Maйчината хипноза работи!

  • 9 567
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Интересна статия,благодаря. Hug
И аз не разбрах всички фрази ли се казват или само тези,от които има нужда?

# 46
  • Мнения: 386
Людмил, къде си да разясниш малко по темичката ( ако знаеш и ти , де Rolling Eyes)

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
И аз това питам.Вече трета страница се зазава един и същ въпрос, ама отговор няма. newsm78

# 48
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Някой друг, освен Людмил, да е пробвал да "внуши" нещо конкретно на детето и да се похвали с успех?

# 49
  • Мнения: 184
Аз имах относителен успех по този метод, бебето ми се събуждаше по безброй пъти нощем, намалих събужданията до преброими нива, да речем 5-6 пъти. Веднага щом престанах да казвам думите се влоши положението.

# 50
  • Мнения: 3 929
Някой друг, освен Людмил, да е пробвал да "внуши" нещо конкретно на детето и да се похвали с успех?
Майка-терапията се провежда в продължение на 1-2 месеца, за да даде резултат.

# 51
  • Мнения: 288
И аз ще опитам,преписах си само фразите,с които и моето бебче има проблем!По 1-2 от всеки блок!Но не разбрах 3 пъти на глас ли се чете??? newsm78

# 52
  • Мнения: 240
Но не разбрах 3 пъти на глас ли се чете??? newsm78
newsm78  А също така не разбрах и дали може да си измисля мои фрази, конкретно за проблемите на моето бебе или трябва да избера от посочените  Thinking

# 53
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ами в статията пише, че фразите са изпитани, словоредът трябвало да е такъв и да се повтарят точно:

Цитат
Фразите, които трябва да се произнасят не са случайни. Всяка дума е премислена и проверена, така че заменянето разместването им в изреченията не се препоръчва.

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
а на глас ли се казва?моето дете спо много леко и ако говоря ще се събуди... newsm78 или само шепнешком? Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 753
И аз бях решила поедно време да прилага тази терапия,но проблема ми е ,че заспивам с детето и се будя след като тези 20-30 минути са минали... Rolling Eyes
Но аз така или иначе постоянно му я прилагам в мой си вариант и не мисля,че трябва да е толкова дословно всичко,по-скоро само това,от което има нужда,важното е да се прави с вяра и чувство,според мен...

# 56
  • Мнения: 140
благодаря, мн е интересно и ще се пробва  bouquet

# 57
  • Мнения: 13 512
Убедих се миналата година, че работи, когато малката ми дъщеря беше направила бронхит. Тогава бях чела за мама терапията в някакъв руски сайт и го прилагах няколко дни, докато оздравее. Без лекарства.Никакви. Дори и без хомеопатия

# 58
  • Мнения: 233
Това си е баш баене, на някоя баба екстрасенска най-ще и подхожда Laughing Laughing Laughing

# 59
  • София
  • Мнения: 2 508
Ооо, това е прекрасно! Това е свързано със закона на привличането - ако мислиш позитивни неща, те се материализират! Grinning

Но тази част не се връзва много с това, което съм чела:

# Аз вземам и изхвърлям твоята болест и твоите трудности. /По-нататък майката назовава конкретните проблеми на детето/


Не трябва въобще да се мисли, споменава, отрицава лошото, защото така му се обръща внимание и всъщност така го "викаш".

Общи условия

Активация на акаунт