обича ли ме още?

  • 15 939
  • 118
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 98
Може да няма желание за секс,но чак с месециииии........ще ме прощаваш.....а щом започва веднага с ''офф''-значи положението е точно такова,каквото ти го описах.....и си сигурен че няма друг,но пък не си сигурен,че я няма мечтата за друг......на въпроса ти може ли да обичаш и да не искаш секс с този човек-твърдо отговарям-можеееееее

# 46
  • Мнения: 269
Не искам съвети как да я склоня да правим секс, искам ОТКРОВЕННОТО мнение на женската част от форума - празни от смисъл ли са думите "обичам те" при положение че няма никакво желание за интимност. Не съм ревнив, дори съм сигурен, че няма друг. Въпросът е може ли да обичаш някого и в същото време да не искаш секс с него?

 Не, не е възможно да обичаш някого и да не искаш да правиш секс с него, невъзможно е да обичаш някого - и да не го желаеш сексуално. Според мен, съпругата ти казва "Обичам те" по навик. Мисля, че нейната любов се е превърнала в друг вид обич /като към брат, приятел/. Тя не те обича, просто е привързана  към теб.

# 47
  • Мнения: 7 947
Малко ми е тъпо, че пиша тука, но ножа вече е опрял до кокала и не знам какво да правя. Съпругата ми всяка вечер ми казва че ме обича, но от месеци не сме правили секс. Всеки път като я докосна се започва - спи ми се, уморена съм, боли ме главата, в цикъл съм и какво ли не още. Мене ми става криво и само за това си мисля. Вече не мога и да работя нормално. Просто не знам какво да правя. Затова споделям, дано ми олекне. Ако дадете и някои съвети........
Аз си го обичам моя, но не винаги ми е до секс, трябва да съм в настоение, по точно и той да ми го създаде - тоест да ме предразположи, трябва си спокойствие /което с детето трудно става/ и т.н. Понякога наистина съм просто уморена. Понякога съм нервна. Понякога...си мисля за други неща  Mr. Green Та като цяло това, че не й се прави секс много зависи от човека. Ако преди сте се разкъртвали - вариантите са два - или да й е омръзнало, или сега си има друг. Ако не сте били особено сексуални и преди - нищо ново. Брака не е само секс, имай в предвид! Но пък тоталната му липса също е обезпокоителна. Как е било преди - и стига с тия по едно изречение отговори...

# 48
Съжалявам да го кажа, но може би си има друг.И мисли само за него и не желае теб.

# 49
Каква "върховна нощ" бе хора, аз само да я докосна и се започва - "стига, не сега, уморена съм, офффф....". Не искам съвети как да я склоня да правим секс, искам ОТКРОВЕННОТО мнение на женската част от форума - празни от смисъл ли са думите "обичам те" при положение че няма никакво желание за интимност. Не съм ревнив, дори съм сигурен, че няма друг. Въпросът е може ли да обичаш някого и в същото време да не искаш секс с него?

Едно голямо нееееееееее, не може!!!!!!!!

# 50
  • Мнения: 4
в едно легло ли спите
душ заедно за последно кога беше

# 51
  • Мнения: 1 726
За съжаление и аз мисля, че не те обича. Ако те обичаше наистина, щеше поне от време на време да симулира някакво желание. Докато кърмех изпитвах адска болка при секс, беше ми много неприятно, но въпреки това го правех заради човека, когото обичам.

# 52
  • Мнения: 7 947
За съжаление и аз мисля, че не те обича. Ако те обичаше наистина, щеше поне от време на време да симулира някакво желание. Докато кърмех изпитвах адска болка при секс, беше ми много неприятно, но въпреки това го правех заради човека, когото обичам.
Shocked
секса е наслада и за двамата партньори, иначе е кофти...

# 53
  • Мнения: 1
Да, спим в едно легло, но гръб срещу гръб. Вмомента в който се обърна към нея и почва да въздиша, пуфти и се тръшка, та дано не я закачам. Дълго време си лягаше след 1-2 през нощта, само и само да не се засечем будни в леглото. Душ заедно - това беше преди повече от 5 години. От един момент нататък просто нещо пропадна. По мои наблюдения преди около 3 години. Последната година обаче е ад. На моменти се дразня от това че наистина на всяко докосване,на всеки намек тя реагира все едно съм .......незнам какъв. И в следващия момент понеже вижда че ми е криво "Обичам те".

# 54
  • Мнения: 7 947
Е питай бе, какво чакаш - вместо тук да пишеш - кажи й ги тия всичките си тревоги  Crazy

# 55
  • Мнения: 24
Зарежи я!  Peace

# 56
  • Мнения: X
Мисля,че няма как да обичаш един човек ,а пък да не го желаеш.
Защо направо не я попиташ и не поставиш въпроса ребром?Все пак проблема не е от 2-3 месеца,че да чакаш сам да се разреши...Всеки понякога е уморен,няма желание или други проблеми са му на главата,но всеки път да те отблъсква...
Според мен си е време за един сериозен разговор. 

# 57
  • Мнения: 1
Питал съм, и то неведнъж. И това са отговорите- "ами спи ми се, уморена съм, какво да направя че сега не съм в настроение" и пр., Споделям да ми олекне, бих се успокоил малко ако имаше отговори от мамите че е нормално понякога, че и те са имали такива периоди. Дотук обаче ми става ясно че съм загазил яко и трябва да търся решение. На доктор ли ще я навивам да ходим, безопасна игла ли ще ставам...незнам. Благодаря все пак че споделихте вижданията си.
А да я зарежа не искам. Аз наистина я обичам.

# 58
  • София
  • Мнения: 17 283
Мисля,че няма как да обичаш един човек ,а пък да не го желаеш.
 

И аз мисля така. Ако не ти се прави секс, поне ще ти се гушка, целува ....
Определено е дошъл момента на Дъ Разговора.

# 59
  • Мнения: 7 947
Е извинавям се, ама три години и до сега да няма разговор  Shocked
Странна работа!
Не пропускаме ли нещо  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт