път, та се потготвям за нови "включвания" покрай Ина...
Тогава ми направи забележка защо режа зеленчуци за салата без дъска за рязане - казах, че не съм свикнала да ползвам и така ми е по-лесно. Е, било по-добре да ползвам, а не да пипам целите зеленчуци с ръце, защото не било толкова хигиенично, колкото с дъска  hahaha
Той и мъжът ми си има предел за престой при нея между 10-15 дни с готовност за незабавно заминаване, че тя си е чешит, но и няма как - живее 20г. сама в студена чужда страна, но така си е решила...

И така, мен ме чака стрягане на багажи утре, така че не знам дали ще успея много да се включа в следващите дни.
Ще разказвам за пътуването като се настаним и отпочинем.

И да се похваля - от околко седмица Ина прави по 10-тина самостоятелни крачки, напоследък даже до към 20-30  newsm68
Абе, проходи си детето и съм толкова щастливаааа  newsm76

Целувки за лека нощ на всички!  Hug

# 34
  • Мнения: 179
привет!сега се записвам само,защото сме страшно изморени,утре ще чета подробно.

# 35
  • Мнения: 5 713
Вери, аз пък искам рецепта за тортата Blush. Много весело е било Hug Party
Галче, рецептата на цялата торта я няма, защото на мъжа ми не му допадна нещо. Каза, че трябва да я доизкусури.

Имаше 2 вида блат и 2 вида крем.
Кремовете са тези: Кафяв
                                 Бял От тази рецепта взехме само крема, разбира се. Simple Smile Като бананите смесихме с другите съставки.

За кафевия блат ни трябваше: покълнала елда, брашно от рожкови, кленов сироп. За белия:овесени ядки, кленов сироп и кокосови стърготини. Съставките се омесват хубаво и блатовете се сушат. После мъжът ми си поигра, ряза ги и ги наслагва, така че като се отреже парче да е като шах мат. Но човек може да си го спести това. Simple Smile Та по-простичко нареждат се блатовете и кремовете, който както реши. Отгоре украсих с малини и боровинки.

 

# 36
  • Мнения: 3
Здравейте момичета,
днес се очертава един мнооооооооого празничен ден с ужасно много пораснали юнчета!
Да са здравички и игриви Йойо, малкото Бюти, Вики и всички останали и да радват майките и татковците!



Шашнахте ме с това катерене и отваряне - моята мома още е на вълна обиколка по мебелите и стените и разходка с пръст, а вие какви геройства ... Браво!
мимче забравянето не е от езика според мен, а от преминаването през различни етапи - и Вени правеше едни неща, които после спря (макар че все на български й говорим Simple Smile) и сега пак започва. В тази връзка на какво ново ги учите? Ние след като запоцнахме на колко години ще стане и не ще и не ще да покаже, не сме учили нищо интересно. Я дайте някоя идея как да обогатим репертоара - ние показваме как бръмчи колата, как си духа попарата (ама го научи след рождения ден, а не като трябваше да духа свещичка  Joy) и стария ни номер как прави Винету, от вчера пак колко голяма ще стане.

За свекито няма да коментирам - споменавала съм, че апартаментите ни са свързани със стълба, нали?

Страхотни рожденици и страхотни партита. Аз днес минах курс на обучение при Фокси и вече се надявам да се справям по-добре с качването на снимките. В тази връзка пускам едно линкче от нашия РД, за тези които не са успели през фейсбука http://radosttz.multiply.com/photos/album/5/Venys_Birthday (miona мерси за хубавите думи - кога ще се видим с вас? гледах с интерес вашите снимки, ама никога не съм ви засичала  Embarassed)

Ивелинка майчинството в БГ е 2 години - първата ти плащат 90 % от заплатата  Laughing, а втората 240 лв.  Cry  За сокчетата е различно - старите педиатри ги препоръчват от 2 месец, но новите тенденции и тук ги препоръчват по-късно за въвеждане. Алекса е голяма чаровница.

lina стискам палци за добри резултати днес.

Хубав празник на всички празнуващи!!!   bouquet

П.П. Абе какво става с линийките на някои от нас - да не са фалирали?!

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 02:59 от radosttz

# 37
  • Мнения: 657
Мацки, влизам набързо само да ви почерпя по едно парче виртуална торта за моята малка палавница, която днес навършва една годинка! Heart Eyes



Да са живи и здрави, много весели и щастливи и останалите малки рожденници днес! Hug

Специални цунки и гунки за малкото Мише! Heart Eyes

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Честит рожден ден Йо и Мишел!

Честито  и на другите порастващи юнчета!  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 155
                         ЧЕСТИТ  РОЖДЕН  ДЕН  НА  ВСИЧКИ  ПОРАСТНАЛИ  ДЕЧИЦА !!!

             Да са живи и здрави , щастливи и усмихнати и късмета да е винаги с тях!!!

                                        

П.П.  А бе и аз се чудя за тези линийки, но може би има проблем със сайта от който са. Дано по-бързо го управят , че така е много дразнещо.

Ох radosttz   аз вече съм се отказала да да я мъча Преслава на това или онова. Ами тя просто въобще не се поддава на дресировка  Joy  . Общо взето всичко , което прави сама си го е усвоила.  Може и в такъв период да са децата.  Ще се научат  Hug  .

# 40
  • София
  • Мнения: 201
Здравейте и от нас!

'Идвам' само, за да поздравя малките празнуващи днес и, за да почерпя и за моят малък юбилей с една празнична закуска:


И така само 30!


Да са ви здрави и обичани и щастливи малките рожденичета!

# 41
  • Мнения: 3 663
мимченце любимо  newsm51 ако си бяхте в бг щях да я схрускам и смачкам от прегръдки и целувки тая малка твоя сладка фея love001 но тъй като ви няма, направи го, моля те, вместо мен  hug
да ви е жива и здрава, все така чаровна и усмихната, да се радва на безгрижно детство и палави игри, и да расте голяма умница  Hug Hug Hug


бюти, и на твоето мишле с прекрасните очи  Two Hearts пожелавам преди всичко здраве, много усмивки, пакости, за които след време да се сещате с умиление и много да се гордеете с нея  Hug Heart Eyes Hug

# 42
  • Мнения: 233
Благодаря на всички за поздравите за рождения ден на Мишел!  Hug  Hug
Ето малко тортичка да се подсладите. Wink


Честито и на бузанката Йойо (ще й изпапкам бузките Heart Eyes ) Да е все така послушна и много щастлива!  Hug

MaLe, честит юбилей!   bouquet Много хубава закуска. Ммммм.

radosttz, много хубаво тържество сте си направили.  Simple Smile
Аз също се опитвам да уча Мишел на това и онова, но тя не се подава. Иначе учи от баба си само маймунджилъци (така ли се пише?).  Joy  И тя все още се придвижва по мебелите или иска да я водиш за ръцете. Мисля, че ще може да направи няколко крачки сама, но няма да се пусне, докато не е напълно убедена, че може да върви сама, без да залита.

Вери, откъде намираш продуктите за тези кулинарни изобретения (торти, пици и пр.)? Продават ли се в масовите супермаркети или ги купуваш от някакви специализирани магазини? Аз честно да си кажа, не мога да ям такива неща.  Embarassed

мишленце, вие къде заминавате, че съм пропуснала? Simple Smile Лек път и приятно изкарване! 

# 43
  • Мнения: 0
Здравейте моми4ета,
желая ви приятен,слън4ев и топъл ден.
Тук при нас е все още студенко,обла4но,вали и има големи наводнения.

Радост благодаря за инфото-тук май4инството е 3 или 4 години,аз си избрах 3г и така полу4авам цялата сума ако е 4г  пълно май4инство полу4аваш 1,8г а през останалото време половината.
Мойта буба не пие изобщо сокове,тя по принцип по4ти не пие но инак само вода,друго не иска,а бири4ка сме пробвали,много я оби4а,давам и щот е без алкохол таз дет я пия аз но това не е всеки ден де,досега само няколко пъти.
За свекървите-аз нямам така 4е незнам,мойта майка и баба ми тва лято ще видят за пръв път Алекса като си отидем в Сливен.
Малката много бг не разбира,аз някак си автомати4но и говоря на 4ешки можеби щот няма с кой да говоря на бг и затова ли незнам но се опитвам да я у4а де,стих4ета и песни от мойто детство много ги харесва.
Ние имаме засега малко жилище и няма къде да се катери но ходи навсякъде,още не напално сама но се опитва.Много приказва и много оби4а да разглежда книжки и да показва къде е дадено животно и какви звуци издава.

Айде засега 4ао,целувки на вси4ки мъни4ета.

# 44
  • Мнения: 17
Юхуууууууууууууууууууу!   Hands Clap

Честит рожден ден на малките прекрасни госпожици Йоана Лусиа и Мишел Софи, както и на всички други сладурковци, които празнуват днес!
Да са много, много здрави и безброй щастливи мигове да имат в живота си!




T o n i, къде се изгуби бе жена?  Hug Поддържаш ли тази прическа?  Wink

MaLe, честит юбилей! Много, много хубави моменти и безкрайно много щастие!  newsm24

Хубав ден на всички!  smile3539

Общи условия

Активация на акаунт