Maйчината хипноза работи!

  • 9 570
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 79
Темата ми стана много интересна.Аз също несъзнателно почти всяка вечер и повтарям мислено да е живо,здраво и жизнерадостно бебче и засега е такава.
По принцип всички фрази  ли трябва да се казват от 4 блока или само тези,където детето има проблем, гласно ли се четат или мисленно.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
интересна тема.благодаря!
и браво за резултатите!и аз вярвам в това. Peace

# 32
  • Мнения: 19 302
Аз повтарям на дъщеря ми всеки път като заспива, че е здраво дете, че сега ще спи спокойно, а на другия ден ще се събуди пак здрава и бодра и много ще играе. После си го представям мислено няколко минути.
Благодаря за хубавата статия!

# 33
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Интересно... преди 14 години липсваше такава информация, но
инстинктивно се оказва ,че съм прилагала такъв вид хипноза спрямо
сина си, интуиция...

# 34
  • Мнения: 2 090
Досега не съм говорила на децата си докато спят  Rolling Eyes,всички тези неща им ги казвам когато са будни.
Много интересно обаче  bouquet,заинтригувана съм!

# 35
  • Мнения: 1 967
За първи път чувам за това...  благодаря за инфото   bouquet

# 36
  • Мнения: 1 161
Интересно... преди 14 години липсваше такава информация, но
инстинктивно се оказва ,че съм прилагала такъв вид хипноза спрямо
сина си, интуиция...
Няма да се учудя, ако преди 100 години бабите ни са го правили. Както с ЕБХ, домашното раждане и слинга, откриваме наново топлата вода...
Усещате ли, че човечеството се връща отново на онзи кръстопът, на който преди 200 години е избрало пътя на техническата революция. И мнозина сега поемат по другия път, към природата, интуицията и вярата...

Последна редакция: сб, 23 май 2009, 10:18 от Людмил

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
има нещо такова...
ама има и другата крайност-време,в което са казвали на децата,че ги обичат само докато спят...
най-добре и наяве,и насън. Peace

# 38
  • Мнения: 1 161
има нещо такова...
ама има и другата крайност-време,в което са казвали на децата,че ги обичат само докато спят...
най-добре и наяве,и насън. Peace
Да, чувал съм от стари хора, дори казват, че дете се гали само на сън.

# 39
  • Мнения: 2 587
има нещо такова...
ама има и другата крайност-време,в което са казвали на децата,че ги обичат само докато спят...
най-добре и наяве,и насън. Peace
Да, чувал съм от стари хора, дори казват, че дете се гали само на сън.

И моята свекърва това ми е казвала и че се прави с цел да не се разглезва детето.
Аз обаче съм любопитна може ли да се хипнотизира по тази начин дете да харесва даден човек,който иначе не обича. newsm78

# 40
  • Мнения: 386
Ще пробвам и аз, че малкия нещо не се храни добре Confused. А задължително ли е да се повтарят всички фрази от последните или само тези които има нужда newsm78

# 41
  • Мнения: 567
Благодаря за споделеното  Hug

# 42
  • Мнения: 1 817
Много интересно Hug ще следя.

# 43
  • Мнения: 386
И още нещо не разбрах newsm78
Цитат
И така, 20-30 минути след като детето ви е заспало, майката сяда на неговото креватче с тескта в ръце и чете по три пъти всяка фраза. В началото за себе си, за да се запознае с нея, после мислено.


в крайна сметка на глас ли се чете или мислено newsm78

# 44
  • Мнения: 1 629
И аз ще го изпробвам.Звучи доста обещаващо Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт