Отговори
# 285
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Момичета благодаря ви за милите думи!

mishlence_ честит празник и на теб.Здраве и дълголетие ти пожелавам, пък всичко останало само ще си дойде Simple Smile

Днес пак имам повод за празник-мама Руми(свеки) има рожден ден.Така, че отивам да и се обадя, а на вас ви пожелавам хубав ден и да не ходите много-много по жегите.

# 286
  • Мнения: 13
Честит рожден ден, mishlence_!
Атина_Ели и на теб честит рожден ден на патерица!

Голям бонбон тоя Лъчко с това малко гребло (тая дума дето я ползвате аз не я знам  Blush)
и аз не я знам  Blush

Мнооого са сладки всички дечица  Heart Eyes

Несериозни сме софийските мами май или всички са нанякъде  ..  Thinking

# 287
  • Мнения: 51
Здравейте и от мен, едва сега успях да седна и да драсна някой ред!!!
Много хубава и приятна среща си заформихме вчера в морската, е липсваха някои участници, но следващия път се надявам да се видим и с тях; Вени -бързо да оздравяваш!!!!

Фокси -с тези уроци -цял бизнес се очертава  Heart EyesМного хубави са станали сним ките, заслуга затова има и фотографа Wink/Радост   bouquet/

Честит РОжден Ден и на празнуващите днес -Мishlence, i Atina_Eli -на патерици -живи, здрави и много да ви слушкат дечковците!!!

Цитат

Цитат на: radosttz в Четвъртък, 16 Юли 2009, 02:19
Голям бонбон тоя Лъчко с това малко гребло (тая дума дето я ползвате аз не я знам  )

и аз не я знам 
Simple Smile))))))) и аз не я знаех, добре че беше снимковия материал и нагледно ни се обясни Simple Smile

Много сладки Лъчко и Дея -най редовна със сники във форума!!!

Лек ден от мен!

# 288
  • Мнения: 17
Честит рожден ден, mishlence_! Много, много късмет, щастие и прекрасни мигове с любимите хора!

# 289
  • Мнения: 17
marisuta все ми се струват познати местата на снимките на Дея, а вие се разхождата в градинката на Света Троица и в Западен парк имаше снимки. И ние често ходим там.
Веси, повечето пъти сме в парка на Света Троица. Няма снимки от Западен парк. Другото е парка Боримечката - на Константин Величков.
Ако в някой от тези паркове се замотаете някой ден, свиркайте, ще се радвам да се запознаем.  Peace

Момичета, аз на моето мишленце Дея не и давам изобщо жълтък. Това проблем ли е?  Rolling Eyes Макар, че аз смятам, че не е.  Mr. Green Вие давате ли?  Thinking
Пробвах още преди няколко месеца да и давам, но като че ли засякох да и излизат едни ситни пъпчици по лицето от него. След това тя като усети жълтък в пюрето и не иска да яде.

Хубав ден на всички!  Flowers Bouquet

# 290
  • Мнения: 51
Мари и аз не давам жълтък на Мирела, макар че педи ме посъветва за ниския й хемоглобин да давам. Само че в дет. кухня слагат в манджичките, така че се надявам да е достатъчно. Знам ли?

# 291
  • Мнения: 92
На нас точно заради ниския хемоглобин хематолога ни препоръча да даваме всеки ден или поне през ден ...  Peace


... Жълтъкът е най-ценната хранителна част на яйцето. Около половината от съдържанието на жълтъка е вода. Мазнините заемат около 1/3. Белтъчините са около 15-16%. Най-голямо хранително значение от белтъчните вещества имат вителинът и ливетинът. В жълтъка се съдържат и витамините А, D и E. ...

# 292
  • Мнения: 510
Аз давам жълтък всеки ден,просто защото в яденето от ДК винаги има,а Хемоглобина му не е от най-високите Wink
Благодаря отново за комплиментите...Да си призная тая думичка я измисли моя мъж,аз доста се чудих какво да напиша,че си му викам гребло или тармък..ама карай Laughing

Мишленце, бъди здрава,щастлива и обичана!   bouquet

# 293
  • Miami
  • Мнения: 412
Ехо, привет  Simple Smile

Първо да честитя на празнуващите тия дни   bouquet Да са живи и здрави   bouquet
Само че в дет. кухня слагат в манджичките, така че се надявам да е достатъчно. Знам ли?
Аз давам жълтък всеки ден,просто защото в яденето от ДК винаги има...
Аз от любопитство само питам от къде знаете, че има жълтък? В нашата ДК има написани яденетата, но знам че готвят с яйчен прах. То същото ли е не знам? Но не мисля, че на всяка манджа и всеки ден слагат яйчен прах.
Иначе и аз не давам често жълтък, защото все забравям  Embarassed Но пък всеки ден яде някакво месо, дано поне от там си набавя нужното желязо.

# 294
  • Мнения: 510
Кори,знам, защото се вижда. При нас на всяко ядене-супата обезателно,а често и на второто слагат натрошен сварен жълтък. Не само се вижда, опитвала съм го... Laughing слагат доста,което е ок като дневна дажба според мен.

# 295
  • Мнения: 657
Добрютро! Mr. Green

Ние заминаваме за Копринка! Sunglasses На оставащите тук - приятен уикенд и...

НОВА ТЕМА

 Hug

# 296
  • Мнения: 67
Леле колко време не съм писала-направо не помня вече от кога. Ние си папкаме всичко от кухнята, както и попарка сутрин и каша следобяд. Давам солети и подобни не го ограничавам, но гледам да не прекалява. Давам всякакви видове плодови млека само и само да яде, защото напоследък трудно изяждаме необходимото количество мляко. Ходим вече доста стабилно-незнам правилно или не но отдавна вече не го пазя оставила съм го да пада, да става.............и така.
Да попитам майките на юнаците от форума-как им оправхте пишките, къде ги водихте, колко време следтова ги боля? НАс това ни чака в най-скоро време, а направо ме боли сърцето че трябва да го заведа  Cry

Общи условия

Активация на акаунт