Клуб на мързеливите ?

  • 6 327
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 461
Как не Ви мързи да оспорвате златния медал? Laughing
И това занятие си иска усилието ... Crazy
По въпроса за питиетата - съм на мнение, че това си е медитация без значение дали групова или индивидуална.
Мързелът е висша форма на бездействие. Още съм на етап идолопоклонничество и "усвояване на основни експертни познания и "умения" на менталното състояние" Mr. Green
Наскоро, един образ ме светна по въпроса - мързелът бил идилия от идиолатрия и идиосинкразия. С една дума - много тежка степен на  идиотия, при която засегнатия индивид не е в състояние да извършва елементарни лични процедури и комуникации с околния свят. Дори и при необичайна и неочаквана свръхчувствителност на околните към мързела, се опитвам да се упражнявам, но и тука все ще се намери някой да пуска подобни теми и да се подлъгвам с участие в разни клубове.  Wink
Разваляте ми методиката на пълноценно усвояване на мързела. Mr. Green
Ето, сега и салата ме карат да правя, че било ракиено време вече.
Айде, със здраве!
То се е видяло, че и днес няма да мина само на мързел. Whistling



Последна редакция: сб, 09 май 2009, 17:29 от KRIVONDELA

# 16
  • Мнения: 2 907
А не, Сийке, знаеш ли какво е мързел при махмурлук. Да гледаш те мързи дори  Mr. Green

А това чудо за висшата форма на идиотизъм на Хипатия ме стресна. Да взема и аз една баница да спретна като Хаджито, но и за това ме мързи.

# 17
  • София
  • Мнения: 7 878
... Да взема и аз една баница да спретна като Хаджито, но и за това ме мързи.
Надай се коньо за зелена трева, че и дядо ти хаджия баница да дочака.  newsm62

# 18
  • Мнения: 1 352
Това е и моят клуб!
Хем съм мързелива, хем съм саможивник и егоист. Дали има нещо нередно в това, другари?

# 19
  • Мнения: 17
Ето това е моят клуб!  Laughing Аз съм много мързелива... И не ме е срам  Joy

# 20
  • Мнения: 2 172
Ето това е моят клуб!  Laughing Аз съм много мързелива... И не ме е срам  Joy
Ми много ме е срам даже , ама кво да се прави, навикът-втора природа на човека Party Та в клуба съм hahaha.
Напоследък ми се случва да се придържам към принципа "не отлагай днешната работа за утре, ако можеш да я сършиш вдругиден"! ooooh!

Всичките проблеми на света са от недостатъчно мързелуване!!! Tired

# 21
  • Мнения: 461
....................

Всичките проблеми на света са от недостатъчно мързелуване!!! Tired

Сакрална истина!  Grinning

Това е и моят клуб!
Хем съм мързелива, хем съм саможивник и егоист. Дали има нещо нередно в това, другари?

Според мен - не.
Единствено сам си свободен да мързелуваш пълноценно, понеже човек е в пълно съзвучие само и единствено със себе си.
Останалите, имат особено досадната мотивация да се издразнят от този факт и бързат да ти развалят удоволдствието от процедурата.
Да не говорим, че битието ни предлага в повечето случаи избор между мързела или ... простащината. Sick
Е, какво толкова нередно да има в това? Wink Mr. Green

# 22
  • Мнения: 25 624
Всичките проблеми на света са от недостатъчно мързелуване!!! Tired

Ако не беше човешкият мързел, още щяхме да живеем в пещерите и да се бъхтим по цял месец за нова кожена дрешка, вместо да си я купим от мола.  Или да търкаме до припадък две сухи дървета, вместо да цъкнем запалката. Mr. Green


Останалите, имат особено досадната мотивация да се издразнят от този факт и бързат да ти развалят удоволдствието от процедурата.


Така е, за жалост. Особено майка ми е талант в тази област.  Tired
Странно защо, обаче, мен също ме дразнят мързелуващи край мен люде, особено ако аз самата съм затънала до шия в някаква работа? А ако става въпрос за мъжа ми и сина ми - побеснявам направо от яд!  Thinking

# 23
  • Мнения: 1 006
 Hug Накарай мързеливия на работа, та на ум да те научи!



Ако не беше човешкият мързел, още щяхме да живеем в пещерите и да се бъхтим по цял месец за нова кожена дрешка, вместо да си я купим от мола.  Или да търкаме до припадък две сухи дървета, вместо да цъкнем запалката. Mr. Green

Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 7 878
Е всеки се хвали, че мързелувал най-много пък никой не сподели опит как се мързелува най ефективно.

# 25
  • Мнения: 2 907
Е всеки се хвали, че мързелувал най-много пък никой не сподели опит как се мързелува най ефективно.

Как как? Ей го на, цял ден лежах и сега пак мисля да полегна.

# 26
  • Мнения: 25 624
Е всеки се хвали, че мързелувал най-много пък никой не сподели опит как се мързелува най ефективно.

Е, как? На компютъра най-ефективно се мързелува. Я да видя в това форумче какво са писали, я да видя в другото, та в третото и... Денят минал и заминал.  Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 7 878
Е всеки се хвали, че мързелувал най-много пък никой не сподели опит как се мързелува най ефективно.

Е, как? На компютъра най-ефективно се мързелува. Я да видя в това форумче какво са писали, я да видя в другото, та в третото и... Денят минал и заминал.  Mr. Green

Ама и компютърна мишка ли трябва да движа бееее.

# 28
  • Мнения: 1 352
Аз друго се чудя - дали лакомията върви ръка за ръка с мързела или аз съм единичен случай  Thinking?
Някакси не ми пасва да лежа и да отмарям без нещо за пийване и хапване наблизо Flutter.

# 29
  • Мнения: 25 624
Върви, върви, потвърждавам!  Peace
И с компютърната мишка много си тичкат!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт