Отговори
# 45
  • Мнения: 155
                             MaLe   ЧЕСТИТ   ЮБИЛЕЙ !!!

                                           Много сбъднати мечти ти желая!!!

                                                

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 17:38 от lina1313

# 46
  • Мнения: 194
Честит рожден ден на Йо и Мишел! Да са здрави, палави и усмихнати!

Мале, на теб също честит юбилей! Пожелавам ти безброй красиви моменти!  Hug

Нас днес малко ни наваля дъжда и по-точно мен, защото Марти беше с дъждобран. Ами видях аз, че небето стана черно за 2 минути и докато тръгна от градинката да взема кухнята и ни заваля. Добре си потичах, отдавна не го бях правила  Joy Е, докато отворят и взема храната, дъждът спря, но ние се прибрахме. Сега змеят спи  Mr. Green

Решила съм да й махам нощното кърмене, защото просто не издържам вече. По 5-6 пъти на нощ се буди и иска да суче. Чудя се как да я науча?  newsm78 Не ми се иска хич да я оставям да плаче. Може да пробваме с баща й да я гушка като се събуди, защото тя очаква от мен цица и плаче още повече. Ако имате идеи, ще се радвам да ги чуя  Wink

И аз мисля, че това с показването на разни неща е на моменти, защото например преди правеше "боц", ама сега не ще. Научила се е да маха за здрасти и чао, да дава цунки, да показва как прави кончето, показва слънчицето, топката и няколко други неща в една книжка и от скоро вече - на колко годинки ще стане. Не пожънах успех с опитите да я науча да духа свещичката, но нали затова ще бъда там, да помагам  Grinning

Хубав ден на всички   bouquet

# 47
  • Мнения: 256
Tada  Party Time newsm59  bigdance2

Честит Рожден Ден на целият отбор празнуващ днес!

# 48
  • Miami
  • Мнения: 412
Привет и от нас с Жорко  wavey

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПРЕКРАСНИТЕ ЙОЙО И МИШЕЛ  newsm59 КАКТО И НА ВСИЧКИ ДРУГИ ДЕЧИЦА, ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС ПЪРВАТА СИ ГОДИНКА  nbirthday  ПОЖЕЛАВМ ИМ ДА СА ЗДРАВИ, ВЕСЕЛИ, ДА РАСТАТ УМНИ И ДОБРИ ДЕЦА  Hug

Танитка, пробвай да й даваш по мъничко водичка през нощта. Аз Жорко така го отучих от нощното кърмене, но все пак беше на 6 месеца, а сега са по-големи и повече разбират.

# 49
  • Мнения: 194
Танитка, пробвай да й даваш по мъничко водичка през нощта. Аз Жорко така го отучих от нощното кърмене, но все пак беше на 6 месеца, а сега са по-големи и повече разбират.

Ох, Кори, за съжаление това с водичката при нас не минава. Само като усети, че й доближавам шише или залъгалка и ми блъска яростно ръката и започва още по-истеричен рев  Confused

# 50
  • Мнения: 132
Мимче, Бюти, честити ви рожденнички!
Да са ви живи и здрави и много щастливи малките съкровища!



мишленце, вие къде заминавате, че съм пропуснала? Simple Smile
Бюти, свеки живее в Швеция, за там заминаваме утре призори.
В 4.30 трябва да събудя мишленцето, че ни искат да летището в 05.30 и не знам как ще го приеме  Confused

Танитка, все едно си описала Ина и нашето кърмене  Wink
И аз вече едва издържам, по цяла нощ това правим, а и тя също страшно се ядосва дори само да усети разни "гумени" залъгалки вместо цицка  Crazy
При нас просто няма начин да е с водички и т.н., защото тя търси близост и успокоение, с от шишето с водичката няма как да ги получи тия неща  Peace
Също не мисля, че това с оставянето да плаче е правилно и не съм опитвала такива неща, макар, че педи ми го подметна като вариант  #2gunfire. Не, благодаря.
За сега съм се отказала да мисля и правя нещо в тази насока, ще чакам да порасне, но дано ти намериш начин  Hug.

Момичета, да се оплача, едното ми зърно се е разранило, първо беше като цепчица няколко мм там, където зърното се захваща за ареолата.
Вече почти месец не може да ми мине, а сега вече са няколко такива ранички в осовата на зърното и много ме боли Ина като суче  Confused
Знам, че трябва да го оставям на въздух, но ми е невъзможно за дълго време, мажа от време на време от една мостричка на Мустела за зърна, но съм много несериозна, а нещата се влошават...
Имате ли идеи какво да го правя? Hug

# 51
  • Мнения: 17
Момичета, да се оплача, едното ми зърно се е разранило, първо беше като цепчица няколко мм там, където зърното се захваща за ареолата.
Вече почти месец не може да ми мине, а сега вече са няколко такива ранички в осовата на зърното и много ме боли Ина като суче  Confused
Знам, че трябва да го оставям на въздух, но ми е невъзможно за дълго време, мажа от време на време от една мостричка на Мустела за зърна, но съм много несериозна, а нещата се влошават...
Имате ли идеи какво да го правя? Hug
Можеш да опиташ с крем Lansinoh  Hug  На мен в началото когато Деяна се роди и започнах да я кърмя, зърната ми се разраниха страшно много, започнах да ползвам това кремче и определено съм адски доволна от него.  Peace


Хайде, чакаме снимков материал от днешните празненства! Party

# 52
  • Мнения: 10
 

на всички пораснали дечица!Да са живи и здрави, винаги усмихнати и послушни!

Следя ви постоянно! Kissing Heart

Мира много съжалявам!


# 53
  • Miami
  • Мнения: 412
Момичета, да се оплача, едното ми зърно се е разранило, първо беше като цепчица няколко мм там, където зърното се захваща за ареолата.
Вече почти месец не може да ми мине, а сега вече са няколко такива ранички в осовата на зърното и много ме боли Ина като суче  Confused
Знам, че трябва да го оставям на въздух, но ми е невъзможно за дълго време, мажа от време на време от една мостричка на Мустела за зърна, но съм много несериозна, а нещата се влошават...
Имате ли идеи какво да го правя? Hug
Можеш да опиташ с крем Lansinoh  Hug  На мен в началото когато Деяна се роди и започнах да я кърмя, зърната ми се разраниха страшно много, започнах да ползвам това кремче и определено съм адски доволна от него.  Peace


Хайде, чакаме снимков материал от днешните празненства! Party
И аз съм много доволна от това кремче  Peace Препоръчвам го горещо. Освен това може да не се измива зърното от кремчето, когато бебето суче.

# 54
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Честит рожден ден на Йо-Йо, Мишел и всички останали дечица! newsm59   ura   bigdance2

Мале, честит юбилей и на теб!   bouquet

# 55
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Честита Първа годинка на всички малки младежи и девойки  Heart Eyes! Да са живи и здрави и много, много щастливи  Hug!

Мимченце, Бюти да нацелувате малките моми   love001!

# 56
  • Мнения: 92


горещо го препоръчвам, на мен във Варна в болницата ми го казаха и наистина много бързо помага ...  Peace

Сега да честитя на рожденниците днес да са много, много щастливи, усмихнати и обичани ... гушки и цунки за ЙоЙо и Мишел ...  Hug Честито и на MaLe -
още поне 3 х 30  Hug


Аз днес поръчах тортата за нашия РД /от "Розата"/ , поканите са раздадени, парти агенцията е уговорена, тоалета е готов ... само чакаме датата да дойде ...  Heart Eyes

По повод на номерата - ние все още си викаме "айде" , маха ръчичка за чао, слага си телефона на ухото и казва "ало" , аз и пея "Онче бонче, кисело лимонче .... " и тя маха с пръстче ...  Mr. Green

Хайде хубава вечер на всички и чакаме снимките от РДни ...  Hug

# 57
  • Мнения: 5 713
Честит Рожден ден на Йоана, Мишел и другите дечица, които празнуват днес! Да са живи и здрави! Да са радост и гордост на мама и тати! На Мале също честит празник!


 bdbaloni   bigdance2  newsm38   Gift   bouquet

Мишленце, лансинох или зехтин. За друго не се сещам, което да ми е помагало. Лек път и приятно изкарване!
Танитка, аз съвет не мога да дам. Освен да пробвате татито да я успокоява, когато се буди нощем. Ясен вечерно време, ако се събуди час-час и половина след като съм го приспала, пращам баща му. Често той се справя, много рядко аз се намесвам.
Бюти, всичко се намира в обикновените магазини. В България нещата, които съм изброила, също. Там по-скоро в диетичните, но ги има. Пицата и тортата се харесаха и изядоха за отрицателно време. А и другите неща, без бисквитките. От 9-те семейства, които присъстваха, само 2 са суровояди. Очаквах на другите да им е странно, но не. Казаха, че е много вкусно и всичко е много добра имитация: сиренето на пицата, шоколадовия крем на тортата...  Wink

# 58
  • Мнения: 13
С ОГРОМНО ИЗВИНЕНИЕ ЗА ЗАКЪСНЕНИЕТО


ЧЕСТИТТА ПЪРВА ГОДИНКА НА МАЛКИТЕ СЛЪНЧИЦА
Ох,момичета,преди поне успявах да ви прочитам от време на време,а сега и компа не включвам дори.По цял ден тичам след Норка и вечер заспивам с нея.Тя проходи преди 2 мес,но след две падания явно доста се уплаши и сега се придвижва единствено като ме държи за показалеца.Но и това скоро ще отмине.
От днес премахваме дневното кърмене,а нощното смятам да го спрем след 2-3 седмици.Просто вече не издържам.Вече мама иска и време за себе си.
Тържеството ни премина мн весело,с изключение на това,че аз бях вече пети ден с 39 градуса температура,но удържах някак си.Ето и малко снимков материал.Паролата си е uni2008
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=385697&pid=13174831
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=385697&pid=13174841
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=385697&pid=13174850
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=385697&pid=13174792
Това е от нас с надеждата,че скоро пак ще се включа.


п.п.Мимче,ще сложа нова снимка за колажа,та като ти остане време да ни актуализираш Praynig

# 59
  • Мнения: 28
ЧЕСТИТА ПЪРВА ГОДИНА НА СЛАДКАТА И АРТИСТИЧНА ЙО, НА ЧАРОВНАТА МИШЕЛ И НА ОСТАНАЛИТЕ ДЕЧИЦА ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС!ЖЕЛАЕМ ИМ ДА РАСТАТ ЗДРАВИ, БЕЗГРИЖНИ И ЩАСТЛИВИ!
Честит юбилей и на мама Мале!

Чак сега се добрах до компа...искам да идва юли вече и да релаксна малко.
Мишленце, момичетата са ти писали какво е ефикасно за рагадите + силиконови зърна в краен случай.

Лека нощ  Peace

Общи условия

Активация на акаунт