обича ли ме още?

  • 15 969
  • 118
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 468
Да! Открий актьора в себе си! Бъди палячо, маймуна... Бъди любящ, но мъжествен! Бъди безразличен, но педал! Бъди прасе, но в космоса! И след целият този цирк ще получиш призовка от тази, която те възприема по-скоро като брат, отколкото като сексуалното животно, което си станал по време на брака...
Joy Joy Joy  и накрая изумено жена ти ще ти каже - Ти не си човека, в който се влюбих!  Mr. Green

# 106
  • Мнения: 620
ами не сме родители отскоро, опитвал съм се да водя разговор и насреща получавам само цупене. иначе отношенията са ни ок, не се караме, никога не съм и викал дори. просто......

не омаловажавам желанието ти за близост,но от опит мога да ти кажа,че има моменти,в които независимо от обичта,непрекъснатото "искане" отблъсква и убива желанието у другия още повече

# 107
  • Мнения: 441
Жена ти добре ли е със здравето?
По-сериозен здравословен проблем може да води до дискомфорт.
Защо не се обърне към лекар за главоболието си?
Чисто емоциаонално, може просто да и помогнеш да се отпусне.
Да я прегръщаш и целуваш без да искаш повече, за да не се чувства преследвана, да се отпусне и да и е приятно с теб.
Може да се замислиш и за помощ в нещата, които я ангажират и натоварват.

# 108
  • до Него
  • Мнения: 91
моя съвет е : ухажвай жена си, направи и изненада - например заведи я някъде: изненадай я с нещо дребно-шоколадче, цвете ..както в началото си правел..не търси да получиш на този етап, а давай, давай...няма жена, която да устои на внимание от мъж , когото твърди , че обича. Бъди търпелив и много позитивен. Ухажване - това е. Върни и тръпката и ще върнеш и секса такъв , какъвто сте имали преди . Grinning

# 109
  • Мнения: 2 448
моя съвет е : ухажвай жена си, направи и изненада - например заведи я някъде: изненадай я с нещо дребно-шоколадче, цвете ..както в началото си правел..не търси да получиш на този етап, а давай, давай...няма жена, която да устои на внимание от мъж , когото твърди , че обича. Бъди търпелив и много позитивен. Ухажване - това е. Върни и тръпката и ще върнеш и секса такъв , какъвто сте имали преди . Grinning

Колко? 2, 3 , 5 години?
Шоколадче, цвете, той на почивка я завел и пак нищо.

# 110
  • Мнения: 0
Това е въпросът всъщност. Разговори сме водили не един и два. Винаги завършват със сълзи и думите "обичам те". Затова съм в неудомение - как така ме обича, а не отбягва все едно съм болен от някаква страшна болест. Не е нормално. Не съм грозен, не съм и тъп.
Мъка..

Отдавна следя темата - за първи път пиша.
Прочетох и навързах доколкото можах всички подробности около вашата връзка.
Имах подобни проблеми с гаджетата. Едното си имаше любовник, другото се оказа, че просто и трябвало къде да живее без пари т.е. цуни гуни свърши в момента когато се нанесе у нас - временно естествено.
Според мен жена ти играе влюбена за да я издържаш. Това 'обичам те' няма доказателства. Не слушай като ти казват да върнеш 'тръпката' и т.н. Ако ти си отвратен от секса с една жена - кое би те накарало пак да я харесваш ?! И кое би било причина да живееш с нея освен ако тя не те издържа финансово ?!
Каквато и да е причината - трябва да ти я каже за да те спаси от догадки и най вече от 'ръкоделие'. Ако ще караш на ръка - защо ти е да си женен ?! За парлама ли ?!
Нищо не губиш ако и кажеш това, което ти се иска. Така и така си на сухо - няма накъде повече.
Ще загубят децата, които сигурно много обичаш но така не се живее. Thinking
 
Лично мнение.  Confused

# 111
  • Мнения: 54
Ти искаш женско мнение,пък тук се намериха най много мъже,които са писали... За последния коментар нямам думи.
Защо не и покажеш темата си във форума? Хем ще си даде сметка колко всъщност това нещо те тормози,хем няма как да се измъкне да не изясните нещата?
 Друго ми е интересно - спите с гръб един към друг - какво ще стане ако ти се обърнеш към нея, и просто я гушнеш, без нищо повече,от това няма да я заболи глава, нали! Ако има нетърпимост към теб, ще се опита някакси да се измъкне.

# 112
  • Мнения: 7 947
Абе какво търпение, хора, това са не месеци, а явно доста дълъг период.
подкрепям Немо - жената не го обича, ясно е, когато обичаш някого - от вътре ти идва да му го показваш и да има близост. Е, егати любовта е -без желание за ласки!

# 113
  • Мнения: 3 416
То въпроса е не дали те обича,а да ли те желае,защото това са две различни неща. И е глупаво да се дават съвети от сорта на купи и цвете и я заведи на СПА..то като не те иска сексуално няма рецепта..

# 114
  • Мнения: 146
desperatecry,
който каквото и да ти каже  тука е само предположение и няма гаранция, че това е което се случва със съпругата ти.
Само тя е човека който знае какво се случва. Ако те обича обаче не е зле да сподели какво се случва, защото след толкова време е явно че проблема не е само неин. Така че, търсиш отговори не където можеш да ги получиш. Най-много да си навлечеш нови проблеми с това "гадаене"
 Peace

# 115
  • Мнения: 2 175
Знам за случаЙ, в които мъжа след раждането, не може да го "вдигне" със жена си.. години наред..и все й повтаряше, че я обича безумно.. но нямаше физически проблем, ходеше си по чуждо..а тя, милата все се надяваше че чудото ще се случи..Накрая и тя тръгна по чуждо, намери си друг и се разведоха.. Wink

# 116
  • Мнения: 199
Беше написал,че вече си почти сигурен,че си има някого.Как реши,че е така ?Наистина има вероятност това да е така.Както е възможно и да е изгубила желание за секс (за момента,или за постоянно-с теб).Въпроса според мен е друг-и той е насочен най-вече към теб.Ако нещата продължават все така какво ще правиш?Да,обичаш я,но сам виждаш,че така не се живее(написал си,че дори не можеш да работиш нормално и все за това мислиш).Замислял ли си се да и кажеш,че това в крайна сметка ще ви доведе до раздяла(веригата до там е по-малко или повече дълга,няма нужда да я описваме)?Ако наистина те обича,както твърди,би трябвало това да и подейства отрезвяващо.Личното ми мнение е,че е възможно да те обича все още,но това не променя проблема.И друго-да ти кажа аз бих намерила начин да се уверя дали има някого другиго или не.Не става въпрос за параноя(както някой беше писал),а просто бих си определила срок от мес.(пр.),в който по някакъв начин да си докажа или отхвърля вероятността от съществуването на такъв.Така ще съм сигурна дали въобще да "дълбая"в тази насока.Но дори и да няма никого-докато отказва да говори по темата решение няма да има.А само догадки и терзания.И за мен пак се връшаме на въпроса колко време можеш да издържиш така?И дали все така ще продължаваш да я обичаш?Трябва сам да си отговориш на тези трудни въпроси.Ако вече не си го направил.

# 117
  • Мнения: 1
desperatecry  Ето ти и едно женско мнение , от лично препатила .Аз имах сащия проблем с сапруга  си и той сащо беше доста дълак като вашия .Държа да подчертая че никои от двамата не епоглеждал в страни. Този проблем провокира разговори между нас и с течение на времето разбрах че начина по който мъжа възприема любовта е този ( сори ако не сам права ) За мажа който обича половинката  си няма обяснение как е възмойно да  обичаш някого и едновремнно с това да не го желаеш.  Е да ама не за жената нещата не стоят точно така .Независимо от трудния период които изкарахме и нямах желание за секс(  за което той също се чудеше как е възможно)  не сам преставала да го обичам нито за миг .Друг е въпроса че мъжете като теб са голяма рядкост ( за мое щастие единият от тях е завинаги само мой Mr. Green) Естествено  има ли проблем  винаги си има причина .Този номер с главоболието и др такива е класика в жанра  Laughing.  Аз лично давах този отговор защото не исках да го нараня ( не че имаше ефекет от това ) Проблема е че причините  в повечето случаи са комплексни и лично триабва да си ги анализирате .Аз мога да ти кажа какви бяха нашите .
1 Сексът с течение на времето стана  се превърна просто във секс  т.е . Вниманието от негова страна беше само и единствено докато получи това ,за някой може и да е нормално с течение на  годините да стане  така но за мене не беше . Аз си имах сашите чуства и си исках сащото внимание което получавах докато бяхме гаджета . И с течение времето започва да ми се убива желанието за това -просто сивото ежедневие убива тръпката .Постоянното завъртане между работа ,децата ,чистене и готвене ,постоянната умора  и куп други неша .ЗА съжаление  това става неусетно  и един ден като се събудиш виждаш че си затънал до врата в ,,лайна ''  и всеки миг ще се удавиш . ooooh!

2 За  разлика от преди престанахме да излизаме ,той беше  вечно уморен  поради естеството на работа ,ограничихме контактите си свънни хора само до колегите от работа и се оказа че дори няма за какво да си говорим  извън служебните теми  Cry ooooh! Crossing Arms .И нишо чудно  като нямахме никакво лично време  и мисълта за секс (без нишо друго ) по крайно неприемливия за мен начин ,при това  в до болка познатия шибан апартамен ме караше да изпитвам безсилие пред реалността и просто не го исках -не и по този начин .
3И  накратко за разрешаването на проблема -сруваше ни много болка ,ивзаимни обвинения преди да стигнем до същината на нешата .И крачката  от този проблем до развода е много малка зашото и двете страни много страдат вазимно ( ако се обичат разбира се )и един момент се стига до въпроса дали не е по добре да се разделим ,защото натрупаната болка въ времето е толкова много...... #2gunfire .Но кои от двата пътя ше изберете само от вас зависи .Провокирай я и я изкарвай извън релси постоянно ,и бъди настоятелен и непреклонен и не забравяй  да споменеш че я обичаш но самотата те убива и ако не се променят нещата предпочиташ да се разделите  Wink ( дори да не го мислиш)И сподели реакцията .Успех и дано да съмдала поне частично отговор на проблема ти  Peace

# 118
  • Мнения: 1
Към жените от темата -моля ви се не ме линчувайте   bouquetАз само исках да помогна човека  Blush

Общи условия

Активация на акаунт