обича ли ме още?

  • 15 972
  • 118
  •   1
Отговори
# 90
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Добре де, когато говорите за това, казваш ли и как се чувстваш? Тя осъзнава ли, че не е нормално да няма полово влечение за дълъг период от време? Иска ли да промени нещо? Възможно е(и на мен ми се е случвало) да липсва влечение за дълго време, без да има намесен някой друг, просто тотална липса на желание и никакъв интерес към секса. Но имах желание да променя нещата и осъзнавах, че това е проблем.Ако и тя го разбира, има шанс.

# 91
  • Мнения: 2 448
Дори и да е загубила сексуално желание, поне ще иска да се гушкат, да се целуват, а не да пуфти при всеки опит за допир от негова страна. Повече от явно е, че точно към него не изпитва никакво желание за физически ласки.

# 92
  • Мнения: 20
Възможно е да се дължи на много неща.Би трябвало да седнете и да си поговорите като зрели хора,а не като сърдити деца.Трябва да ти кажа,че и аз съм имала такива периоди и то не веднъж.Разликата при мен е,че не са продължавали толкова дълго време.Неприятно ми е да ти го кажа,но явно имате проблем.Не знам допускал ли си варианта жена ти да си има любовник?

# 93
  • Мнения: 157
Възможно е да се дължи на много неща.Би трябвало да седнете и да си поговорите като зрели хора,а не като сърдити деца.Трябва да ти кажа,че и аз съм имала такива периоди и то не веднъж.Разликата при мен е,че не са продължавали толкова дълго време.Неприятно ми е да ти го кажа,но явно имате проблем.Не знам допускал ли си варианта жена ти да си има любовник?
По-горе човекът пише, че го допуска.
Много ми е странно..как така мъжът не може да прочете по жена си, че се вижда с друг?

# 94
  • Мнения: 1
Това е въпросът всъщност. Разговори сме водили не един и два. Винаги завършват със сълзи и думите "обичам те". Затова съм в неудомение - как така ме обича, а не отбягва все едно съм болен от някаква страшна болест. Не е нормално. Не съм грозен, не съм и тъп.
Мъка..

# 95
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Добре де, ти на нея задавал ли си и така, в прав текст този въпрос? Защо те отбягва, нейното обяснение на ситуацията какво е?
Все нещо трябва да е измислила за оправдание..... 
За съжаление и аз съм на мнение, че има друг обект около нея, който владее мислите и.
Нищо друго ли не е различно между вас, само секса?

# 96
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
desperatecry, не те обича. в повечето случаи обичта върви със страст или поне желание. за съжаление, процесът е по-скоро необратим. навик, свикване с ежедневието, монотонността на случващото се, всичко води натам. личното ми мнение е, че трябва да разговаряте в посока как да си решите проблема - отворена връзка или раздяла.

успех!  Hug

# 97
  • Мнения: 16
При мен ситуацията беше обратната-мъжът ми не искаше.Поисках си няколко пъти и когато получавах всеки път отказ с думите -МАХНИ СЕ СЕГА;ОСТАВИ МЕ ;НЕ МЕ ЗАКАЧАЙ И Т.Н. си обещах че никога повече няма да си поискам.Жените могат да разберат защо.Така и стана-аз не си исках и много се измъчвах от ситуацията а той си искаше на 3 месеца 1 път.Когато повдигах въпроса отговора беше-АЗ ПРОБЛЕМ НЯМАМ ,ТИ АКО ИМАШ СИ ГО РЕШАВАЙ;ИЛИ НЕ МЕ ЗАНИМАВАЙ С ГЛУПОСТИ И Т,Н.Така стигнах да момент на отчуждение към него ,дори само при мисълта че може да ме докосне и се отвръщавах .Стигна се и до момента да поискам развод(след 5-6год.мъка и самота ) иии тогава господина се сети колко много ме обичал и колко много ме желаел и че не може да живее без мен,но ....за мен вече е твърде късно,прекалено много болка и угорчение ми причини,сърцето и душата ми са празни.
Когато една жена стигне до такова положение -да не понася ласките на мъжа до себеси тогава е настъпил края ,процеса е необратим -ПОНЕ ЗА МЕН. Успех на автора ,дано нещата се наредят така както той иска

# 98
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Не мога да съм категорична за жена му, но когато аз нямах сексуално желание, избягвах и другите ласки-гушкане, целувки и т.н.- от страх да не прераснат в желание от негова страна, на което аз не мога да отговоря. Точно така дръпнато реагирах, както пише авторът, а нямах ( и нямам) никакъв обект различен от съпругът ми. Също така не мога да формулирам причината за нежеланието ми, нямаше конкретна причина, просто така се чувствах.Знам, че не звучи достоверно, но го пиша, защото виждам, че се измъчва и търси отговор.

# 99
  • Мнения: 937
Не мога да съм категорична за жена му, но когато аз нямах сексуално желание, избягвах и другите ласки-гушкане, целувки и т.н.- от страх да не прераснат в желание от негова страна, на което аз не мога да отговоря. Точно така дръпнато реагирах, както пише авторът, а нямах ( и нямам) никакъв обект различен от съпругът ми. Също така не мога да формулирам причината за нежеланието ми, нямаше конкретна причина, просто така се чувствах.Знам, че не звучи достоверно, но го пиша, защото виждам, че се измъчва и търси отговор.

Това се отнася с пълна сила и за мене, виждам че пишеш в минало време как се промени състоянието ти?

# 100
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Най-странното е, че не знам как и защо.Ходих по лекари, консултирах се, и нищо. И в един прекрасен ден започнах да усещам, че имам интерес, и сега вече аз го гоня като империалист и го причаквам по тъмните ъгълчета Mr. Green

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 351
Прочетох темата и ми се струва, че работата е доста подозрителна. Явно господина е много търпелив, браво на него. Не се отказва, не се предава. Ама жена му е наистина рядко срещан костелив орех. След като те обича, няма начин да не е забелязала, че страдаш. А не е ли това едно от нещата, от които искаме да предпазим любимия човек. Щом те обича трябва да иска да намери разрешение на проблема. Ако е физичен - заболяване, болки някакви, знам ли какво може да е, идете на лекар. Ако е психологичен - има си кабинети за консултации - брачни, сексологични, все може да се намери помощ от специалисти. Трябва да разбереш има ли желание жена ти да промени нещата в положителна насока. Ако няма, то твърденията, че те обича звучат просто формално.
В края на краищата можеш да и кажеш, че започваш да търсиш "секс услуги" при други жени. Това тя ще го приеме ли?

Просто яд ме хваща, да ви кажа. Много мразя такива неизяснени ситуации. Може жената да е възпитана доста строго и да не умее да говори за проблемите си, ама чак пък толкова....все пак сме в 21-ви век!

# 102
  • Мнения: 0
Стига сте травмирали човека допълнително. Аз пък мисля, че жена му си няма любовник. Това се случва доста често, но много малко хора си го признават. Нормално е, котаго страстта отмине, да остане само обич и привързаност. Сигурна съм, че и на жената не й е лесно, аз съм в същата ситуация и не съм сигурна какви са причините. Не мога да си помисля и за секс с друг мъж, но пък не съм загубила сексуално желание само по себе си. Честно казано, тук не ми се иска да се впускам в подробности, само ми се иска да успокоя човека, ако разбира се това е някакво успокоение. Но според мен, Тя наистина те обича. Сигурно има начин да се преодолее, но не съм психолог за съжаление. Поздрави!

# 103
  • Мнения: 348
desperatecry,
прочетох внимателно всичките ти мнения. Виждам единственото разковниче тук:

ако тя не си харесва тялото, аз го харесвам.
Ако ти е направила и най-малък намек, че не си харесва тялото и че не иска да я виждаш на дневна светлина и да я докосваш, да знаеш, че твоето твърдение "аз я харесвам" не върши работа. Рекламите и общественото мнение ни вкараха в този филм. Това е все едно да я накараш да иде на опера с парцали. Да, тя обича опера, но....
Така че ще се наложи да се задействаш активно.
Поговори с нея и й кажи още веднъж, че я обичаш много и си готов да следваш нейните съвети и желания, за да й помогнеш да влезе във форма и да се чувства тя добре.
Ако е напълняла, не я изкушавай да яде сладко, яж сладко навън и не в нейно присъствие. Ако иска да правите заедно джогинг или друг спорт - давай!
Ако иска да иде на дебелариум - осигури й го.
Изобщо всичко, което не е вредно за здравето. И внимавай да не се получи ака, като че ти я буташ да се разкрасява - тук моментът е деликатен.
Пълна подкрепа, но инициативата да излиза само от нея!

За да предвидим и др. вероятни причини - ти как си с външния вид, има ли драстични промени с времето при тебе? Извинявай за въпроса, но изключи всички вероятности от типа лош дъх ( ако имаш начало на язва), прекомерно потене или нещо такова. Просто поговори с нея и я питай има ли някакъв такъв проблем. Може да се притеснява да не те обиди и затова да си мълчи. А подобен проблем най-често е И здравословен, така че е добре да се говори - откъдето и да го погледнеш.

# 104
  • Мнения: 224
И аз прочетох темата, много внимателно. Не мисля, че е нормално, цяла година без секс, пък да те обича. Всеки е имал моменти, в които не му се прави секс, но една година  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт