С най-здравото червено яйчице всички ще пребори Юнското дете!

  • 16 373
  • 298
  •   1
Отговори
# 30
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Страхотна темичка. Нямам много време да се включвам често, но гледам да попрочитам по честичко. Леле някой вече ходят като гледам на мимченце йойо колко е пораснала .Страхотни снимки.Ние да ви се оплача имахме 3 дневна температура от зъбите и най после се показа  третото ни зъбче. Голяма мъка.Иначе пълзим, изправяме се, но не можем да сядаме още Laughing
Пожелавам слънчев ден на всички мамита и техните бебоци!Тук в Мюнхен едно слънце грейнало, отиваме на разходка.  bouquet

# 31
  • Мнения: 233
 Flutter

Последна редакция: сб, 11 апр 2009, 21:29 от Бюти

# 32
  • Мнения: 12
    Бюти ,браво на вас !!!Аз не мога да се представя,да уча бебе да плува след като трябва мен да ме държи някой Rolling Eyes,ПОздравявам ви за смелостта Peace
 Hug

п.п.  Случайно прочетох това:БЕБЕ 2010 трябва да бъде заченато между 5 и 14 април 2009 г.-успех на  кандидатите,ако има такива ; )

# 33
  • Мнения: 5 713
Малкото Бюти голям образ, пухкавелка. Simple Smile

# 34
  • Мнения: 11
Здравейте и от нас  Hug

Мимченце за темата   bouquet страхотно заглавие и да си искарате страхотно при тати  Peace.

Бюти - много сте хубави  Hug и аз ще пробвам рецептата ти за козунак дано стане  Praynig

Вики пак е с хрема и кашлица  ooooh! писна ми от болести .

Фокси - Веси е много сладка как се хили и Вики обича да се гледа в огледалото но не се хили чак толкова  Hug

Честито на проходилите   bouquet моята мома реши сега да пълзи но има време и до ходенето ще стигнем . Слагах я на люлка и в бънджи но хич не и харесват  Rolling Eyes. Каката я отгледах в това бънджи по цял ден висеше в него на двора но Вики не го харесва .

Приятен ден от мен и дълги разходки  Grinning

# 35
  • Мнения: 0
Бюти, Мишел Софи си ни е слабост още от времето на първите и снимки тук, а пък на тези снимки  в басейна е малка прелест (нали си нямаме дъщеричка - захласвваме се по чуждите).  Heart Eyes

Благодаря за рецептата.  Hug

Весели празници на всички с цветни имена!

# 36
  • Мнения: 256
Здрасти и от мен!

Не знам кога Мимченце е успяла да пусне тази тема, мислех си, че вече ще попрескочи няколко, но явно не ни оставя така обезтемени!   bouquet

Много са хубави снимките ви, а Бюти, направо ми се прииска да скокна при вас в басейна.

Мен ми е малко тъпо. Защо и аз се цупя заради тъпотии не знам.Ама да ви споделя. Тея кретени от сп. "9 месеца" взеха, че най-накрая ми пуснаха колета по пощата. Ама познайте! Естествено не е бебешки лаптоп, както бяха обещали, а играчка, която се прикачва към леглото, подходяща за новородени бебета. Честно писна ми да се занимавам с тях. Бях набрала енерция преди малко, да си отмъстя както трябва, но ми е ясно, че нищо няма да спечеля и не ми се хабят нерви и за това вече. Все пак е една играчка. Въпроса е принципен, вярно, но и без това вече съм 40 килограма, след баня с мокра коса, още нерви ще ме стопят напълно. Mr. Green Ще мисля за това утре!

# 37
  • Мнения: 3 743
Инче, храни се бе, душа. Направо си се свършила. То не, че аз съм много по-добре, но поне се стремя да поддържам 40кг граница Joy

# 38
  • Мнения: 256
Хахахахаха, Галинце, от теб звучи наистина странно.  Ама 2 кила за два дни, при това без да спра да ям  и то семки, торти и много мазни храни, наистина е  newsm78, даже ще ходя на лекар в понеделник вече. А може и кантара да ми е грешен. Това вече ще е майтап.

# 39
  • Мнения: 233
Благодаря ви, момичета!  Hug

Елина, ми айде да се сватосваме тогава.  Mr. Green

Вери, с таз "пухкавелка" ме разби.  hahaha

Инче, и аз се чудя дали си струва да се ядосваш...  Thinking Вярно, че е супер неприятно и подиграващо така да си измиват ръцете, но пък от друга страна - не им прави чест! И това ми било списание с имидж (уж).  ooooh!

Инче, храни се бе, душа. Направо си се свършила. То не, че аз съм много по-добре, но поне се стремя да поддържам 40кг граница Joy
Ауууу, кой на кого го казва?!?!  Joy Нищо, че и аз съм в кюпа.  Laughing

# 40
  • Мнения: 3 743

Инче, храни се бе, душа. Направо си се свършила. То не, че аз съм много по-добре, но поне се стремя да поддържам 40кг граница Joy
Ауууу, кой на кого го казва?!?!  Joy Нищо, че и аз съм в кюпа.  Laughing

събрахме се hahaha Wink

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Eй, ама то вашето запролича на "Присмял се хьрбел на щьрбел"  Joy


П.П. Шегичка, да не се разсьрдите, ей  Hug


Имаме си второ зьбче, най после след 4 месеца мьки(от декември е подуто  Crazy) и месец след пьрвото, се появи.  bowuu Дано другите ги вади по лесно, че то не бяха сьлзи, сополи, колики(газове, както казват някой  WinkPraynig

# 42
  • Мнения: 616
айде и аз в отбора на "стопените"  Joy Само ме хока моя мъж, че от емоции слабея... ми к'во да правя. Вярно, че напоследък не закусвам, но пък след това си хапвам доста добре, от нищо не се лишавам... а вече ме е страх да се претегля. Аз се стремя да опазя 50-те, ама... свеки се прибра от чужбина, засега се радва на Митко, но скоро ще ме почне как не ям, как съм слаба как еди-какво-си... пффф как мразя някой да ми гледа в чинията  Close

petiu6a, то няма нищо страшно в басейна, така или иначе ти си стъпил здраво на дъното, и само държиш бебето. Готино е, то се мъчи като кученце да се придвижи напред, забавлява се...

# 43
  • Мнения: 92
Здравейте,
ох Бюти много сте сладки, най-искрено ви завиждам за това как си цопкате в басейна с малката бебка Hug
Инче много непириятно това със списанието, но съм съгласна с теб, че ако се занимаеш със случая само отрицателни емоции ще си навлечеш, а едва ли нещо ще се промени...  Sick а по въпроса с килцата на драго сърце имам да давам 4-5 кг, хем и аз да си стана моите 54-55....  Blush
Рози поздравления за пълзенето, а пък за ходенето има време... Heart Eyes
Мимче чакаме още снимки от слънчевото щастие...  Wink

Хайде хубава вечер и един приятен и ползотворен ден утре... Hug

# 44
  • Мнения: 51
Мимченце дори накрая на света няма да пропусне да пусне теми4ка!  bouquet  bouquet Wink
Страхотни сте тримата -Йо е взела екзоти4ния 4ар на тати и слън4евата усмивка на мама Heart Eyes

Бюти много сте хубави и смели Simple Smile

Кори -4естито ходещи кра4ета!!!

Фокси малката Веси е много сладка, и Мирела има клип4ета, в кпоито се смее така!

Може ли и аз да се вклю4а в отбора на слабеещите, 5 кг за 2 дни, беше ми толкова лошо, 4е нищо не бях яла и пила и резултата е красноречив -даже ве4е ме спират познати от комплекса и ме питат какво става с мен. То човек като заслабне малко и все си мислят че страда нещо или е болен.

Ин4е за това списание нямам думи!!! Но ти не се ядосвай, 4е само хубави моменти ти предстоят, радвай се на малкото си бижу, а те да си следят тиража, 4е с такива гафове само ми се струва губят и то доста! Hug

Лека ве4ер от нас, а утре дълги разходки!!!

Общи условия

Активация на акаунт