Стига ли се до парадокси?

  • 1 769
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 183
При употреба на спиртни напитки стават ли дамите по-снизходителни и невзискателни. Стига ли се до парадокси –  посочени първоначално от тях за отблъскващи господа , след няколко чашки да са  се превърнали в принцове??

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Охх,случвало се е Tired

# 2
  • Мнения: 156
да. веднъж.

# 3
  • Мнения: 12 674
Първо - дамите никога не употребяват спиртни напитки, само чаша шери.
второ - те никога не слизат от нивото си, иначе не са дами
и трето - никакъв парадокс не е това, а си е съвсем нормално. Като удариш 2-3 чашки и те удари хормонът...

# 4
  • Мнения: 2 926
Не пия и съответно нямам проблем с парадоксите.
А и изискванията са ми големи, което означава, че толкова алкохол посмъртно не мога да изпия.
Написаното от теб, обаче важи с пълна сила за мъжете.

# 5
  • Мнения: 78
Абсолютно вярно и в двата случая - и мъже и жени.

И аз пиян съм си лягал с Невероятната Красавица и съм се събуждал до Невероятния Хълк...

# 6
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 848
имах многопиещ период, но никога не съм стигала до такъв парадокс.

# 7
  • Мнения: 593
Не, но ми се е случвало друго - дори след няколко чашки пак да кажа "не" на мъжа, когото отдавна харесвам.  Tired
Ей това е по-голям парадокс. Голям идиот съм била!!!

Иначе не съм била в нетрезво състояние с някого, с когото не бих си легнала и на трезва глава.

# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Това не е парадокс.
по същия начин на някои жени им действат парите, славата и властта.

# 9
  • Мнения: 183
Филчо,  тва твойто изказване   ми прилича на текста от една песен на 'Замунда БАнана Бенд":
.......Се напил кат алигатор,се събудиЛ с крокодиЛ .... Laughing Laughing Laughing


cybercat
Ма тва твойто   си е вярно парадокс   Laughing Laughing Laughing

# 10
  • Мнения: 1 081
За щастие не съм преживявала подобни парадокси  Mr. Green

Имам обаче случай с бившо гадже, голЕма лИбов беше , отказах му при положение че бях трезва /и глупава  Laughing/, а човека ми обещаваше всичко, което исках тогава, при това на колене ми беше паднал  Crazy

Извода е : ЖЕНИ, ПИЯНИ ИЛИ НЕ - НЕ ОТКАЗВАЙТЕ ДА НЕ ВИ Е ЯД СЛЕД ВРЕМЕ  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 448
Не, алкохолът да ме накара да видя жаба като принц , не ми се е случвало. Но малко алкохол действа отпускащо, ако си имал гаден ден и спомага последното да не ти пречи да правиш хубав секс в края му.  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 31
Случвало ми се е друго- един мъж, ръководен от същите размисли като теб, се опитваше да ме понапие, за да стана по-благосклонна и отзивчива към неговите желания. Черпихме се , лафихме и т.н. докато в един момент той без да се усети така се напи, че забрави всякакви мераци и се изнесе набързо.

# 13
  • Мнения: 12 674
Не, но ми се е случвало друго - дори след няколко чашки пак да кажа "не" на мъжа, когото отдавна харесвам.  Tired
Ей това е по-голям парадокс. Голям идиот съм била!!!

Щом отсега си го разбрала, добре. Щото иначе като остарееш и ти останат само спомените, ще има да се псуваш. Щото явно не си от тия, дето ще си кажат с гордост - Каква силна жена съм, на никого не пуснах.   

# 14
  • Мнения: 593
Ами, Трещерица, аз гледам по друг начин на нещата - щом съм имала някакви резерви и притеснения, значи работата е била обречена от самото начало. Т.е. ако на среща с мъж, жената има задръжки да се държи естествено, значи нищо няма да се получи между тях. Освен това (тогава не го осъзнавах, но може би подсъзнателно съм усещала), че той не е този идеализиран образ, който си бях изградила за него. Не казвам, че е бил лош, просто така и не си направих труда да го опозная. Но мина доста време, вече не съжалявам.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт