когато каже, че повече няма да се повтори

  • 1 995
  • 16
  •   1
Отговори

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=410949.0

към тази тема. Ето, че днес най-накрая призна, след като дълго избягваше темата, че баща му, който е бил военен се е отнасял лошо с майка му (как по-точно не поясни), но тя много го е обичала и затова търпяла, по-скоро мисля, че не е имала друг избор с две деца. Както и да е, на моят въпрос за отношението му към мен като е ядосан и ме обижда, нагрубява и заплашва, той отговори, че повече няма да се случи - нима... Та нали момчетата като малки се стремят и имитират бащите си, нали им подръжават, нима има поправяне това, аз не мисля, а вие?

# 1
  • Мнения: 92
Баба ми казваше, когато мъжът ти те удари веднъж - бягай, защото ще го направи отново Close
За съжаление -тя беше абсолютно права!!!!!
Не знам дали нещата при вас са стигнали до там -дано не, но аз на твое място не бих вярвала на приказките и обещанията му.............
Ако имаш възможност вземи си детенцето, и го остави да си избива комплексите на воля, но не и в твое присъствие, и не върху теб.   

# 2
  • Мнения: 111
Мисли разумно - ако играта загрубее, не вземай решения със сърцето, а с разума. Един човек започне ли да те насилва е много вероятно да повтори. Дай му шанс, два - но ако пак е така, значи историята е ясна. Не забравяй, че Ти трябва да уважаваш себе си, за да те уважават и другите.   bouquet

# 3
  • Мнения: 15 619
Това "няма повече така" са празни приказки за мен, абсолютно кухи и предварително обречени да не бъдат приложени в бъдеще.

Дано да бъркам!

Последна редакция: вт, 07 юли 2009, 07:05 от luna

# 4
  • Мнения: 145
Според мен трябва да поставиш ясни правила по този проблем и да помислиш как да действаш ако наистина се повтори . Идеални отношения няма , но е важно да избягвате крайностите.
Стискам палци всичко да се опраши при теб  Hug

# 5
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 540
Ще се повтаря до безкрай, ще става и по-лошо. Не разчитай на това обещание.Живяла съм с такъв тип мъж.

# 6
  • София
  • Мнения: 15 485
Не вярвай, това са само празни обещания!Бащата на внука ми е същия, крещи,обижда,  посяга, обещава,че повече няма да се повтори до другия ден или до след няколко часа.И по-лошо става.Никога не са живяли заедно, но вече 5 години съсипва живота и нервите на дъщеря ми и няма оттърване.Абе тези мъже защо действат толкова еднакво, все едно по един калъп са правени?

# 7
  • Мнения: 2 448
Глупости! Като се залепи етикет на някого и отиде. Изобщо не е вярно. Ако човек иска да се промени , може, независимо какво е преживял като дете в семейството си като модел. Самата аз съм такъв пример, не харесвам родителите си и съм коренно различна от тях като взаимоотношения в семейството и изобщо. Както и съпругът ми,който  има за баща същото животно. Разликата е там, че аз не съм като майка му.  Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 15 485
Ако човек иска да се промени , може,
Това е най-важното- ако иска!Но повечето така си се харесват и не искат.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 260


Очаквам тема 3... Дойде да ме вземе от болницата с букет цветя на рождения ми ден и падна на колене за прошка...
Какво да правя?  ooooh!

 beer Popcorn Popcorn Popcorn

# 10
  • Мнения: 1 425
....Абе тези мъже защо действат толкова еднакво, все едно по един калъп са правени?
Защото някои жени (включително дъщеря ти явно) си падат по кръугли идиоти.
Иначе мъже има всякакви.

# 11
  • Rio de Janeiro/Austevoll/Varna occasionally
  • Мнения: 580


Очаквам тема 3... Дойде да ме вземе от болницата с букет цветя на рождения ми ден и падна на колене за прошка...
Какво да правя?  ooooh!

 beer Popcorn Popcorn Popcorn


 hahaha Joy И аз чакам третата тема  hahaha

# 12
  • Мнения: 7 474
При теб май се повтарят нещата. Аз не вярвам в такива промени, те са по скоро изключения или временни явления. На третата тема вече ще ти кажа да се разведеш. Thinking

# 13
  • Мнения: 121
Ако човек иска да се промени , може,
Това е най-важното- ако иска!Но повечето така си се харесват и не искат.

Съгласна съм.

# 14
  • Мнения: 15 619
Ако е искал, нямало е да постъпва така, както досега.
Един не съм видяла, да е склонен към агресия и да се е поправил, щото искал.
Искат!? Таратанци! Така им е по-добре. Това е техният начин да се почувстват мъже в собствените си очи, подозирайки че не са баш. Причините не искам да коментирам.

Общи условия

Активация на акаунт