С най-здравото червено яйчице всички ще пребори Юнското дете!

  • 16 370
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
Здравейте!
Мимченце, пак страхотна темичка,   bouquet! Йойо е голяма сладурана, личи си колко е щастлива при тати.
На всички празнуващи - Честито smile3525!

Ние да се отчетем след консултацията вчера - Василена вече е 9 450 кг /+350/ и 75 см /+1/. За съжаление не пробихме ушите, въпреки голямото ми желание  Crazy, но и това ще стане. Записахме буба най-накрая на ДК и в петък ще я пробваме за първи път, дано да я хареса, иначе трябва да просължавам food002.
Най - новото при нас са скоростните обиколки на кошарата - до скоро само мираж.
Това е от нас, лека вечер на всички.

# 16
  • Philadelphia, USA
  • Мнения: 2
Здравейте Момичета!

С бебешкия направихме едно малко пътуване и след няколко седмици без интернет (голяма мъка) най-накрая успях да изчета темите Simple Smile Да се отчета (за мерки и размери не знам Simple Smile но вече човека пълзи като бърз влак, изправя се в леглото си и го обикаля, не пристъпя още но очаквам и това да стане скоро тъй като за тия 2 седмици тук дръпна страшно много. Браво на вече ходещите дечица! И в яденето има подобрение (и в резултата след това Simple Smile Като ви слушам за гърнето и добрите резултати ще взема и аз да го пробвам  Grinning.

# 17
  • Мнения: 233
Бюти и аз ще се пробвам да врътна един козунак,ако не стане мисли му Laughing
Хихи, за по-сигурно пробвай първо да направиш половин доза. То и без това от цялата доза излиза доста.

# 18
  • София
  • Мнения: 388
Мимченце снимките са много хубави и бузанката ти е разкошна кукла! Де и на нас да се падне подобно пътешествие ...

Vivian* честита месечинка на бебката ти!

Моля някой да ми прати паролата за албумчето да кача нова снимка!

Аз от разходки нямам време да седна да пиша, но успявам да чета. Дани вече стои и се държи с една ръка само, а преди малко се обръщам и я гледам в кошарата - подпряна само на гърба си стои права ...       Постоянно се пуска,задържа се две-три секунди и пада...С две думи- растат като гъби след дъжд,на мен не ми стига времето да и се нарадвам и тя вече е пораснала. Днес ходихме в Южния парк, пуснах я да пълзи по една пейка и беше много смешна - като стигне до ръба умува,умува и завива на обратно,само че си застъпва ръчичките   Joy.

Щях и още да пиша, ама забравих какво и отивам да вечерям, ако ме оставят, чао!

# 19
  • Мнения: 616
  Twisted Evil муа-ха-ха-ха аз пак съм тук, няма отърване

ЕлинаМД, и Митака първоначално пълзеше така, това явно е част от цялата забава  Mr. Green
И аз ще пробвам да направя козунак! А да видим кой какво ще изкара   chef

Днес Миташки стана плувец, вече не само във вана! Водих го на басейн, в един спа център, и той беше щастлив! Занимавам се сама с него, нямам инструктор, но се надявам и това да се уреди по някакъв начин. Или поне да ни направят отстъпка в цената  Whistling

Заглавието на темата кърти напра'о!  Sunglasses

Хайде стига толкоз съм досаждала!

# 20
# 21
  • Мнения: 5 713
Мимченце, страхотни сте! Да си изкарате незабравимо и готино! Като гледам при вас е топличко, еххх. Тук вчера ни валя лек снежец, няма край тая зима. Може и след някоя друга година да забегнем към някоя по- топла страна. Все гледам да не обръщам внимание на студа, но понякога е прекалено.  Laughing

Моят юнак от 3-4 дена почна да пълзи както го е описала Елина. Simple Smile Много е смешен.
На яденето също намерихме задружно цаката. Ние от известно време променяме храненето и така покрай нас, почна и той. Яде/пие къде сам къде с наша помощ само сурови неща и виждам, че му е приятно. По 2 пъти на ден предлагам различно от кърма и досега не ми е отказал. Simple Smile На плодове и зеленчуци е. Все още обмислям как да вкарвам повечко зърнени и мисля, че измислих. Така че, Орхид, скоро ще пиша, ако ми станат гризките. Simple Smile Млечни, месо и яйца засега даже не мисля и да му ги включвам.
Примерно днес пи смути от банан, грейп, портокал и листа червено цвекло; на обяд имаше студена сурова супичка от домат, чушка, лук, чесън, магданоз, картоф / сварен на пара / и броколи- всичко това го " пасирах " в блендера за минута.

За Великден още се чудя дали да правя козунаци. Ще си го празнуваме другата неделя. Тази седмица е Цветница по реда Simple Smile И моето дръвче прзнува. Simple Smile

# 22
  • Miami
  • Мнения: 412
Мимче, страхотни сте и тримата  Hug А ЙоЙо просто е великолепна  Heart Eyes Ще чакаме още снимки и разкази  Simple Smile

Честито на месечинковците   bouquet

Фокси, много е сладка тази Веси  Hug Много хитра усмивчица има  Wink

Днес Жорко направи 6-7 крачки самичък. Обаче все не успявам да го заснема, понеже не винаги иска да се пуска сам. Малко го е страх и все гледа да докопа някоя ръчица, а когато го подпирам по гръбчето и се натиска назад, усеща че ще го пусна и веднага сяда  Mr. Green Голям хитрец  Wink

# 23
# 24
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Вери ,ще чакам рецептата, че Боян хич не одобрява пълнозърнестите каши и елдата ,на гризки сигурно ще ги яде. Гледах вчера разни, но не харесах. Аз също давам пресни плодове и зеленчуци ,варя само твърдите- картофи и моркови. Ябълки, круши и банани и краставици само сурови. И от чаша вече пие с моя помощ.
  Вчера ходихме пак при хомеопат за 2 път и ни дадоха гранулки за зъбите. Ами просто невероятна промяна. Вчера заспа в 22ч вместо в 1ч, храни се спокойно днес, много съм доволна от хомеопатията.
  И за баткото бях писала преди време, че някаква алергия изведнъж прояви, ами алергията изчезна с две посещения при хомеопат. Макар че това за мен не беше алергия, а силен стрес от много неща, които се случиха.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Хайде и ние тук.  Blush

Мимченце, благодаря за презокеанската темичка.  Hug

# 26
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Мимченце, страхотна си   bouquet Peace! Благодаря за темичката Hug! Да си изкарате страхотно  Peace!

# 27
  • Мнения: 132
Добро утро  Hug!
Мимченце, благодаря   bouquet!
Много сте хубави на снимките!
Когато имаш време, разкажи повече за пътуването, защото и на нас ни предстои пътуване с прекачване и ме интересуват "техническите" подробности  Laughing

Слънчев ден на всички   Nature Sunny!

# 28
  • Мнения: 510

Мимченце, страхотни сте! Това се казва да отидеш на топло пътешествие !  Hug

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 83
Мимче   bouquet
Много сте сладки на снимките.
Ние днес сме на ДК и по-късно ще се отчета с мерки и теглилки

Общи условия

Активация на акаунт