обича ли ме още?

  • 15 952
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 554
като не ме харесва вече и не иска секс, защи ми повтаря непрекъснато че ме обича? не мога да разбера и това си е.

Двете неща изобщо не са свързани. Понякога просто не ти се прави секс и това е. Аз също съм имала подобен период, но със сигурност обичах и още обичам мъжа си.

# 16
  • Мнения: 830
преди да кажем година всичко си беше ок. секса беше редовен и по мое мнение качествен. относно почивките - всеки уикенд гледам да ходим някъде. ако тя не си харесва тялото, аз го харесвам. не е истина просто във какъв филм съм попаднал. като не ме харесва вече и не иска секс, защи ми повтаря непрекъснато че ме обича? не мога да разбера и това си е.

да не се такова с някой друг?
уф, най-после някой да го зададе тоя въпрос  Whistling, че ми беше неудобно  Mr. Green
Ето до какво води честото писане в мг.мамма  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Айде сега му пуснете мухата в главата, че половинката кръшка и след време познайте каква тема ще четем тук Crazy

# 17
  • Мнения: 686
Сигурно спазва наръчника на примерната съпруга  Laughing

# 18
  • Мнения: 157
Аз също съм имала такъв период,не ми се правеше секс изобщо,даже и сега съм в такъв период,но това не означава ча не обичам половинката или,че не ми харесва,няма такова нещо.Моят съвет е да изчакаш до като тя сама не поиска.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Да бе, ще го обичам и всичко друго ще ми е наред и от липса на тръпка няма да правя секс с него! Секса си е секс, не бих се лишила от него доброволно.
На нея изобщо ли не и се прави секс или само с теб? Не че вярвам, че ще ти признае подобно нещо, де. Ако няма проблем с желанието по принцип, едва ли ще ти отказва толкова дълго. Все пак като няма риба и цацата е риба. Wink Ако иска секс и не си го "взима" навън, значи проблема е извън теб. Говори с нея и се опитай да си изясниш максимално ситуацията.

# 20
  • Мнения: 2 169
ами не сме родители отскоро,
Какво се е случило? 

# 21
  • Мнения: 2 448
Ако карам дълго време на цаца , ще ми се отще яденето на риба хептен.  Laughing

# 22
  • Мнения: 2 908
Напълно съгласна с pasinet .
И секса било секс-ами стига де...имат хората такива периоди-понякога са дори хормонални да му се не види-някои толкова умират без секс,че само това сънуват.  Crossing Arms Толкова теми на тази тематика,че не знам вече....

# 23
  • Мнения: 194
Помагай и повече, внеси разнообразие в секса, може да я накараш леко да ревнува, но не прекалявай Wink


Това, при положение, че няма здравословен проблем или любовник.

# 24
Брей, не съм сам в джаза... Днес моята половинка ми показа темата като ме попита дали аз съм я пуснал... Simple Smile В същото положение сме не от една година а цели три... Понякога се чудя защо сме заедно, дали е само заради детето или все още има останала една капчица страст, която чака да бъде открита? Тя ми казва, че ме обича а аз вече съм със смесени чувства - дори и да открием тази капчица какво следва, след като изконсумираме и нея?! През всичкото това време не погледнах друга жена (имам някакви принципи...), но след като пеш прекосих Сахара, с половин литрова бутилка вода, съм жаден и искам да пия, обаче след ходенето пеш съм изморен и за мен бутилката е празна. Дори на дъното да се съберат капки, стекли се от стените - няма цяла глътка и трябва да потърся нова бутилка...

- Не, тя не кръшка
- Да, разговаряли сме много пъти
- Да, ходили сме на почивки, СПА ваканции, романтични уийкенди
- Не, роди преди 4 години
- ....
- Оффф, и аз все още не кръшкам...

НЕ ми трябват съвети - пиша това, за да покажа на desperatecry, че не е сам в джаза - има и по-зле Simple Smile

Последна редакция: пн, 11 май 2009, 22:03 от asddsa

# 25
  • Мнения: 194
asaddsa, прекрасно си го обяснил Crazy Laughing

# 26
  • Мнения: 72
И ние сме в същото полужение  Rolling Eyes. Причините могат да са много, защото всичко се трупа с времето. Нямам никакво желание за секс с мъжа ми от миналата година  . Не съм спряла да го обичам, просто не ми се прави секс с него. Само намек да ми направи и ми се свива корема. Знам , че не е честно спрямо него. Не го възприемам като преди. Все едно да правя секс с брат ми.  Искам всичко да е като преди, ... но реалността е друга. 

# 27
  • Мнения: 1 168
Айде и аз в клуба! Laughing
И аз съм в такъв период, от както забременях/ всъщност май и известно време преди това - веднъж, дваж месечно ми стига! За по-често - колкото да не му скършвам хатъра на милото.

# 28
  • Мнения: 6 703
Вероятно те обича още по нейния си начин. Сигурен ли си че няма проблем между вас? Ако няма, то тогава жената си има личен някакъв - работа, семейство, депресия и т.н.
Каквото и да ми говорите не вярвам млада и здрава жена да не иска секс. Все някъде е скрит ключът от бараката.

# 29
  • Мнения: 94
бях се притеснила,че само при нас е почти същото.Казват че рутината поражда емоционален глад и маи при нас се получи така.Семеиния ни живот не е малко и сякаш всичко вече ни е познато до болка.На ум ми идва;Да даваш,без да искаш във замяна,да любиш,без да стигаш до оргазъм да не очакваш никаква промяна във любовта с която си наказан.Такива мисли провокира темата в мен по това време

Общи условия

Активация на акаунт