обича ли ме още?

  • 15 939
  • 118
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 068
И ние сме в същото полужение  Rolling Eyes. Причините могат да са много, защото всичко се трупа с времето. Нямам никакво желание за секс с мъжа ми от миналата година  . Не съм спряла да го обичам, просто не ми се прави секс с него. Само намек да ми направи и ми се свива корема. Знам , че не е честно спрямо него. Не го възприемам като преди. Все едно да правя секс с брат ми.  Искам всичко да е като преди, ... но реалността е друга. 

Може и да не си спряла да го обичаш, но любовта ти явно доста се е променила. Любовта към брат е коренно различна от любов към любимия човек. Това е сериозен проблем, дори по-сериозен от липсата на желание за секс.
Не знам какво да посъветвам автора-никога не сме имали такива периоди. В нашата връзка принципно аз съм по-сексуалната. Веднъж по лекарско предписание не сме правили истински секс 3 месеца и за мен беше много кофти период. Разговор сериозен му е майката и разнообразие и недопускане на рутина между вас.

# 31
  • Мнения: 78
Абе какви разговори, какви пет лева... Няма такова нещо. Колкото повече я тормозиш с разговори, толкова повече ще я отблъскваш.
Трябва да откриеш актьорските си умения.
Трябва да станеш пак човека, когото е харесала в началото.
Трябва да си силен, интересен, забавен, интелигентен, добра компания, винаги на линия за всичко, романтик и груб, мъжествен и нежен, грижовен и непукист.
Изненадвай я непрекъснато с нещо, изкарай я от равновесие, да не знае какво ще се случи всеки един момент. Прави неща, които тя не очаква, прави ги също и когато ги очаква и то още преди да й е хрумнало.

Изритай я насила от всекидневието, от рутината, от роботизирането.

И през цялото това време - нито дума за секс!!!

С една дума - накарай я пак да те сваля

# 32
Правилно. Бъди любезен с нея и мил, но не и натрапчив. Стани й интересен, нека се зачуди какво става, дали пък не си си харесал друга, нека се уплаши малко, а не да се чувства все едно че ти за нея си даденост.

# 33
Да! Открий актьора в себе си! Бъди палячо, маймуна... Бъди любящ, но мъжествен! Бъди безразличен, но педал! Бъди прасе, но в космоса! И след целият този цирк ще получиш призовка от тази, която те възприема по-скоро като брат, отколкото като сексуалното животно, което си станал по време на брака...

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
А дали не си я разочаровал с нещо ,да се е насъбрало ,тя да ти е обяснявала ,а пък ти да не си я "чувал"  ?  Whistling

# 35
Към всички онанисти - ОБЕДИНЯВАЙТЕ СЕ! Simple Smile

Сутрин, обед, вечер пак
съм обхванат от мерак,
но уви - с ръчичка сам
пипам своя боздуган...

Искам да се понапия,
искам гнусно да се сбия!
Писна ми от таз чекия,
щото уж не съм от тия!

Искането ме обвзема,
щото веч` не го поема,
мойта мъничка, добричка,
сладка, хубава женичка!

# 36
  • Мнения: 2 448
Ле ле! Три години без секс, напрежението си казва думата.  Mr. Green

# 37
Доста сте писали. Доста съвети сте дали, но никой не пише какъв е точния лек.
Аз мисля, че просто няма лек. Това е началото на края. Много съм се чудил/а, защо в един прекрасен момент млади и влюбени двойки изведнъж се разделят? Не съм психолог, но имам чувството, че отговора на повечето подобни случаи се крие именно в тази тема. Ежедневието, работата, децата и пр., леко и неусетно изяждат онова блаженно чувство за щастие, мир и спокойствие. Любовта ще спаси света?! Съпруга не може да събере мислите си и да се концентрира защото му е розово пред очите. Съпругата мечтае  за принца на бял кон, който ще я утеши и прегърне. Изведнъж отношенията зациклят. Чудя се възможно ли е човек да се измъкне от този кръговрат? Букет цветя, вечеря на свещи ... до следващото голямо зацикляне. Няма оправия. Всеки рано или късно минава през подобен период.
Обичайте се! Бъдете искрени един с друг. Споделяйте и разговаряйте за всичко, което тормози съзнанието Ви. Кое ви прави щастливи? Кое Ви прави нещастни? Любовта ще спаси света ...

# 38
  • Мнения: 1
Като гледам доста съвети сте дали. Въпроса ми беше дали ме обича, защото моето виждане е че ако обичаш някой, най-естественото  и желано нещо е секса с този човек. Как може да казваш "обчам те" и в същото време като те целуна да се обръщаш на другата страна и да си търсиш нелепи оправдания. Не може постоянно да те боли глава, да си в цикъл и прочее. В крайна сметка аз я обичам наистина и дори единия крак да ми е отрязан бих правил секс, ако не мога дори да го вдигна ще намеря други начини. Не ми е ясно как може да обичаш, а да нямаш грам желание. Затова си мисля че въпросното "обичам те" са просто думи по инерция, някакво извинение или успокоение. Проблема всъщност е, че аз нямам нужда от думи. Ако не нося пари в къщи или несе прибирам, ако стана алкохолик, не мисля че моето "обичам те" ще я задоволи. В ебаси филма съм попаднал..................

# 39
  • Мнения: 12 665
преди да кажем година всичко си беше ок. секса беше редовен и по мое мнение качествен. относно почивките - всеки уикенд гледам да ходим някъде. ако тя не си харесва тялото, аз го харесвам. не е истина просто във какъв филм съм попаднал. като не ме харесва вече и не иска секс, защи ми повтаря непрекъснато че ме обича? не мога да разбера и това си е.

Какво значи - не си харесва тялото. Да не е надебеляла изведнъж.

# 40
  • Мнения: 4 380
Голяма част от жените са фригидни или равнодушни към секса. Ако в романтичния и бурен период на връзката го правят и се справят прилично, малко да навлязат в рутина отношенията и край-до тук беше. Просто има асексуални хора. Както сред жените, така и сред мъжете, но сред жените са много повече. Не си първия, не си последния.

Коя зодия е жена ти?

Не знам какво да кажа, причините за подобно поведение могат да са безброй. Психологични, соматични...Може да е временно, а може и да е края. Три години са много време. Моя съвет е да поговориш сериозно и да я накараш да посетите заедно специалист сексолог. Единствено специалист може да каже на какво се дължи и как да се превъзмогне проблема.

Аз се възхищавам на търпението ти. И честно не разбирам такива жени. Не знам как си представят че мъж ще ги обича и ще бъде верен без секс. Няма такива филми.

# 41
  • Мнения: 98
Така и аз ще се изкажа,макар да знам,че това,което ще прочетеш няма да ти хареса......обича те със сигурност.....но си и омръзнал в леглото и като няма нищо,което да я притегли обратно към теб...се е появила мечтата за друго.......и ако все още не си го крадва от другаде-скоро ще започне......затова съсредоточи всичките си усилия и направи така,че да изживее с теб една върховна нощ,за да се подсети какво е било......и ,че има още какво да я задържи в семейното ви ложе...УСПЕХ!

# 42
  • Мнения: 1
Каква "върховна нощ" бе хора, аз само да я докосна и се започва - "стига, не сега, уморена съм, офффф....". Не искам съвети как да я склоня да правим секс, искам ОТКРОВЕННОТО мнение на женската част от форума - празни от смисъл ли са думите "обичам те" при положение че няма никакво желание за интимност. Не съм ревнив, дори съм сигурен, че няма друг. Въпросът е може ли да обичаш някого и в същото време да не искаш секс с него?

# 43
  • Мнения: 4 380
Каква "върховна нощ" бе хора, аз само да я докосна и се започва - "стига, не сега, уморена съм, офффф....". Не искам съвети как да я склоня да правим секс, искам ОТКРОВЕННОТО мнение на женската част от форума - празни от смисъл ли са думите "обичам те" при положение че няма никакво желание за интимност. Не съм ревнив, дори съм сигурен, че няма друг. Въпросът е може ли да обичаш някого и в същото време да не искаш секс с него?


Може бе човек. Колко пъти да ти се казва че може. Има хиляди други причини по които може да и е паднало либидото включително сериозни здравословни проблеми. Идете на преглед!

# 44
  • Мнения: X
Много кофти тема... от нея лъха на обреченост.  Confused  Не може да е така пък!

Общи условия

Активация на акаунт